Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków
reż. Gruszkówna Krystyna
Krystyna Gruszkówna
Witold Borkowski
Stanisław Piotrowski
Mieczysław Rymarczyk
Adam Kilian
Nina Górzyńska
Kazimierz Przybylski
Bogdan Hoffmann
Mieczysław Rymarczyk
Hanna Skórska
Eugeniusz Gątkiewicz
Anna Rutkowska (Królewna Śnieżka)
Dangia Jankowska (Królewna Śnieżka)
Ewa Lewandowska (Królewna Śnieżka)
Jolanta Nawrotek (Królowa Macocha)
Zofia Kempińska (Królowa Macocha)
Henryk Kańciak (Królowa Macocha)
Jacek Piotr (Królewicz)
Henryk Kańciak (Królewicz)
Włodzimierz Tarasow (Nadworny Łowczy)
Tadeusz Kolanowski (Nadworny Łowczy)
Kazimierz Przybylski (Mistrz ceremonii)
Włodzimierz Tarasow (Mistrz ceremonii)
Ryszard Polus (Mistrz ceremonii)
Kazimierz Przybylski (Kruk)
Zbigniew Skrzeczko (Kruk)
Henryk Adamski (Kruk)
Zuzanna Kalczyńska (Czarownica)
Roman Bossy (Czarownica)
Zbigniew Skrzeczko (Czarownica)
Barbara Paprocka (Babunia-narratorka)
-
Kazimierz Przybylski (Mędrek)
Zbigniew Skrzeczko (Mędrek)
Dangia Jankowska (Gburek)
Henryk Adamski (Gburek)
Danuta Wolnikowska (Nieśmiałek)
Leszek Kostrzewski (Nieśmiałek)
Elwira Derdzińska (Śmieszek)
Maria Henke (Śmieszek)
Maria Henke (Śpioszek)
Roman Bossy (Śpioszek)
Jolanta Dutkiewicz (Apsik)
Zbigniew Skrzeczko (Apsik)
Beata Sobieraj (Gapcio)
Ryszard Polus (Gapcio)
Dangia Jankowska (Motyl)
Ewa Lewandowska (Motyl)
Regina Borowska (Motyl)
Jolanta Dutkiewicz (Motyl)
Anna Rutkowska (Ważka)
Regina Borowska (Ważka)
Jacek Piotr (Narcyz)
Stanisław Krawiec (Narcyz)
Leszek Kostrzewski (Narcyz)
Jolanta Nawrotek (Róża)
Zofia Kempińska (Róża)
Barbara Kosińska (Róża)
Regina Rogojsza (Róża)
Krystyna Radajewska (Tulipan)
Jolanta Dutkiewicz (Tulipan)
Halina Ekwińska (Tulipan)
Elżbieta Korybalska (Tulipan)
Barbara Kosińska (Tulipan)
Krystyna Kwapiszewska (Tulipan)
Maria Henke (Dzwoneczek)
Elwira Derdzińska (Dzwoneczek)
Beata Sobieraj (Dzwoneczek)
Danuta Wolnikowska (Dzwoneczek)
Ewa Wójcikiewicz (Dzwoneczek)
Ryszard Polus (Wróbel)
Zbigniew Skrzeczko (Wróbel)
Roman Bossy (Wróbel)
Henryk Adamski (Jaskółka)
Ryszard Polus (Jaskółka)
Leszek Kostrzewski (Jaskółka)
Jacek Piotr (Gołąb)
Włodzimierz Tarasow (Gołąb)
Tadeusz Kolanowski (Gołąb)
Lech Fronczak (Gołąb)
Piotr Okoński (Gołąb)
Dariusz Szwarc (Gołąb)
Marek Kuciński (Gołąb)
Ewa Wójcikiewicz (Paw)
Zbigniew Skrzeczko (Paw)
Regina Borowska (Kruk)
Elżbieta Korybalska (Kruk)
Barbara Kosińska (Kruk)
Danuta Wolnikowska (Kruk)
Jacek Piotr (Kruk)
Ryszard Polus (Kruk)
Włodzimierz Tarasow (Kruk)
Tadeusz Kolanowski (Kruk)
Stanisław Krawiec (Kruk)
Roman Bossy (Kruk)
Lech Fronczak (Kruk)
Leszek Kostrzewski (Kruk)
Piotr Okoński (Kruk)
Dariusz Szwarc (Kruk)
Marek Kuciński (Kruk)
.
