14.08.2020, 08:16 Wersja do druku

Wrocław. Wrocławski Teatr Lalek czeka na widzów

13 sierpnia Wrocławski Teatr Lalek otworzył nowy sezon i zaprasza  na spektakle małych i dużych widzów.

mat. teatru

W repertuarze znajdziecie weekendowe spektakle dla całej rodziny oraz zupełnie nowy cykl warsztatowy. Dokładamy wszelkich starań, abyście czuli się u nas bezpiecznie.

Wakacje w mieście nie muszą być nudne – chodźcie do nas!

SKARPETY I PAPILOTY (4+) | Gramy: 21-22.08
W rodzinie lisków szykuje się wielka zmiana. Mama nie chce już dłużej zajmować się wyłącznie domem i decyduje o powrocie do pracy. Czy domownicy poradzą sobie z nową sytuacją?

TESLA VS EDISON, CZYLI Z PRĄDEM LUB POD PRĄD (6+) | Gramy: 29 i 30.08

TESLA vs EDISON to trzymająca w napięciu opowieść osadzona w industrialnych realiach początków XX wieku – oparta na faktach historia zaciętej rywalizacji dwóch wielkich wynalazców o prymat w dziedzinie elektryczności. Prąd stały czy prąd zmienny? – spór, który sto lat temu elektryzował cały świat.

DŻUNGLA (0,5-2,5) | Gramy: 27-30.08

Spektakl jest podróżą do świata natury – dzikich dźwięków, barw i opowieści snutych bez słów, otwierającego się na doświadczanie wszystkimi zmysłami.

Zachęcamy do zakupu biletów na spektakl drogą internetową pod adresem: bilety.teatrlalek.wroclaw.plBawimy się w teatr. O! - nowy cykl warsztatowy dostępny dla osób niepełnosprawnych lub zagrożonych niepełnosprawnością
Warsztat 1. Opowiadamy! (1,5-3 lat) | 23.08 godz. 11.00


Teatr dla najmłodszych, w którym dziecko nie jest już tylko obserwatorem. Każdy warsztat jest małym przedstawieniem, a dziecko znajduje się w centrum, jest jego aktywnym twórcą. Sięgamy po wyjątkowe dzieła sztuki, inspirujemy dziecięcą wrażliwość i opowiadamy je po swojemu.

Wstęp wolny, konieczna rezerwacja miejsc: widownia@teatrlalek.wroclaw.pl T. 71 335 49 11/12/49


Przed wizytą w teatrze prosimy o zapoznanie się z zasadami bezpieczeństwa w czasie epidemii. Znajdziecie je TUTAJ: www.teatrlalek.wroclaw.plŹródło:

Materiał nadesłany

Data:

14.08.2020

Tematy w toku