Wrocławski Teatr Lalek


typ teatru:lalkowy
adres:pl. Teatralny 4 50-051 Wrocław
telefon:0 71 344 12 17 (sekr.), 0 71 344 76 77 (BOW), 0 71 344 37 38 (fax)
e-mail:sekretariat@teatrlalek.wroclaw.pl
strona www:www.teatrlalek.wroclaw.pl
dyrektor naczelny:Janusz Jasiński
dyrektor artystyczny:Jakub Krofta
uwagi:
* Chór Dziecięcy przy Wrocławskim Teatrze Lalek
*Bajkobus

Zespół artystyczny w sezonie 2017/2018:

aktorzy: Irmina Annusewicz, Anna Bajer, Kamila Chruściel, Aneta Głuch, Jolanta Góralczyk, Anna Kramarczyk, Agata Kucińska, Marta Kwiek, Patrycja Łacina-Miarka, Aleksandra Mazoń, Barbara Pielka, Edyta Skarżyńska, Józef Frymet, Krzysztof Grębski, Radosław Kasiukiewicz, Marek Koziarczyk, Konrad Kujawski, Tomasz Maśląkowski, Grzegorz Mazoń, Sławomir Przepiórka, Jacek Radomski, Marek Tatko; kierownik literacki: Maria Wojtyszko; sekretarz literacki: Katarzyna Krajewska; inspicjent: Małgorzata Mańko-Drozd.

Repertuar:

Afrykańska przygoda-19-10-2019 (godz. 11.30,13.00)
20-10-2019 (godz. 13.00)
02-11-2019 (godz. 11.00,13.00)
03-11-2019 (godz. 13.00)
08-11-2019 (godz. 17.30)
09-11-2019 (godz. 11.00,13.00)
10-11-2019 (godz. 11.00)
Dżungla-25-10-2019 (godz. 17.30)
26-10-2019 (godz. 11.30,13.00)
27-10-2019 (godz. 13.00)
15-11-2019 (godz. 17.30)
16-11-2019 (godz. 11.00,13.00)
17-11-2019 (godz. 13.00)
Japety - kto to widział-29-11-2019 (godz. 19.00)
30-11-2019 (godz. 19.00)
Kichot-24-11-2019 (godz. 18.00)
26-11-2019 (godz. 12.30)
27-11-2019 (godz. 12.30)
28-11-2019 (godz. 12.30)
29-11-2019 (godz. 12.30)
Motyl-05-11-2019 (godz. 10.00)
06-11-2019 (godz. 10.00)
09-11-2019 (godz. 15.00)
10-11-2019 (godz. 15.00)
Może Morze-30-10-2019 (godz. 10.00)
31-10-2019 (godz. 10.00)
02-11-2019 (godz. 15.00)
03-11-2019 (godz. 11.00)
Och, Emil!-18-10-2019 (godz. 10.00)
19-10-2019 (godz. 15.00)
20-10-2019 (godz. 11.00)
22-10-2019 (godz. 10.00)
Piekło-Niebo-21-11-2019 (godz. 10.00)
22-11-2019 (godz. 10.00)
24-11-2019 (godz. 15.00)
26-11-2019 (godz. 10.00)
27-11-2019 (godz. 10.00)
28-11-2019 (godz. 10.00)
29-11-2019 (godz. 10.30)
30-11-2019 (godz. 15.00)
Plama-21-11-2019 (godz. 10.30)
24-11-2019 (godz. 13.00)
26-11-2019 (godz. 10.30)
27-11-2019 (godz. 10.30)
Sam, czyli przygotowanie do życia w rodzinie-18-10-2019 (godz. 12.00)
19-10-2019 (godz. 17.00)
Skarperty i papiloty-07-11-2019 (godz. 10.00)
09-11-2019 (godz. 13.00)
10-11-2019 (godz. 13.00)
15-11-2019 (godz. 10.00)
16-11-2019 (godz. 15.00)
17-11-2019 (godz. 15.00)
19-11-2019 (godz. 10.00)
Warsztaty-20-10-2019 (godz. 10.30,12.30)
27-10-2019 (godz. 10.30,12.30)
17-11-2019 (godz. 10.30,12.30)
23-11-2019 (godz. 10.30,12.30, 15.00)
Yemaya - Królowa Mórz-24-10-2019 (godz. 10.00)
25-10-2019 (godz. 10.00)
26-10-2019 (godz. 15.00)
27-10-2019 (godz. 15.00)
29-10-2019 (godz. 10.00)