Teatr Kamienica


typ teatru:
adres:al. Solidarności 93 00-144 Warszawa
telefon:+48 22 620 12 63 (biuro), +48 22 624 01 99 (kasa), +48 601 511 488 (menedżer zarządzający)
e-mail:biuro@teatrkamienica.pl
strona www:www.teatrkamienica.pl
dyrektor naczelny:Emilian Kamiński
dyrektor artystyczny:Emilian Kamiński
uwagi:
* "Teatr Kamienica" Fundacja Wspierania Twórczych Inicjatyw Teatralnych ATUT i S-ka Spółka Komandytowa.
* e-mail: bilety@teatrkamienica.pl

Zespół w sezonie 2015/2016:

Zastępca dyrektora: Justyna Sieńczyłło; pełnomocnik ds. administracyjnych i literackich: Andrzej Leśniewski; menadżer zarządzający: Piotr Glen; Public relations, projekty, kontakty z mediami: Monika Dziekan, Biuro organizacji widowni: Anna Szydelska; koordynacja pracy artystycznej: Magda Maciejewska; impresariat: Magda Maciejewska i Piotr Kotnowski; rezerwacje grupowe: Piotr Kotnowski, Olga Rawska; koordynacja pracy technicznej: Michał Golasa; Studio nagrań "Kamienica": Maciej Słowikowski; kierownik pracowni multimedialnej: Łukasz Faliński

Repertuar:

Ania z Zielonego Wzgórza-04-11-2019 (godz. 09.00,12.30)
13-11-2019 (godz. 09.00,12.30)
14-11-2019 (godz. 10.00)
17-11-2019 (godz. 12.00,15.30)
Blef-23-10-2019 (godz. 19.00)
15-11-2019 (godz. 19.00)
16-11-2019 (godz. 16.00,19.00)
17-11-2019 (godz. 16.00,19.00)
24-11-2019 (godz. 16.00 - Kraków)
Calineczka-23-10-2019 (godz. 10.00,12.30)
27-10-2019 (godz. 12.00)
06-11-2019 (godz. 10.30)
10-11-2019 (godz. 12.00)
Czarna Komedia-23-11-2019 (godz. 17.00,20.00  - grana w Bałtycki Teatr Dramatyczny im. J. Słowackiego, Koszalin)
28-11-2019 (godz. 19.30)
29-11-2019 (godz. 19.30)
30-11-2019 (godz. 16.00,19.30)
Czerwony Kapturek w wielkim mieście-04-11-2019 (godz. 10.00,12.30)
14-11-2019 (godz. 09.30,12.00)
24-11-2019 (godz. 12.00)
26-11-2019 (godz. 10.00,12.30)
Dobry wieczór z Pakosińską-09-11-2019 (godz. 19.00)
24-11-2019 (godz. 18.30)
Dopalacze. Siedem stopni donikąd-29-10-2019 (godz. 10.00)
30-10-2019 (godz. 09.00,11.00)
19-11-2019 (godz. 10.00,12.00)
25-11-2019 (godz. 10.00,12.00 - Ożarów)
Jaś i Małgosia-03-11-2019 (godz. 12.30)
13-11-2019 (godz. 10.30)
Kolacja na cztery ręce-16-11-2019 (godz. 19.30)
Lekko nie będzie-23-10-2019 (godz. 19.30)
31-10-2019 (godz. 19.30)
My, dzieci z dworca Zoo-07-11-2019 (godz. 10.00,12.00)
25-11-2019 (godz. 10.00,12.00)
Niespodzianka-08-11-2019 (godz. 19.30)
09-11-2019 (godz. 19.30)
10-11-2019 (godz. 18.00)
Noc gwiazdy-24-10-2019 (godz. 20.00)
03-11-2019 (godz. 17.00)
08-11-2019 (godz. 20.00)
09-11-2019 (godz. 16.00)
Pan Tenorek i Błękitny Balonik-24-11-2019 (godz. 12.30)
25-11-2019 (godz. 12.30,15.00)
28-11-2019 (godz. 09.00,11.00)
Pomocnicy świętego Mikołaja - Prot i Filip!-27-11-2019 (godz. 10.00,12.00)
28-11-2019 (godz. 10.00)
30-11-2019 (godz. 12.30,14.30,16.30)
SPA, czyli Salon Ponętnych Alternatyw-25-10-2019 (godz. 19.30)
26-10-2019 (godz. 19.30)
02-11-2019 (godz. 19.30)
22-11-2019 (godz. 19.30)
23-11-2019 (godz. 19.30)
Test-24-10-2019 (godz. 19.00)
25-10-2019 (godz. 19.00)
26-10-2019 (godz. 16.30,19.00)
28-11-2019 (godz. 19.00)
29-11-2019 (godz. 19.00)
Tresowany mężczyzna-27-10-2019 (godz. 16.00,18.30)
03-11-2019 (godz. 19.00)
21-11-2019 (godz. 19.00)
22-11-2019 (godz. 19.00)
23-11-2019 (godz. 16.30,19.00)
27-11-2019 (godz. 19.00)
Tytus, Romek i A'Tomek, czyli jak zostać artystą-27-10-2019 (godz. 12.30)
28-10-2019 (godz. 09.30,12.30)
26-11-2019 (godz. 09.30,12.30)
Via-gra-11-11-2019 (godz. 19.00)
19-11-2019 (godz. 19.00)
Wiera Gran-25-10-2019 (godz. 20.00)
26-10-2019 (godz. 20.00)
17-11-2019 (godz. 17.00)
30-11-2019 (godz. 20.00)
Wszechmocni w sieci-23-10-2019 (godz. 10.00,12.00)
08-11-2019 (godz. 09.30,11.30)
12-11-2019 (godz. 10.00,12.00)
22-11-2019 (godz. 09.00,11.00)
24-11-2019 (godz. 15.00)
Zacznijmy jeszcze raz-05-11-2019 (godz. 19.00)
06-11-2019 (godz. 19.30) - PREMIERA
07-11-2019 (godz. 19.30)
20-11-2019 (godz. 19.00)
ZUS czyli Zalotny Uśmiech Słonia-14-11-2019 (godz. 19.30)
15-11-2019 (godz. 19.30)