Teatr im. Wojciecha Bogusławskiego w Kaliszu


typ teatru:dramatyczny
adres:pl. Bogusławskiego 1 62-800 Kalisz
telefon:+48 62 76 05 300 (centrala), +48 62 760 05 300 (sekretariat), +48 62 760 05 303 (fax), +48 62 760 05 310 (impresariat), +48 62 760 05 314 (kasa biletowa)
e-mail:teatr@teatr.kalisz.pl
strona www:www.teatr.kalisz.pl
dyrektor naczelny:Magda Grudzińska
uwagi:
* Kaliskie Spotkania Teatralne

Zespół artystyczny w sezonie 2016/2017:

Natasza Aleksandrowitch, Izabela Beń, Agnieszka Dzięcielska, Agnieszka Dulęba - Kasza, Małgorzata Kałędkiewicz, Ewa Kibler, Kama Kowalewska, Bożena Remelska, , Izabela Wierzbicka, Zbigniew Antoniewicz, Michał Grzybowski, Jacek Jackowicz, Łukasz Kaczmarek, Dawid Lipiński, Wojciech Masacz, Dariusz Sosiński, Marcin Trzęsowski, Lech Wierzbowski, Michał Wierzbicki.
Seniorzy: Krystyna Horodyńska, Maciej Grzybowski.
Stała współpraca: Teresa Kowalik; Maja Wachowska, Monika Kępka, Piotr Domalewski, Jan Jurkowski, Łukasz Konopka, Szymon Mysłakowski, Łukasz Rochna.
Współpraca: Sara Celler - Jezierska, Maja Luxenburg, Anna Stela, Kornelia Trawkowska, Dobromir Dymecki,
kierownik artystyczny: Weronika Szczawińska; kierownik działu organizacji widowni, promocji i impresariatu: Adela Matuszewska; kierownik techniczny: Karol Ciupek; koordynator pracy artystycznej: Liliana Skutecka; specjalista ds. promocji i komunikacji: Marcelina Hertman; kierownik działu administracyjno-gospodarczego: Karina Guzielak.

Repertuar:

Byłaś serca biciem. Piosenki Andrzeja Zauchy i Marka Grechuty-22-06-2017 (godz. 19.00)
23-06-2017 (godz. 20.00)
24-06-2017 (godz. 18.00)
Europa. Śledztwo-16-06-2017 (godz. 19.00  - gra Komuna//Warszawa, Warszawa)
K. albo wspomnienie z miasta-20-06-2017 (godz. 19.00)
Kokaina i sprawiedliwość dla wszystkich-10-06-2017 (godz. 19.00) - PREMIERA
11-06-2017 (godz. 18.00)
Najgorszy człowiek na świecie-23-06-2017 (godz. 19.00)
24-06-2017 (godz. 19.30)
25-06-2017 (godz. 18.00)
NIEBOskłon-28-05-2017 (godz. 15.00)
30-05-2017 (godz. 09.00)
31-05-2017 (godz. 09.00,10.30)
04-06-2017 (godz. 15.00,16.30)
Noce i dnie-28-05-2017 (godz. 19.00)
30-05-2017 (godz. 11.00)
O dziewczynce, która podeptała chleb-01-06-2017 (godz. 10.00,12.00,18.00)
02-06-2017 (godz. 10.00,12.00)
03-06-2017 (godz. 16.00)
05-06-2017 (godz. 10.00,12.00)
Po linii najmniejszego oporu-17-06-2017 (godz. 17.00)
18-06-2017 (godz. 18.00)
Szalone nożyczki-28-05-2017 (godz. 16.30)
Tadek niejadek-14-06-2017 (godz. 09.00,10,30)