Teatr Muzyczny im. Danuty Baduszkowej


typ teatru:muzyczny
adres:pl. Grunwaldzki 1 81-372 Gdynia
telefon:tel. 058 620 95 21 (centr.), 058 620 01 05 (sekr.), 058 621 60 24 (BOW), 058 661 60 00 (BOW) 058 620 33 47 (fax)
e-mail:info@muzyczny.org
strona www:www.muzyczny.org
dyrektor naczelny:Igor Michalski
dyrektor artystyczny:Igor Michalski

Zespół artystyczny w sezonie 2017/2018:

soliści: Anna Andrzejewska, Maja Gadzińska, Ewa Gierlińska, Renata Gosławska, Dorota Kowalewska, Katarzyna Kurdej, Aleksandra Meller, Karolina Merda, Alicja Piotrowska, Magdalena Smuk, Karolina Trębacz, Anna Maria Urbanowska, Paweł Bernaciak, Tomasz Fogiel, Artur Guza, Jerzy Michalski, Rafał Ostrowski, Maciej Podgórzak, Marek Richter, Bernard Szyc, Andrzej Śledź, Jacek Wester, Tomasz Więcek, Sebastian Wisłocki, Krzysztof Wojciechowski;
zespół aktorski:
Maria Błaszkiewicz, Marta Bacajewska, Urszula Bańka, Anna Czajka, Ewelina Dańko, Maja Gadzińska, Ewa Gregor, Iga Grzywacka, Agnieszka Kaczor, Paulina Kroszel, Agnieszka Król-Karecka, Katarzyna Kurdej, Mariola Kurnicka, Sara Ławniczak, Karolina Merda, Izabela Pawletko, Marta Smuk, Marta Śrama, Anna Maria Urbanowska, Sylwia Wąsik, Katarzyna Więcek, Emilia Witowska, Katarzyna Wojasińska, Julia Zacharek, Agnieszka Zalas, Jakub Badurka, Kacper Bocek, Paweł Czajka, Mateusz Deskiewicz, Krzysztof Dzwoniarski, Tomasz Gregor, Artur Guza, Tomasz Bacajewski, Krzysztof Kowalski, Mateusz Ludwikowski, Jan Madej, Przemysław Pawłowski, Aleksy Perski, Maciej Podgórzak, Krzysztof Wojciechowski, Sasza Reznikow, Jarosław Rzepiak, Marek Sadowski, Zbigniew Sikora, Marcin Słabowski;
tancerze: Urszula Bańka, Ewelina Dańko, Paulina Kroszel, Marta Śrama, Emilia Witowska, Agnieszka Zalas, Krzysztof Dzwoniarski, Jan Madej, Karol Mbaye, Stavros Pittas, Jarosław Rzepiak;
Zastępca Dyrektora Teatru: Bogdan Gasik;
kierownik muzyczny: Dariusz Różankiewicz; kierownik Zespołu Artystycznego: Bernard Szyc; kierownik baletu: Joanna Semeńczuk; asystent kierownika muzycznego, chórmistrz: Agnieszka Szydłowska

Repertuar:

Brzechwa dla dzieci-24-10-2018 (godz. 09.30,12.00)
25-10-2018 (godz. 09.30,12.00)
26-10-2018 (godz. 09.30,12.00)
28-10-2018 (godz. 12.00)
Cud albo Krakowiaki i Górale-27-09-2018 (godz. 19.00)
28-09-2018 (godz. 19.00)
29-09-2018 (godz. 19.00)
30-09-2018 (godz. 17.00)
03-10-2018 (godz. 19.00)
04-10-2018 (godz. 19.00)
05-10-2018 (godz. 19.00)
06-10-2018 (godz. 19.00)
07-10-2018 (godz. 17.00)
Ghost-11-10-2018 (godz. 19.00)
12-10-2018 (godz. 19.00)
13-10-2018 (godz. 19.00)
14-10-2018 (godz. 17.00)
Klimakterium 2, czyli Menopauzy szał-15-10-2018 (godz. 17.00,20.15  - gra Agencja Artystyczna Klimaty, Warszawa)
Lalka-17-10-2018 (godz. 19.00)
18-10-2018 (godz. 19.00)
19-10-2018 (godz. 19.00)
20-10-2018 (godz. 19.00)
O czułości. Piosenki Kurta Tucholsky'ego-26-10-2018 (godz. 19.00)
27-10-2018 (godz. 19.00)
28-10-2018 (godz. 17.00)
Okno na parlament-09-10-2018 (godz. 19.00)
10-10-2018 (godz. 19.00)
12-10-2018 (godz. 19.00)
13-10-2018 (godz. 19.00)
14-10-2018 (godz. 17.00)
Pchła Szachrajka-03-10-2018 (godz. 09.30,12.00)
04-10-2018 (godz. 09.30,12.00)
05-10-2018 (godz. 09.30,12.00)
07-10-2018 (godz. 12.00)
Polityka-22-10-2018 (godz. 17.15,20.30  - gra Teatr 6.piętro, Warszawa)
Pomoc domowa-08-10-2018 (godz. 17.30,20.30  - gra Och-Teatr, Warszawa)
Wiedźmin-25-10-2018 (godz. 19.00)
26-10-2018 (godz. 19.00)
27-10-2018 (godz. 19.00)
28-10-2018 (godz. 17.00)
30-10-2018 (godz. 19.00)
31-10-2018 (godz. 19.00)