Teatr Nowy w Zabrzu


typ teatru:dramatyczny
adres:Plac Teatralny 1 41-800 Zabrze
telefon:+48 32 271 32 56 (centr.), +48 32 271 54 94 (sekr.), +48 32 271 15 08 (fax), +48 32 2712252, +48 32 271 54 93 (BOW)
e-mail:sekretariat@teatrzabrze.pl
strona www:www.teatrzabrze.pl
dyrektor naczelny:Jerzy Makselon
uwagi:
* Festiwal Dramaturgii Współczesnej Rzeczywistość Przedstawiona

Zespół artystyczny w sezonie 2017/2018:

Hanna Boratyńska, Aleksandra Gajewska, Anna Konieczna, Danuta Lewandowska, Jolanta Niestrój-Malisz, Dagmara Noszczyk, Joanna Romaniak, Dorota Rusek, Renata Spinek, Magdalena Waligórska, Katarzyna Łacisz-Kubacka, Grzegorz Cinkowski, Dariusz Czajkowski, Jarosław Karpuk, Marian Kierycz, Andrzej Kroczyński, Robert Lubawy, Mateusz Lisiecki, Jakub Piwowarczyk, Zbigniew Stryj, Krzysztof Urbanowicz, Marian Wiśniewski;
z-ca dyrektora ds. artystycznych: Zbigniew Stryj; inspicjent/sufler: Edyta Bicz, Joanna Gorzała; kierownik literacki: Beata Dąbrowiecka; kierownik muzyczny: Marzena Mikuła-Drabek

Repertuar:

Balladyna-21-02-2019 (godz. 10.00)
26-02-2019 (godz. 11.00)
27-02-2019 (godz. 10.00)
28-02-2019 (godz. 10.00)
01-03-2019 (godz. 10.00)
13-03-2019 (godz. 10.00)
14-03-2019 (godz. 10.00)
Boże mój!-05-03-2019 (godz. 10.00)
19-03-2019 (godz. 10.00)
Kolacja dla głupca-08-03-2019 (godz. 19.00)
09-03-2019 (godz. 18.00)
28-03-2019 (godz. 19.00)
Królowie strzelców. Sport w cieniu imperium.-15-03-2019 (godz. 19.00)
16-03-2019 (godz. 18.00)
29-03-2019 (godz. 19.00)
30-03-2019 (godz. 18.00)
Mały Książę-22-03-2019 (godz. 09.00,11.45  - gra Krakowska Fundacja Sztuki Musicalowej, Kraków)
23-03-2019 (godz. 17.00  - gra Krakowska Fundacja Sztuki Musicalowej, Kraków)
Morze ciche-24-02-2019 (godz. 18.00)
07-03-2019 (godz. 19.00)
12-03-2019 (godz. 09.30,11.30)
28-03-2019 (godz. 09.00,11.00)
29-03-2019 (godz. 10.00)
Mój boski rozwód-21-02-2019 (godz. 19.00)
03-03-2019 (godz. 18.00)
31-03-2019 (godz. 18.00)
O co biega?-23-02-2019 (godz. 18.00)
O Marysi z zabrzańskiego zamku-24-02-2019 (godz. 18)
08-03-2019 (godz. 10.00)
19-03-2019 (godz. 10.00)
Plastusiowy pamiętnik-27-03-2019 (godz. 10.00)
Pół na pół-24-03-2019 (godz. 18.30  - gra G-Invest Olaf Gruszka i Piotr Szwedes, Warszawa)
Śmiech wzbroniony-01-03-2019 (godz. 19.00)
Tango-06-03-2019 (godz. 11.00  - gra Teatr Zagłębia, Sosnowiec)
07-03-2019 (godz. 10.00  - gra Teatr Zagłębia, Sosnowiec)
Wiśniowy sad-10-03-2019 (godz. 18.00)
21-03-2019 (godz. 19.00)
Zemsta-20-03-2019 (godz. 10.00)
21-03-2019 (godz. 11.00)
Związek otwarty-02-03-2019 (godz. 18.00)
17-03-2019 (godz. 18.00)
Źli Żydzi-02-03-2019 (godz. 18.30)
03-03-2019 (godz. 18.30)
17-03-2019 (godz. 18.30)
31-03-2019 (godz. 18.30)