17.07.2020, 15:31 Wersja do druku

Warszawa. "Ośrodek wypoczynkowy" i Łąka Leśmiana na weekend w stolicy

Inne aktualności

W weekend na wydarzenia kulturalne zapraszają m.in. Szkoła E.Plater 31, CSW Zamek Ujazdowski, Muzeum POLIN oraz Komuna Warszawa. W tej ostatniej będzie można dwukrotnie zobaczyć spektakl „Ośrodek wypoczynkowy” w reżyserii Anny Smolar.

Zapowiada się przyjemny weekend w Warszawie. Można go zacząć od jogi w plenerze, potem wybrać się do również plenerowego lumpeksu nad Wisłą, obejrzeć film na leżaku w kinie letnim i wypić za zdrowie Trasy Łazienkowskiej, która obchodzi właśnie urodziny.

KINO

Roman Gutek uruchamia kino plenerowe przed Muranowem (ul. Andersa 5). W piątek i w sobotę (17 i 18 lipca) o 20.30 obejrzycie tam przedpremierowo „Daleko od Reykiaviku", nowy film twórcy przeboju „Barany. Islandzka opowieść”. Fabuła koncentruje się wokół wiejskiego życia, którego rutyną wstrząsają nieoczekiwane zdarzenia, a w ich centrum znajdzie się Inga. Kiedy z jej życia niespodziewanie zniknie mąż, a bohaterka odkryje jego tajemnice, smutek zamieni się w gniew skierowany przeciwko lokalnej wspólnocie.

Zaloguj się i czytaj dalej za darmo

Zalogowani użytkownicy mają nieograniczony dostęp do wszystkich artykułów na e-teatrze.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

Tytuł oryginalny

Warszawa na weekend. Kina plenerowe, kiermasze nad Wisłą, nowa wystawa na Pradze

Źródło:

Gazeta Wyborcza - Stołeczna online

Link do źródła

Wszystkie teksty Gazety Wyborczej od 1998 roku są dostępne w internetowym Archiwum Gazety Wyborczej - największej bazie tekstów w języku polskim w sieci. Skorzystaj z prenumeraty Gazety Wyborczej.

Autor:

Arkadiusz Gruszczyński

Data:

16.07.2020 20:40

Tematy w toku