02.07.2020, 08:49 Wersja do druku

Warszawa. Teatr Soho wraca do gry

Praska scena prowadzona przez Martę Wójcicką i Igora Gorzkowskiego wraca do gry. Repertuar Teatru Soho został dostosowany do nowej rzeczywistości, potrzeb Widzów i aktualnych zaleceń epidemiologicznych. 

mat. teatru

W planach teatru znajdziemy zarówno międzypokoleniowe spektakle plenerowe organizowane w ramach wakacyjnej akcji „Teatr Soho w ogródku” („Kalino malino czerwona jagodo” reż. Igor Gorzkowski 24/25/26 lipca g.19.00), jak i kontynuację programu #TeatrSohoOnline (jesienne premiery rejestracji spektakli „Kyś” w reż. Igora Gorzkowskiego,  „Wszystko płynie” w reż. Janusza Opryńskiego, słuchowiska dla dzieci „Dolina Muminków w listopadzie” w reż. Igora Gorzkowskiego, video rozmowy z artystami i krytykami teatralnymi) oraz premierę „Króla Leara” w reż. Igora Gorzkowskiego z „tradycyjnym” udziałem publiczności. 

 Najbliższe wydarzenia:

Teatr Soho w ogródku

24/25/26 lipca g.19.00

 Plenerowe pokazy międzypokoleniowego spektaklu „Kalino malino czerwona jagodo” z muzyką na żywo. 

fot. Artur Wesołowski

Muzyczna opowieść o życiowych losach czterech radosnych kobiet z kurpiowskiej wsi. Spektakl Gorzkowskiego to międzypokoleniowe przedstawienie nawiązujące do polskiej tradycji folklorystycznej, stworzone z myślą o publiczności kobiecej i familijnej. W obsadzie: Aleksandra Grzelak, Olga Omeljaniec, Natalia Sikora, Diana Zamojska.

 Szczegóły i bilety dostępne na www.teatrsoho.pl

Patronat medialny: Chillizet


Źródło:

Materiał nadesłany

Tematy w toku