Teatr Ludowy


typ teatru:dramatyczny
adres:Osiedle Teatralne 34 31-948 Kraków
telefon:rezerwacja biletów: +48 12 68 02 112/113; kasa biletowa Dużej Sceny: +48 12 68 02 116, sekretariat: 12 68 02 100
e-mail:teatr@ludowy.pl ; rezerwacja@ludowy.pl
strona www:www.ludowy.pl
dyrektor naczelny:Małgorzata Bogajewska
uwagi:
*Scena Pod Ratuszem Rynek Główny 1
tel. +48 12 421 50 16
e-mail: ratusz@ludowy.pl

Zespół artystyczny w sezonie 2017/2018:

Marta Bizoń, Patrycja Durska, Małgorzata Kochan, Weronika Kowalska, Małgorzata Krzysica, Maja Pankiewicz, Jagoda Pietruszkówna, Anna Pijanowska, Beata Schimscheiner, Iwona Sitkowska, Karolina Stefańska, Barbara Szałapak, Katarzyna Tlałka, Piotr Franasowicz, Andrzej Franczyk, Krzysztof Górecki, Cezary Kołacz, Paweł Kumięga, Wojciech Lato, Tadeusz Łomnicki, Maciej Namysło, Jan Nosal, Krystian Pesta, Piotr Piecha, Piotr Pilitowski, Karol Polak, Ryszard Starosta, Jarosław Szwec, Jacek Wojciechowski, Kajetan Wolniewicz.

Repertuar:

53 wojny-13-11-2018 (godz. 19.00)
14-11-2018 (godz. 19.00)
Akt równoległy-28-10-2018 (godz. 19.00)
18-11-2018 (godz. 19.00)
23-11-2018 (godz. 19.00)
24-11-2018 (godz. 19.00)
Błysk rekina-24-10-2018 (godz. 10.00)
25-10-2018 (godz. 09.30)
13-11-2018 (godz. 11.00)
14-11-2018 (godz. 10.00)
Dziecko dla odważnych-24-11-2018 (godz. 16.00  - gra Fundacja "Gospodarstwo Teatralne", Kraków)
Gdy przyjdzie sen-23-10-2018 (godz. 19.00)
24-10-2018 (godz. 19.00)
25-11-2018 (godz. 19.00)
27-11-2018 (godz. 19.00)
Hańba-06-11-2018 (godz. )
07-11-2018 (godz. 19.00)
Kot w butach-07-11-2018 (godz. 10.00)
25-11-2018 (godz. 12.00)
27-11-2018 (godz. 09.30)
Kotka na gorącym blaszanym dachu-16-11-2018 (godz. 19.00)
17-11-2018 (godz. 19.00)
Krakowskie Abecadło-08-11-2018 (godz. 10.00)
09-11-2018 (godz. 09.30)
Królowa Śniegu-28-11-2018 (godz. 10.00)
29-11-2018 (godz. 10.00)
Miód albo jak chciałam się bzykać z Tomaszem Schimscheinerem-22-11-2018 (godz. 19.30)
23-11-2018 (godz. 19.00)
Na początku i na końcu czasu-25-10-2018 (godz. 19.00)
28-11-2018 (godz. 19.00)
29-11-2018 (godz. 19.00)
Panna Julia-16-11-2018 (godz. 19.00)
17-11-2018 (godz. 19.00)
18-11-2018 (godz. 19.00)
Prywatna klinika-10-11-2018 (godz. 19.00)
30-11-2018 (godz. 19.00)
Pyza na polskich dróżkach-30-10-2018 (godz. 10.00)
15-11-2018 (godz. 10.00)
20-11-2018 (godz. 11.00)
Pyza za wielką wodą-31-10-2018 (godz. 09.30)
06-11-2018 (godz. 10.00)
Recital Jana Nosala-30-11-2018 (godz. 19.00)
Sąsiedzi-06-11-2018 (godz. 19.00)
20-11-2018 (godz. 18.00)
Sekretne życie Friedmanów-13-11-2018 (godz. 19.00)
14-11-2018 (godz. 19.00)
Sędziowie-09-11-2018 (godz. 19.30)
Tartuffe albo szalbierz-26-10-2018 (godz. 19.00)
27-10-2018 (godz. 19.00)
Via-gra-26-10-2018 (godz. 19.00)
27-10-2018 (godz. 19.00)
28-10-2018 (godz. 19.00)
02-11-2018 (godz. 19.00)
03-11-2018 (godz. 18.00)
Wszystko o kobietach-07-11-2018 (godz. 19.00)
08-11-2018 (godz. 19.00)
09-11-2018 (godz. 19.00)
10-11-2018 (godz. 19.00)
Wszystko o mężczyznach-04-11-2018 (godz. 19.00)
11-11-2018 (godz. 19.00)
15-11-2018 (godz. 19.00)
Zahipnotyzuj mnie - piosenki Zygmunta Koniecznego-11-11-2018 (godz. 19.00)
Zwierzenia pornogwiazdy-24-11-2018 (godz. 19.00)