Jolanta Nawrotek (Nietoperz)
Krystyna Radajewska (Nietoperz)
Dangia Jankowska (Nietoperz)
Zofia Kempińska (Nietoperz)
Ewa Lewandowska (Nietoperz)
Regina Borowska (Nietoperz)
Barbara Kosińska (Nietoperz)
Krystyna Kwapiszewska (Nietoperz)
Regina Rogojsza (Nietoperz)
Zuzanna Kalczyńska (Sowa)
Elwira Derdzińska (Sowa)
Jolanta Dutkiewicz (Sowa)
Halina Ekwińska (Sowa)
Elżbieta Korybalska (Sowa)
Beata Sobieraj (Sowa)
Danuta Wolnikowska (Sowa)
Ewa Wójcikiewicz (Sowa)
Jolanta Nawrotek (Pani Lisowa)
Ewa Lewandowska (Pani Lisowa)
Danuta Wolnikowska (Pani Lisowa)
Włodzimierz Tarasow (Lis)
Tadeusz Kolanowski (Lis)
Stanisław Krawiec (Lis)
Piotr Okoński (Lis)
Zofia Kempińska (Pan Zając)
Elżbieta Korybalska (Pan Zając)
Jolanta Nawrotek (Zajączek)
Krystyna Radajewska (Zajączek)
Dangia Jankowska (Zajączek)
Ewa Lewandowska (Zajączek)
Regina Borowska (Zajączek)
Halina Ekwińska (Zajączek)
Barbara Kosińska (Zajączek)
Krystyna Kwapiszewska (Zajączek)
Regina Rogojsza (Zajączek)
Maria Henke (Panna Zającówna)
Jolanta Dutkiewicz (Panna Zającówna)
Zuzanna Kalczyńska (Wiewiórka)
Maria Henke (Wiewiórka)
Elwira Derdzińska (Wiewiórka)
Jolanta Dutkiewicz (Wiewiórka)
Beata Sobieraj (Wiewiórka)
Danuta Wolnikowska (Wiewiórka)
Ewa Wójcikiewicz (Wiewiórka)
Henryk Kańciak (Niedźwiedź)
Lech Fronczak (Niedźwiedź)
Piotr Okoński (Niedźwiedź)
Ewa Lewandowska (Koliberek)
Barbara Kosińska (Koliberek)
Ewa Wójcikiewicz (Jeż)
Zuzanna Kalczyńska (Sowa Puchacz)
dzieci ze Społecznego Ogniska Baletowego, Szkoły Podstawowej nr 8, Szkoły Podstawowej nr 60 i Wojskowego Klubu Sportowego "Zawisza"
soliści, koryfeje, zespół baletowy oraz dzieci
soliści, koryfeje, zespół baletowy oraz dzieci
oraz
Anna Rutkowska (Przyjaciółka Śnieżki)
Dangia Jankowska (Przyjaciółka Śnieżki)
Ewa Lewandowska (Przyjaciółka Śnieżki)
Regina Borowska (Przyjaciółka Śnieżki)
Barbara Kosińska (Przyjaciółka Śnieżki)
Henryk Adamski
Henryk Kańciak
Jacek Piotr
Stanisław Krawiec
Leszek Kostrzewski
Jolanta Nawrotek (Dworka)
Krystyna Radajewska (Dworka)
Zofia Kempińska (Dworka)
Regina Borowska (Dworka)
Jolanta Dutkiewicz (Dworka)
Halina Ekwińska (Dworka)
Elżbieta Korybalska (Dworka)
Barbara Kosińska (Dworka)
Krystyna Kwapiszewska (Dworka)
Regina Rogojsza (Dworka)
Danuta Wolnikowska (Dworka)
Ryszard Polus (Dworzanin)
Tadeusz Kolanowski (Dworzanin)
Stanisław Krawiec (Dworzanin)
Roman Bossy (Dworzanin)
Lech Fronczak (Dworzanin)
Leszek Kostrzewski (Dworzanin)
Piotr Okoński (Dworzanin)
Dariusz Szwarc (Dworzanin)
Marek Kuciński (Dworzanin)
Andrzej Wojtalewicz (Dworzanin)
Bydgoszcz