21.08.2020, 09:00 Wersja do druku

Rzeszów. "Circus Paradise" w plenerze

Teatr Przedmieście zapraszamy na spektakl "Circus Paradise" w dniu 22 sierpnia o godz. 20.00, który odbędzie się w plenerze na placu przed Teatrem Przedmieście przy ul. Reformackiej 4.

M. Zakrzewski/mat. teatru

Wychodzimy do naszej publiczności z propozycją nieoczekiwaną, inną niż dotychczas. Przekształcamy nasz teatr w budę jarmarczną, a sami stajemy się trupą wędrownych komediantów, którzy bawią i wzruszają prostymi, a czasem absurdalnymi opowieściami o życiu.

"Circus Paradise" wg "Parad" Jana Potockiego i "Dekameronu" Giovanniego Boccaccia to szalone i wesołe widowisko pełne energii  i niecodziennych sytuacji. Przedstawiamy Państwu dwie parady Hrabiego Potockiego ku uciesze gawiedzi, a także dwie opowieści z rubasznych i pełnych wigoru nowel Boccaccia. Zawiłe gry miłosne, liczne żarty sceniczne, gra słów i frywolny humor  commedii dell’ arte ukazują nam prawdę o nas samych, o naszych słabościach i pragnieniach.  Spektakl barwny i groteskowy, czasem oniryczny, czasem przewrotny,  przedstawia niewątpliwie  zabawne historie ludzkich namiętności.
Zapraszamy  na żywioł zabawy, energii i śmiechu czystego, który tak jak wzruszenie i płacz ma magiczną moc oczyszczania. Śmiejemy się także z samych siebie wierząc że Państwo się tym śmiechem zarażą.
Występują: Aneta Adamska- Szukała, Jakub Adamski, Krzysztof Adamski, Paweł Sroka, Maciej Szukała
Muzyka: Jakub Adamski, Maciej Szukała
Reżyseria: Aneta Adamska- Szukała

M. Zakrzewski/mat. teatru

Źródło:

Materiał nadesłany

Data:

13.08.2020

Tematy w toku