04.08.2020, 08:37 Wersja do druku

Warszawa. Promocja AD HOC! na „Mayday 2” do Och-Teatru

Och-Teatr zaprasza do gry-zabawy Ad Hoc!, która jest wyjątkowym sposobem na zdobycie tańszych biletów na wybrane spektakle z repertuaru obu scen. Na krótki czas przed terminem wskazanych w grze tytułów bilety wstępu można kupić w cenie 40 zł.

fot. Ola Grochowska

Bilety Ad Hoc! są dostępne jedynie bezpośrednio w kasach teatrów. Można je zarezerwować drogą mailową pod adresem: bilety@ochteatr.com.pl  lub telefonicznie: 22 589 52 00. Bilety objęte grą są rezerwowane na 24 godziny.

W najbliższym czasie do zdobycia bilety na „Mayday 2” w reż. Krystyny Jandy 5 i 6 sierpnia o godz. 19.30 w Och-Teatrze.

Ciąg dalszy przygód najbardziej znanego taksówkarza z Londynu, czyli Johna Smitha, który od lat niemal bezkolizyjnie lawiruje między dwiema kochającymi go żonami, sumiennie rozpisując w małym notesie plan podwójnego życia. Czym jednak jest jeden notes wobec potęgi Internetu?... Gavin i Vicky poznają się właśnie przez Internet i od razu czują, że wiele ich łączy – wspólne pasje, plany i marzenia oraz… ojciec, który jest taksówkarzem i nazywa się John Smith.

„Mayday 2” jest kontynuacją historii opowiedzianej w „Mayday”, czyli spektaklu, który na scenie Ochu wystawiany jest z wielkim sukcesem. W wyreżyserowanej przez Krystynę Jandę sztuce grają m.in. Maria Seweryn, Monika Fronczek, Rafał Rutkowski czy Artur Barciś. Muzyka zespołu Boney M. i stylistyka lat 80. ubiegłego wieku.

Szczegółowe zasady gry w zakładce Ad Hoc! znajdują się na stronach obu teatrów w zakładce „Bilety”.

Pełny repertuar dostępny na stronach: www.teatrpolonia.pl oraz www.ochteatr.com.pl.

Źródło:

Materiał nadesłany

Tematy w toku