Teatr Dramatyczny m. st. Warszawy


typ teatru:dramatyczny
adres:PKiN pl. Defilad 1 00-901 Warszawa
telefon:+48 22 656 68 40 (sekretariat), +48 22 656 68 44 (kasa PKiN), +48 22 826 21 54 (fax)
e-mail:sekretariat@teatrdramatyczny.pl
strona www:www.teatrdramatyczny.pl
dyrektor naczelny:Tadeusz Słobodzianek
dyrektor artystyczny:Tadeusz Słobodzianek
uwagi:
Dla widzów niedosłyszących dostępny jest bezpłatny sprzęt wspomagający dźwięk ze sceny dofinansowany przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Dla widzów niewidomych i niedowidzących działa system audiodeskrypcji.

Zespół artystyczny w sezonie 2017/2018:

Anna Gajewska, Anna Gorajska, Agata Góral, Anna Kłos-Kleszczewska, Martyna Kowalik, Marta Król-Gajko, Halina Łabonarska, Małgorzata Niemirska, Agnieszka Roszkowska, Magdalena Smalara, Kinga Suchan, Anna Szymańczyk, Agnieszka Warchulska, Anna Watróbska, Agnieszka Wosińska, Waldemar Barwiński, Tomasz Budyta, Mariusz Drężek, Adam Ferency, Sławomir Grzymkowski, Łukasz Lewandowski, Robert Majewski, Henryk Niebudek, Janusz Nowicki, Krzysztof Ogłoza, Otar Saralidze, Kamil Siegmund, Piotr Siwkiewicz, Krzysztof Szczepaniak, Marcin Sztabiński, Zdzisław Wardejn, Mateusz Weber, Mariusz Wojciechowski, Łukasz Wójcik, Maciej Wyczański

Repertuar:

Bez wyjścia-30-11-2018 (godz. 19.00)
Biedny Ja, Suka i Jej Nowy Koleś-29-11-2018 (godz. 19.00)
Cabaret-20-11-2018 (godz. 19.00)
21-11-2018 (godz. 19.00)
Ferdydurke-10-11-2018 (godz. 19.00)
11-11-2018 (godz. 17.00)
Gogol-11-11-2018 (godz. 19.00)
Historia Jakuba-21-11-2018 (godz. 19.00)
22-11-2018 (godz. 19.00)
III LABORATORIU DRAMATU - Kontrakt-19-11-2018 (godz. 19.00)
III LABORATORIU DRAMATU - Mojżesz-26-11-2018 (godz. 19.00)
III LABORATORIUM DRAMATU - Wierna wataha-12-11-2018 (godz. 19.00)
III LABORATORIUM DRAMATU -Wracaj-05-11-2018 (godz. 19.00)
Irańska konferencja-06-11-2018 (godz. 19.00)
07-11-2018 (godz. 19.00)
08-11-2018 (godz. 19.00)
Kinky Boots-03-11-2018 (godz. 19.30)
04-11-2018 (godz. 19.30)
Kobiety bez znaczenia-16-11-2018 (godz. 21.00)
28-11-2018 (godz. 19.30)
Koncert-14-11-2018 (godz. 17.45,20.30)
Madame-30-10-2018 (godz. 19.00)
25-11-2018 (godz. 16.00)
Mężczyzna-17-11-2018 (godz. 19.00)
18-11-2018 (godz. 19.00)
Miłość od ostatniego wejrzenia-09-11-2018 (godz. 19.30) - PREMIERA
10-11-2018 (godz. 19.30)
11-11-2018 (godz. 19.30)
Mistrz i Małgorzata-27-10-2018 (godz. 18.00)
28-10-2018 (godz. 18.00)
06-11-2018 (godz. 18.00)
07-11-2018 (godz. 18.00)
Nasza klasa-26-10-2018 (godz. 19.00)
27-11-2018 (godz. 19.00)
Niebezpieczna metoda-29-11-2018 (godz. 19.00)
30-11-2018 (godz. 19.00)
Obrzydliwcy-25-10-2018 (godz. 19.00)
09-11-2018 (godz. 19.00)
Pijani-27-10-2018 (godz. 19.00)
28-10-2018 (godz. 17.00)
17-11-2018 (godz. 19.00)
18-11-2018 (godz. 17.00)
Plastiki-22-11-2018 (godz. 19.30)
Pociągi pod specjalnym nadzorem-23-10-2018 (godz. 19.00)
24-10-2018 (godz. 19.00)
14-11-2018 (godz. 19.00)
Rokcy Babloa-24-11-2018 (godz. 19.00  - gra Fundacja Teatr Alatyr, Warszawa)
25-11-2018 (godz. 19.00  - gra Fundacja Teatr Alatyr, Warszawa)
Rosyjski kontrakt-02-11-2018 (godz. 19.00)
Sen nocy letniej-10-11-2018 (godz. 19.00)
11-11-2018 (godz. 19.00)
Sinobrody - nadzieja kobiet-27-10-2018 (godz. 19.00)
28-10-2018 (godz. 19.00)
17-11-2018 (godz. 19.00)
18-11-2018 (godz. 19.00)
Sługa dwóch panów-24-11-2018 (godz. 19.00)
25-11-2018 (godz. 19.00)
Szczęśliwe dni-26-10-2018 (godz. 19.30)
27-10-2018 (godz. 19.30)
17-11-2018 (godz. 19.30)
18-11-2018 (godz. 19.30)
Ten drugi dom-03-11-2018 (godz. 19.00)
04-11-2018 (godz. 17.00)
Widok z mostu-24-11-2018 (godz. 19.30)
25-11-2018 (godz. 19.30)