17.07.2020, 08:16 Wersja do druku

Bydgoszcz. Teatr Polski szuka pracowników

Teatr Polski w Bydgoszczy szuka osób zainteresowanych pracą w obsłudze widowni podczas spektakli. Zgłoszenia można wysyłać do 24 lipca.


Zatrudniona osoba będzie też zajmować się realizacją cyklicznych lub jednorazowych działań promocyjno-wizerunkowych teatru. Propozycja zatrudnienia jest adresowana do osób chcących podjąć nowe wzywanie, dyspozycyjnych, uczących się, w tym studentów (w wieku od 18. do 26. roku życia). - Liczymy na osoby zaangażowane i zainteresowane propozycjami merytorycznymi Teatru Polskiego, które chętnie opowiedzą widzom i uczestnikom projektów o działaniach TPB - czytamy w ogłoszeniu.

Zgłaszać się można do 24 lipca, przesyłając swoje CV wraz ze zdjęciem na adres mailowy: natalia.gryszowka@teatrpolski.pl. Należy pamiętać o dopisaniu odpowiedniej klauzuli, wyrażając zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Oferta zatrudnienia dotyczy nowego sezonu artystycznego, czyli okresu od września 2020 do czerwca 2021, z możliwością przedłużenia umowy cywilnoprawnej na kolejny sezon.

Więcej szczegółów na stronie internetowej TBP.

Zaloguj się i czytaj dalej za darmo

Zalogowani użytkownicy mają nieograniczony dostęp do wszystkich artykułów na e-teatrze.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

Tytuł oryginalny

Teatr Polski w Bydgoszczy szuka pracowników

Źródło:

Gazeta Wyborcza - Bydgoszcz online
Link do źródła

Autor:

sza