11.07.2020, 09:21 Wersja do druku

Internet. Krzysztof Materna dołącza do Radia Nowy Świat

fot. mat. Teatru Polonia

Fani Krzysztofa Materny i Wojciecha Manna z pewnością pamiętają talk-show "MdM, czyli Mann do Materny, Materna do Manna". Okazuje się, że znów będą kolegami z pracy - co prawda nie w jednej audycji, ale w jednej rozgłośni - Radio Nowy Świat.

Wojciech Mann i Krzysztof Materna wielokrotnie współpracowali, tworząc m.in. telewizyjne programy "Za chwilę dalszy ciąg programu", "MdM, czyli Mann do Materny, Materna do Manna" (emitowany w TVP w latach 1994-2001) czy formułę warszawskiego Radia Kolor. Teraz Materna dołącza do ekipy internetowego Radia Nowy Świat, które tworzą m.in. Magda Jethon, Wojciech Mann i Jan Chojnacki.

Krzysztof Materna, który kilka tygodni temu został wybrany dyrektorem krakowskiego Teatru Bagatela (będzie nim kierował wspólnie z Andrzejem Wyrobcem), będzie korespondentem z Krakowa w radiowej audycji Jana Chojnackiego. Po raz pierwszy swoje "Bagatelki z Krakówka" ma zaprezentować w poniedziałek 13 czerwca* w trakcie audycji "Strumień zdumień" prowadzonej przez Chojnackiego w poniedziałki między 19 a 21.

Zaloguj się i czytaj dalej za darmo

Zalogowani użytkownicy mają nieograniczony dostęp do wszystkich artykułów na e-teatrze.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

Tytuł oryginalny

Mann do Materny, Materna do... Radia Nowy Świat. Krzysztof Materna dołącza do RNŚ

Źródło:

kultura.gazeta.pl

Link do źródła

Wszystkie teksty Gazety Wyborczej od 1998 roku są dostępne w internetowym Archiwum Gazety Wyborczej - największej bazie tekstów w języku polskim w sieci. Skorzystaj z prenumeraty Gazety Wyborczej.

Autor:

mko