Teatr Lalek Guliwer


typ teatru:lalkowy
adres:ul. Różana 16 02-548 Warszawa
telefon:+48 22 845 16 76 (centr.), +48 22 845 46 13 (sekr. - tel./fax), +48 22 845 16 76-77 w. 123 (BOW)
e-mail:info@teatrguliwer.waw.pl
strona www:www.teatrguliwer.waw.pl
dyrektor naczelny:dyr. Mirosław Korzeb
dyrektor artystyczny:kier. art. Robert Jarosz

Zespół artystyczny w sezonie 2015/2016:

aktorki: Joanna Borer, Katarzyna Brzozowska, Izabella Kurażyńska, Elżbieta Pejko, Anna Przygoda, Ewa Scholl, Honorata Zajączkowska; aktorzy: Georgi Angiełow, Paweł Jaroszewicz, Damian Kamiński, Tomasz Kowol, Maciej Owczarzak, Jacek Poniński, Krzysztof Prygiel, Adam Wnuczko; aktorki współpracujące: Regina Furmańska, Ewa Holoubek-Laskowska, Iwona Mirosław-Dolecka; aktorzy współpracujący: Jacek Kiss.

Repertuar:

Ale Kino-15-10-2019 (godz. 10.00,12.00)
16-10-2019 (godz. 10.00,12.00)
19-10-2019 (godz. 17.30)
20-10-2019 (godz. 11.00,13.00)
22-10-2019 (godz. 10.00,12.00)
23-10-2019 (godz. 10.00,12.00)
24-10-2019 (godz. 10.00,12.00)
25-10-2019 (godz. 10.00,12.00)
Bromba i inni-16-11-2019 (godz. 11.00,13.00)
17-11-2019 (godz. 16.00)
19-11-2019 (godz. 09.30,11.00)
20-11-2019 (godz. 09.30,11.00)
21-11-2019 (godz. 09.30,11.00)
Calineczka-02-11-2019 (godz. 17.30)
03-11-2019 (godz. 11.00,13.00)
05-11-2019 (godz. 10.00,12.15)
06-11-2019 (godz. 10.00,12.15)
07-11-2019 (godz. 10.00,12.15)
08-11-2019 (godz. 10.00,12.15)
Jak się robi cyrk?-30-11-2019 (godz. 17.30)
Koziołek Matołek-26-10-2019 (godz. 17.30)
27-10-2019 (godz. 11.00,13.00)
29-10-2019 (godz. 10.00,12.00)
30-10-2019 (godz. 10.00,12.00)
31-10-2019 (godz. 10.00,12.00)
Legenda o syrence-02-11-2019 (godz. 11.00,13.00)
03-11-2019 (godz. 16.00)
05-11-2019 (godz. 09.30,11.00)
06-11-2019 (godz. 09.30,11.00)
07-11-2019 (godz. 09.30,11.00)
23-11-2019 (godz. 11.00,13.00)
24-11-2019 (godz. 16.00)
26-11-2019 (godz. 09.30,11.00)
27-11-2019 (godz. 09.30,11.00)
28-11-2019 (godz. 09.30,11.00)
Obcy w lesie-09-11-2019 (godz. 17.30)
10-11-2019 (godz. 11.00,13.00)
12-11-2019 (godz. 10.00,12.00)
13-11-2019 (godz. 10.00,12.00)
14-11-2019 (godz. 10.00,12.00)
15-11-2019 (godz. 10.00,12.00)
Przyjaciel Automateusza-26-10-2019 (godz. 11.00,13.00)
27-10-2019 (godz. 16.00)
28-10-2019 (godz. 09.30)
29-10-2019 (godz. 09.30,11.00)
30-10-2019 (godz. 09.30,11.00)
09-11-2019 (godz. 11.00,13.00)
10-11-2019 (godz. 16.00)
12-11-2019 (godz. 09.30,11.00)
13-11-2019 (godz. 09.30,11.00)
14-11-2019 (godz. 09.30,11.00)
Różowy Gość-16-11-2019 (godz. 17.30)
17-11-2019 (godz. 11.00,13.00)
19-11-2019 (godz. 10.00,12.00)
20-11-2019 (godz. 10.00,12.00)
21-11-2019 (godz. 10.00,12.00)
22-11-2019 (godz. 10.00,12.00)
Tata-23-11-2019 (godz. 17.30)
24-11-2019 (godz. 11.00,13.15)
26-11-2019 (godz. 10.00,12.15)
27-11-2019 (godz. 10.00,12.15)
28-11-2019 (godz. 10.00,12.15)
29-11-2019 (godz. 10.00,12.15)
Warsztat familijny-15-10-2019 (godz. 09.30,11.00)
16-10-2019 (godz. 09.30,11.00)
17-10-2019 (godz. 09.30,11.00)
18-10-2019 (godz. 09.30,11.00)
19-10-2019 (godz. 11.00,13.00)
20-10-2019 (godz. 16.00)
22-10-2019 (godz. 09.30,11.00)
23-10-2019 (godz. 09.30,11.00)