Teatr Groteska


typ teatru:lalkowy
adres:ul. Skarbowa 2 31-121 Kraków
telefon:+48 12 633 48 22, +48 12 631 81 80 (centr.), +48 12 6339604 (sekr., fax), +48 12 623 79 49 (PR), +48 12 633 37 62, +48 12 632 92 00 (Biuro Organizacji Widza, fax)
e-mail:groteska@groteska.pl
strona www:www.groteska.pl
dyrektor naczelny:Adolf Weltschek
dyrektor artystyczny:Adolf Weltschek
ceny biletów:15-40 zł

Zespół artystyczny w sezonie 2017/2018:

Bartosz Kwapień, Małgorzata Brożonowicz-Sienkiewicz (gościnnie), Ilona Buchner (gościnnie), Barbara Cieślak, Wojciech Czarnota, Monika Filipowicz, Adam Godlewski, Krzysztof Grygier, Dominika Guzek, Małgorzata Hachlowska, Natalia Hodurek, Oliwia Jakubik, Włodzimierz Jasiński - gościnnie, Diana Jędrzejewska, Marek Karpowicz, Andrzej Kopczyk, Katarzyna Kopczyk, Maja kubacka, Karol Kubasiewicz (gościnnie), Katrzyna Kuźmicz, Natasza Leśniak, Karol Miękina, Paweł Mróz, Dominik Olechowski, Iwona Olszewska, Grzegorz Polański, Jakub Popławski, Krzysztof Prystupa, Olga Przeklasa, Sabina Pyka, Anna Sokołowska, Sandra Szatan, Rafał Szumski, Masza Tryputsen, Lech Walicki, Bartosz Watemborski . Łukasz Rutkowski - inspicjent, Marek Stawowczyk - inspicjent.

Repertuar:

Ania z Zielonego Wzgórza-27-10-2018 (godz. 16.00)
28-10-2018 (godz. 11.00,13.30)
29-10-2018 (godz. 09.00,11.45)
Bajka o szewczyku-03-11-2018 (godz. 16.00)
04-11-2018 (godz. 11.00,13.00)
05-11-2018 (godz. 09.00,11.30)
30-11-2018 (godz. 09.00,11.30)
Brzydkie kaczątko-17-11-2018 (godz. 16.00)
18-11-2018 (godz. 11.00,13.00)
19-11-2018 (godz. 09.00,11.30)
20-11-2018 (godz. 09.00,11.30)
Czerwony Kapturek-14-11-2018 (godz. 09.00,11.30)
15-11-2018 (godz. 09.00,11.30,13.30)
16-11-2018 (godz. 09.00,11.30)
Dwanaście prac Heraklesa-23-11-2018 (godz. 18.00)
24-11-2018 (godz. 18.00) - PREMIERA
26-11-2018 (godz. 09.00,11.30)
27-11-2018 (godz. 09.00,11.30)
28-11-2018 (godz. 09.00,11.30,14.00)
29-11-2018 (godz. 09.00,11.30)
Dzienniki Gwiazdowe-09-11-2018 (godz. 19.00)
10-11-2018 (godz. 19.00)
11-11-2018 (godz. 19.00)
12-11-2018 (godz. 11.30)
Kandyd, czyli optymizm-17-11-2018 (godz. 19.00)
18-11-2018 (godz. 19.00)
Kto pocieszy pechowego nosorożca-10-11-2018 (godz. 16.00)
11-11-2018 (godz. 11.00,13.00)
12-11-2018 (godz. 09.00)
13-11-2018 (godz. 09.00,11.30)
Ładne kwiatki-21-11-2018 (godz. 09.00,11.30)
22-11-2018 (godz. 09.00,11.30)
23-11-2018 (godz. 09.00,11.30)
25-11-2018 (godz. 11.00,13.00)
O Kasi co gąski zgubiła-06-11-2018 (godz. 09.00,11.30)
07-11-2018 (godz. 09.00,11.30)
08-11-2018 (godz. 09.00,11.30)
09-11-2018 (godz. 09.00,11.30)
Porwanie Baltazara Gąbki czyli Smok & Roll-30-10-2018 (godz. 11.30)
31-10-2018 (godz. 09.00)
Przygody Odyseusza-23-10-2018 (godz. 09.00,11.30)
24-10-2018 (godz. 09.00,11.30)
25-10-2018 (godz. 09.00,11.30)
26-10-2018 (godz. 09.00,11.30)
Scena Mistrzów-02-11-2018 (godz. 19.00)
25-11-2018 (godz. 19.00)
30-11-2018 (godz. 19.00)
Warsztaty-28-10-2018 (godz. 15.00)
04-11-2018 (godz. 14.30)
11-11-2018 (godz. 14.00)
18-11-2018 (godz. 14.30)
25-11-2018 (godz. 14.30)
Zagraj to jeszcze raz... - sam-27-10-2018 (godz. 19.00)
28-10-2018 (godz. 19.00)