01.07.2020, 17:21 Wersja do druku

Warszawa. WOK zaprasza na Festiwal Mozart Junior

mat. organizatora

Warszawska Opera Kameralna zaprasza na koncert inaugurujący 1. Edycję Festiwalu Mozart Junior w dniu 2 lipca (czwartek) o godzinie 19:00 na stronach Facebook oraz YouTube.

Po koncercie otwierającym wydarzenie, odbędzie się panel zatytułowany „Być geniuszem” z udziałem ekspertów (Facebook). Mamy nadzieję, że lipiec upłynie Państwu razem z nami na odkrywaniu geniuszu Mozarta i podziwianiu młodych i nieco starszych Artystów, którzy przybliżą nieco kunszt Mistrza z Salzburga.

Polecamy również obserwowanie strony poświęconej Festiwalowi. 

Tradycyjnie w niedzielę, 5 lipca o godzinie 16:30 Jerzy Snakowski w swoim cyklu „Opera Snack. Limited edition” przybliży kulisy powstania i ciekawostki związane z jedną z najsłynniejszych i najbardziej rozpoznawalnych arii Mozarta, czyli „Wesele Figara” a dokładnie partię Barbariny w wykonaniu artystki Zespołu Wokalnego WOK Sylwii Stępień. Oprócz doznań artystycznych, będzie też krótka rozmowa z Prowadzącym w której nie zabraknie pełnych humoru anegdot, stanowiących niezaprzeczalny urok Jerzego Snakowskiego, posiadającego szeroki zakres wiedzy na temat opery, o której potrafi opowiadać, jak mało kto.

Do zobaczenia!

***

Projekty mają charakter promocyjny. W czasie wyłączenia Instytucji Kultury z powodu COVID-19 służą podtrzymaniu relacji z dotychczasowymi widzami, pozyskaniu nowych odbiorców, prezentują możliwości, jakimi dysponuje WOK oraz zachęcają do zapoznania się z bogatym dorobkiem Opery i odwiedzin po ustaniu pandemii. Czekamy na moment, gdy będziemy mogli gościć Państwa w naszych Teatrach: scena WOK al. Solidarności 76b i Basen Artystyczny ul. Marii Konopnickiej 6. Przypominamy, że bilety na nasze wydarzenia stacjonarne będzie można nabyć bezpośrednio w kasach lub zakupić online po przywróceniu działalności w siedzibie.

Źródło:

Materiał nadesłany

Tematy w toku