13.07.2020, 10:42 Wersja do druku

Kielce. VI Wakacyjny Festiwal „Hurra Art!" w sierpniu

Z wielu powodów, tegoroczne wakacje różnią się od tych z lat ubiegłych. Ze względu na pandemię koronawirusa. duża część osób zrezygnowała z wyjazdów, nie tylko tych zagranicznych. Dla dzieci i młodzieży, którzy w tym czasie pozostali w mieście, kieleckie instytucje przygotowały jednak mnóstwo atrakcji. Wszystko odbywa się oczywiście zgodnie z obowiązującymi zasadami sanitarnymi.
(...)
Sztukę sceniczną i nie tylko, podobnie jak w ubiegłych latach, przybliży również Teatr Lalki i Aktora „Kubuś". Tegoroczna edycja Wakacyjnego Festiwalu „Hurra Art!" będzie jednak sporo różnić się od poprzednich. Opracowując program imprezy, organizatorzy priorytetowo traktowali troskę o wspólne zdrowie i bezpieczeństwo. Planowane wydarzenia odbywać się będą przede wszystkim plenerowo oraz zdalnie online.
- Są wśród nich spektakle, czytanie sztuki, pokazy cyrkowe, atrakcje muzyczne i filmowe, ciekawa oferta warsztatów. Tym razem zrealizujemy je podczas dwóch sierpniowych weekendów (22-23, 29-30 sierpnia), a myśl przewodnia łącząca przygotowane propozycje zawiera się w haśle „Bliskość" -  tłumaczy Jolanta Świstak, kierownik literacki „Kubusia".
(...)

Zaloguj się i czytaj dalej za darmo

Zalogowani użytkownicy mają nieograniczony dostęp do wszystkich artykułów na e-teatrze.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

Tytuł oryginalny

Lato w Kielcach z licznymi atrakcjami dla dzieci i młodzieży

Źródło:

Echo Dnia nr 160/10.07

Tematy w toku