Wschód Kultury. Inny wymiar VIII edycja (od 20.08.2020 do 23.08.2020)

Organizator

Białostocki Ośrodek Kultury

Białystok

20.08 – czwartek

12:00-20:00 Niewidzialni (UA) / wystawa
miejsce: Rynek Kościuszki
16:00-18:00 Niezależny projekt teatralny: HETAMY (BY) / projekcja spektaklu
miejsce: Centrum im. Ludwika Zamenhofa, ul. Warszawska 19
17:30-18:30 Niewidzialni (UA) / spotkanie z twórcami
miejsce: Klub Fama, ul. Legionowa 5
19:00-19:45 Algirdas Bakas: Kaliningrad (LT) / wernisaż, spotkanie z artystą
miejsce: foyer Kina Forum, ul. Legionowa 5
21:00-22:30 Teatr PAPAHEMA: PeKiN / spektakl
miejsce: Teatr Dramatyczny im. A Węgierki w Białymstoku – sala kameralna, ul. Elektryczna 12
21:00-23:15 Bóg istnieje, a jej imię to Petrunia (MK/BE/SI/FR/HR) / kino plenerowe
miejsce: plac przy BOK-u, ul. Legionowa 5

21.08 – piątek

08:00-20:00 Niewidzialni (UA) / wystawa
miejsce: Rynek Kościuszki
14:00-20:00 Algirdas Bakas: Kaliningrad (LT) wystawa
miejsce: foyer Kina Forum, ul. Legionowa 5
16:00-17:30 Na tatarskim szlaku / wernisaż i spotkanie
miejsce: Centrum im. Ludwika Zamenhofa, ul. Warszawska 19
18:00-19:00 Strach / wernisaż
miejsce: Galeria Arsenał elektrownia, ul. Elektryczna 13
19:00-20:00 Muzyka szwedzkiego dworu / koncert
miejsce: Aula Magna pałacu Branickich, ul. Kilińskiego 1
20:00-22:00 Teatr „Złote Wrota”: Czy mnie kochałeś, tato? (UA) / projekcja spektaklu
miejsce: Centrum im. Ludwika Zamenhofa, ul. Warszawska 19
21:00-23:00 Ojciec (BG/GR) / kino plenerowe
miejsce: plac przy BOK-u, ul. Legionowa 5

22.08 – sobota

08:00-20:00 Niewidzialni (UA) / wystawa
miejsce: Rynek Kościuszki
10:00-17:00 Na tatarskim szlaku / wystawa
miejsce: Centrum im. Ludwika Zamenhofa, ul. Warszawska 19
11:00-13:00 Strach / oprowadzanie kuratorskie i spotkanie
miejsce: Galeria Arsenał elektrownia, ul. Elektryczna 13
13:00-18:00 Strach / wystawa
miejsce: Galeria Arsenał elektrownia, ul. Elektryczna 13
13:30-14:30 Rusłan Kulewicz, Andrzej Waszkiewicz: Grodno – wspólna przeszłość w opowieściach i wspomnieniach (BY) / spotkanie online
14:00-20:00 Algirdas Bakas: Kaliningrad (LT) / wystawa
miejsce: foyer Kina Forum, ul. Legionowa 5
15:00-16:45 God dag Chopin! (BY) / koncert
miejsce: foyer Opery i Filharmonii Podlaskiej, ul. Odeska 1
17:00-22:00 Czeremszyna, Horyna, Dagadana (PL/UA) / koncert
miejsce: Kino Forum, ul. Legionowa 5
18:00-19:00 (Nie)modny Białystok 1939-1959 / promocja książki
miejsce: Galeria im. Sleńdzińskich, ul. Wiktorii 5
20:00-21:00 Kooperacja Flug: Wilcze Dzieci / spektakl
miejsce: Podlaskie Muzeum Kultury Ludowej, ul. Leśna 7, Wasilków

23.08 – niedziela

08:00-20:00 Niewidzialni (UA) / wystawa
miejsce: Rynek Kościuszki
10:00-17:00 Na tatarskim szlaku / wystawa
miejsce: Centrum im. Ludwika Zamenhofa, ul. Warszawska 19
11:00-12:00 Znikające miejsca i ludzie / spacer edukacyjny
początek spaceru: Brama Wielka Pałacu Branickich, plac Branickich
13:00-15:00 Miasto utkane z dźwięków / spotkanie muzyczne
miejsce: Centrum im. Ludwika Zamenhofa, ul. Warszawska 19
13:00-18:00 Strach / wystawa
miejsce: Galeria Arsenał elektrownia, ul. Elektryczna 13
14:00-20:00 Algirdas Bakas: Kaliningrad (LT) / wystawa
miejsce: foyer Kina Forum, ul. Legionowa 5
17:00-19:00 Teatr Powszechny w Warszawie: Jak ocalić świat na małej scenie? / spektakl
miejsce: Białostocki Teatr Lalek, ul. Kalinowskiego 1
17:30-20:00 Wręczenie nagród Prezydenta Miasta Białegostoku, koncert Kuby Badacha
miejsce: sala Forum, ul. Legionowa 5
19:00-22:00 Kobiety Wschodu / koncert plenerowy
miejsce: park Planty
20:00-22:00 Grupa Coincidentia: Rok metalowego szczura spektakl
miejsce: Opera i Filharmonia Podlaska - sala kameralna, ul. Odeska 1

Na wszystkie wydarzenia WSTĘP WOLNY

Aktualności

Magazyny

Archiwum