Ogólnopolski Festiwal

Ogólnopolski Festiwal "Pociąg do miasta" VI edycja (od 03.08.2020 do 08.08.2020)

Organizator

Teatr Gdynia Główna

Gdynia

PeKiN
REŻYSERIA: Agata Biziuk / AUTOR TEKSTU: Agata Biziuk / OBSADA: Paulina Moś
Helena Radzikowska, Monika Soszka, Daniel Antoniewicz, Paweł Rutkowski, Mateusz Trzmiel / TEATR PAPAHEMA i TEATR ŻYDOWSKI IM. ESTERY RACHEL I IDY KAMIŃSKICH W WARSZAWIE / BIAŁYSTOK, WARSZAWA
3 i 4 SIERPNIA (PONIEDZIAŁEK, WTOREK)) GODZ. 21:00
DZIEDZINIEC / URZĄD MIASTA GDYNI ul. 10 Lutego 24 (wejście od ul. 3 Maja)
***
MAZAGAN. MIASTO
Wg dramatu Beniamina M. Bukowskiego REŻYSERIA: Judyta Berłowska / OBSADA: /
Anna Magalska, Joanna Rozkosz, Mirosława Sobik, Wojciech Jaworski, Niko Niakas, Grzegorz Wiśniewski / TEATR IM. WILAMA HORZYCY W TORUNIU / TORUŃ
3 i 4 SIERPNIA (PONIEDZIAŁEK, WTOREK) GODZ. 21:00
DZIEDZINIEC / RESTAURACJA OBERŻA 86 ul. Starowiejska 30

***

POTOP. PIEŚN O KOŃCU ŚWIATA
wg „Potopu” Salci Hałas / SCENARIUSZ I REŻYSERIA: Ewa Ignaczak / OBSADA: Ida Bocian, Małgorzata Polakowska, Jakub Kornacki / TEATR STAJNIA PEGAZA / TEATR GDYNIA GŁÓWNA
/ GDYNIA
5 i 6 SIERPNIA (ŚRODA, CZWARTEK) GODZ. 21:00
PLAC / ZSCHiE „CHŁODNICZAK” Ul. Sambora 48
***
NOCNI PŁYWACY
Wg dramatu Jose Manuela Mory / SCENARIUSZ I REŻYSERIA: Pamela Leończyk / OBSADA: Sylwia Boroń, Aleksandra Matlingiewicz, Magdalena Sowul, Maciej Hanczewski, Karol Kadłubiec, Adrian Koszewski / TEATR NOWY PROXIMA / KRAKÓW
5 i 6 SIERPNIA (ŚRODA, CZWARTEK) GODZ. 21:00
TARAS / 2 PIĘTRO MUZEUM MIASTA GDYNI ul. Zawiszy Czarnego 1
***
PUSZCZAŃSKIE OPOWIEŚCI
Na podstawie opowiadań Waldemara Sieradzkiego / SCENARIUSZ: Michał Jarmoszuk/ REŻYSERIA: Zespół pod opieką Michała Jarmoszuka / OBSADA: Mateusz Smaczny, Michał Jarmoszuk, Cezary Jabłoński, Michał Karwowski, Urszula Chrzanowska, Daniel Lasecki
/ BIAŁOSTOCKI TEATR LALEK / BIAŁYSTOK
7 i 8 SIERPNIA (PIĄTEK, SOBOTA) GODZ. 21:00
TARAS/ SZKOŁA PODSTAWOWA NR 26 ul. Tatrzańska 40
***
LAS
SCENARIUSZ I REŻYSERIA: Angelika Pytel / AUTOR TEKSTU: Angelika Pytel i Agata Suropek
/ OBSADA: Angelika Pytel / PSYCHOTEATR / WROCŁAW
7 i 8 SIERPNIA (PIĄTEK, SOBOTA) GODZ. 21:00
PODWÓRKO / Ul. 3 Maja 27/31 (wejście od ul. Batorego)
******
STACJA BAJEK – SPEKTAKLE DLA NAJMŁODSZYCH WIDZÓW

BAJKA O KSIĘŻNICZCE POPI I SMOKU TARABISTRAKU
Wg „Histoire du prince Pipo, de Pipo le cheval et de la princess Popi” Pierre’a Gripariego w przekładzie Grażyny Szadkowskiej / REŻYSERIA: Ewa Ignaczak / OBSADA: Ida Bocian, Małgorzata Polakowska, Jakub Grzybek, Piotr Mahlik / TEATR STAJNIA PEGAZA / TEATR GDYNIA GŁÓWNA/ GDYNIA

3 sierpnia (poniedziałek) godz. 17:00
DZIEDZINIEC / URZĄD MIASTA GDYNI ul. 10 Lutego 24 (wejście od ul. 3 maja)
5 sierpnia (środa) godz. 17:00
PLAC / ZSCHiE „CHŁODNICZAK” Ul. Sambora 48
7 sierpnia (piątek) godz. 17:00
TARAS / SZKOŁA PODSTAWOWA NR 26 Ul. Tatrzańska 40
--

ZUCHWAŁA HISTORIA Z ZAKURZONEJ PÓŁKI
SCENARIUSZ I REŻYSERIA: Grzegorz Kujawiński / OBSADA: Małgorzata Polakowska, Jakub Grzybek, Dorian Zypper, Oliwer Zypper / TEATR GDYNIA GŁÓWNA/ GDYNIA

4 sierpnia (wtorek) godz. 17:00
DZIEDZINIEC / RESTAURACJA OBERŻA 86 ul. Starowiejska 30
6 sierpnia (czwartek) godz. 17:00
TARAS / 2 PIĘTRO MUZEUM MIASTA GDYNI ul. Zawiszy Czarnego 1
8 sierpnia (sobota) godz. 17:00
PODWÓRKO / Ul. 3 Maja 27/3 (wejście od ul. Batorego)



ZE WZGLĘDU NA RESTRYKCJE SANITARNE WSTĘP NA SPEKTAKLE DLA DZIECI TYLKO POD OPIEKĄ RODZICA LUB OPIEKUNA!

Recenzje

Aktualności