08.08.2020, 12:15 Wersja do druku

Kraj. Co oglądamy, czytamy, czego słuchamy w ten weekend

Inne aktualności

Na kulturalnej mapie stolicy pojawił się klub Rakieta, nowe miejsce Klubu Komediowego. Dziś o godz. 17.00 odbędzie się premiera "Bój to nasz przedostatni", a w niedzielę o godz. 18.00 będzie można obejrzeć spektakl improwizowany "All the Single Ladies". W ramach letniego festiwalu Bulwar[t] Sztuki zobaczymy spektakl "Konformista 2029" w reżyserii Bartosza Szydłowskiego. Pokazy w sobotę i niedzielę o godz. 18.00.

Dzień dobry! Wyspali się Państwo? Nie? Tzw. piątunio wszedł trochę za mocno? A może trudów roboczego tygodnia nie sposób odespać w jedną noc, zwłaszcza jeśli ma się na głowie dziatwę? No i pewnie pies znów o szóstej rano ciągnął za paluch wystający spod kołdry...

Nie, z pewnością nie chodzi o to. Na pewno chodzi o brak odpowiedniej aplikacji do snu. Np. Sleep z muzyką Maxa Richtera.

Trochę ironizuję, bo bawi mnie paradoks, że receptą na ucieczkę z cyfrowego śmietniska, w którym brodzimy od rana do nocy, ma być instalowanie w naszym cyfrowym niezbędniku kolejnych śmieci. O tempora, o mores! 

Zaloguj się i czytaj dalej za darmo

Zalogowani użytkownicy mają nieograniczony dostęp do wszystkich artykułów na e-teatrze.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

Tytuł oryginalny

Czy trzeba odpalić aplikację na telefonie, żeby wyspać się jak człowiek?

Źródło:

Gazeta Wyborcza - Kultura online

Link do źródła

Wszystkie teksty Gazety Wyborczej od 1998 roku są dostępne w internetowym Archiwum Gazety Wyborczej - największej bazie tekstów w języku polskim w sieci. Skorzystaj z prenumeraty Gazety Wyborczej.

Autor:

Jędrzej Słodkowski

Data:

08.08.2020 06:15

Tematy w toku