Teatr Ludowy


typ teatru:dramatyczny
adres:Osiedle Teatralne 34 31-948 Kraków
telefon:rezerwacja biletów: +48 12 68 02 112/113; kasa biletowa Dużej Sceny: +48 12 68 02 116, sekretariat: 12 68 02 100
e-mail:teatr@ludowy.pl ; rezerwacja@ludowy.pl
strona www:www.ludowy.pl
dyrektor naczelny:Małgorzata Bogajewska
uwagi:
*Scena Pod Ratuszem Rynek Główny 1
tel. +48 12 421 50 16
e-mail: ratusz@ludowy.pl

Zespół artystyczny w sezonie 2017/2018:

Marta Bizoń, Patrycja Durska, Małgorzata Kochan, Weronika Kowalska, Małgorzata Krzysica, Maja Pankiewicz, Jagoda Pietruszkówna, Anna Pijanowska, Beata Schimscheiner, Iwona Sitkowska, Karolina Stefańska, Barbara Szałapak, Katarzyna Tlałka, Piotr Franasowicz, Andrzej Franczyk, Krzysztof Górecki, Cezary Kołacz, Paweł Kumięga, Wojciech Lato, Tadeusz Łomnicki, Maciej Namysło, Jan Nosal, Krystian Pesta, Piotr Piecha, Piotr Pilitowski, Karol Polak, Ryszard Starosta, Jarosław Szwec, Jacek Wojciechowski, Kajetan Wolniewicz.

Repertuar:

Akt równoległy-27-04-2018 (godz. 19.00)
28-04-2018 (godz. 19.00)
04-05-2018 (godz. 19.00)
05-05-2018 (godz. 19.00)
Błysk rekina-24-04-2018 (godz. 11.00)
25-04-2018 (godz. 11.00)
10-05-2018 (godz. 10.00)
Dwoje biednych Rumunów mówiących po polski-27-04-2018 (godz. 19.00  - grana w Teatr Stary, Lublin)
Dziecko dla odważnych-06-05-2018 (godz. 19.00  - gra Fundacja "Gospodarstwo Teatralne", Kraków)
26-05-2018 (godz. 16.00  - gra Fundacja "Gospodarstwo Teatralne", Kraków)
Kot w butach-17-05-2018 (godz. 10.00)
18-05-2018 (godz. 10.00)
Krakowskie Abecadło-30-05-2018 (godz. 10.00,11.45)
Miód albo jak chciałam się bzykać z Tomaszem Schimscheinerem-06-05-2018 (godz. 17.00)
Panna Julia-11-05-2018 (godz. 19.00)
12-05-2018 (godz. 19.00) - PREMIERA
13-05-2018 (godz. 17.00)
19-05-2018 (godz. 19.00)
20-05-2018 (godz. 19.00)
Pół żartem, pół sercem-19-05-2018 (godz. 19.30)
20-05-2018 (godz. 19.30)
Prywatna klinika-25-05-2018 (godz. 19.00)
26-05-2018 (godz. 19.00)
Pyza na polskich dróżkach-09-05-2018 (godz. 10.00)
Salto w tył-20-04-2018 (godz. 19.00)
21-04-2018 (godz. 19.00) - PREMIERA
22-04-2018 (godz. 18.00)
11-05-2018 (godz. 19.00)
12-05-2018 (godz. 19.00)
Sarenki-02-05-2018 (godz. 19.00)
03-05-2018 (godz. 19.00)
Sąsiedzi-20-04-2018 (godz. 19.00)
29-05-2018 (godz. 19.00)
30-05-2018 (godz. 19.00)
Sędziowie-06-05-2018 (godz. 19.00)
Syn smoka-26-04-2018 (godz. 10.00)
27-04-2018 (godz. 10.00)
15-05-2018 (godz. 11.00)
16-05-2018 (godz. 10.00)
Tożsamość Wila-04-05-2018 (godz. 19.00)
05-05-2018 (godz. 19.00)
Via-gra-26-04-2018 (godz. 19.00)
27-04-2018 (godz. 19.00)
28-04-2018 (godz. 19.00)
29-04-2018 (godz. 19.00)
Wszystko o kobietach-24-04-2018 (godz. 19.00)
25-04-2018 (godz. 19.00)
17-05-2018 (godz. 19.00)
18-05-2018 (godz. 19.00)
25-05-2018 (godz. 19.00)
26-05-2018 (godz. 19.00)
27-05-2018 (godz. 19.00)
Wszystko o mężczyznach-22-04-2018 (godz. 19.00)
29-04-2018 (godz. 18.00)
23-05-2018 (godz. 19.00)
24-05-2018 (godz. 19.00)
Zahipnotyzuj mnie - piosenki Zygmunta Koniecznego-13-05-2018 (godz. 20.00)
Zwierzenia pornogwiazdy-21-04-2018 (godz. 19.00)
16-05-2018 (godz. 19.00)