Niech no tylko zakwitną jabłonie
reż. Turska Elwira
Elwira Turska
Elwira Turska
Adam Fornal
Bogusław Kierc
Marian Stańczak
Danuta Przybylska
Zofia Więcławówna
Jerzy Dobrzyniecki
Lesław Lic
Lesław Lic
Tomasz Bąk
Jan Babula
Jerzy Mędrkiewicz (Entreprener)
Zofia Grabska (Kokota Mimi)
Jerzy Rudolf (Inżynier Olgierd Rychoń)
Jan Pyjor (Chłop ze wsi)
Jacek Piątkowski (Włamywacz)
Bolesław Werowski (Gość który płaci)
Franciszek Buratowski (Inteligent)
Adam Fornal (Inteligent)
Bogusław Kierc (Inteligent)
Kazimierz Sułkowski (Inteligent)
Marian Szydłowski (Inteligent)
Barbara Bardzka (Przechodzień)
Irena Chudzikówna (Przechodzień)
Zofia Gorczyńska (Przechodzień)
Maria Góral (Przechodzień)
Anna Kujałowicz (Przechodzień)
Elwira Turska (Przechodzień)
Irena Żuromska (Przechodzień)
Maciej Staniewicz (Przechodzień)
Zbigniew Zaremba (Przechodzień)
Jerzy Czosnyka (Przechodzień)
Edward Ząbek (Przechodzień)
Feliks Woźnik (Gazeciarz)
Jerzy Dobrzyniecki (Gazeciarz)
Marek Sobczyk (Gazeciarz)
Wawrzyniec Szuszkiewicz (Gazeciarz)
Eulalia Majchrzak (Dziewczynka)
Elżbieta Miraś (Dziewczynka)
Ewa Pietras (Dziewczynka)
Małgorzata Pietrucha (Dziewczynka)
Jerzy Mędrkiewicz (Entreprener)
Zbigniew Zaremba (Strażak)
Jerzy Mędrkiewicz (Entreprener)
Zofia Grabska (Kokota Mimi)
Bolesław Werowski (Gość który płaci)
Eulalia Majchrzak (Dziewczynka)
Elżbieta Miraś (Dziewczynka)
Ewa Pietras (Dziewczynka)
Małgorzata Pietrucha (Dziewczynka)
Maciej Staniewicz (Kawaler)
Jerzy Czosnyka (Kawaler)
Jacek Piątkowski (Kawaler)
Edward Ząbek (Kawaler)
Barbara Bardzka (Pani)
Irena Chudzikówna (Pani)
Zofia Gorczyńska (Pani)
Maria Góral (Pani)
Anna Kujałowicz (Pani)
Irena Żuromska (Pani)
Bogusław Kierc (Pan)
Kazimierz Sułkowski (Pan)
Marian Szydłowski (Pan)
Zbigniew Zaremba (Strażak)
Franciszek Buratowski (Inteligent)
Tadeusz Czarnowski (Inteligent)
Adam Fornal (Inteligent)
Bogusław Kierc (Inteligent)
Kazimierz Sułkowski (Inteligent)
Marian Szydłowski (Inteligent)
Feliks Woźnik (Gazeciarz)
Jerzy Dobrzyniecki (Gazeciarz)
Marek Sobczyk (Gazeciarz)
Wawrzyniec Szuszkiewicz (Gazeciarz)
Bogusław Kierc (Ubogi zakochany)
Maria Góral (Rebeka)
Adam Fornal (Inżynier)
Marian Szydłowski (Inżynier)
Irena Chudzikówna (Słodka Zuzanna)
Feliks Woźnik (Gazeciarz)
Jerzy Dobrzyniecki (Gazeciarz)
Marek Sobczyk (Gazeciarz)
Wawrzyniec Szuszkiewicz (Gazeciarz)
Jerzy Mędrkiewicz (Entreprener)
Bolesław Werowski (Gość co nie płaci)
Maria Góral (Rebeka)
Zofia Grabska (Kokota Mimi)
Bogusław Kierc (Ubogi zakochany)
Irena Chudzikówna (Cnotliwa Zuzanna)
Barbara Bardzka (Buba)
Jerzy Rudolf (Olgierd Rychoń)
Maciej Staniewicz (Rewelers)
Jerzy Dobrzyniecki (Rewelers)
Jacek Piątkowski (Rewelers)
Eulalia Majchrzak (Cyganka)
Tadeusz Czarnowski (Cygan)
Franciszek Buratowski (Gość)
Zofia Gorczyńska (Pani)
Irena Żuromska (Pani)
Adam Fornal (Pan)
Kazimierz Sułkowski (Pan)
Marian Szydłowski (Pan)
Elżbieta Miraś (Dziewczynka)
Ewa Pietras (Dziewczynka)
Małgorzata Pietrucha (Dziewczynka)
Jerzy Czosnyka (Kawaler)
Marek Sobczyk (Kawaler)
Edward Ząbek (Kawaler)
Feliks Woźnik (Gazeciarz)
Marek Sobczyk (Gazeciarz)
Wawrzyniec Szuszkiewicz (Gazeciarz)
Jan Pyjor (Chłop ze wsi)
Elżbieta Miraś (Kokietka)
Ewa Pietras (Kokietka)
Małgorzata Pietrucha (Kokietka)
Jerzy Czosnyka (Kawaler)
Marek Sobczyk (Kawaler)
Edward Ząbek (Kawaler)
Jacek Piątkowski (Włamywacz)
Anna Kujałowicz (Maniusia)
Elwira Turska (Ciotka Marcinowa)
Zbigniew Zaremba (Strażak)
Maria Góral
Irena Żuromska
Jan Pyjor
Elżbieta Miraś
Tadeusz Czarnowski
Feliks Woźnik
Jerzy Dobrzyniecki
Marek Sobczyk
Bogusław Kierc (Ułan)
Jerzy Rudolf (Ułan)
Maciej Staniewicz (Ułan)
Wawrzyniec Szuszkiewicz (Ułan)
Maria Góral
Zofia Grabska
Irena Żuromska
Eulalia Majchrzak
Elżbieta Miraś
Ewa Pietras
Małgorzata Pietrucha
Tadeusz Czarnowski
Bogusław Kierc
Jerzy Mędrkiewicz
Maciej Staniewicz
Kazimierz Sułkowski
Marian Szydłowski
Feliks Woźnik
Jerzy Czosnyka
Jacek Piątkowski
Marek Sobczyk
Wawrzyniec Szuszkiewicz
Edward Ząbek
Maria Góral (Dziewczyna)
Zofia Grabska (Obywatelka Maria)
Jerzy Mędrkiewicz (Organizator)
Kazimierz Sułkowski (Pan Walerek)
Irena Żuromska (Geniuchna)
Barbara Bardzka (Buba)
Jan Pyjor (Kułak)
Bogusław Kierc (Bohater pozytywny)
Jacek Piątkowski (Złodziej mienia)
Irena Chudzikówna (Zuzanna)
Zofia Gorczyńska (Koleżanka z pracy)
Bolesław Werowski (Gość sprzedający piwo)
Feliks Woźnik (Kolega z wojska)
Tadeusz Czarnowski (Repatriant)
Anna Kujałowicz (Krysia traktorzystka)
Eulalia Majchrzak
Ewa Pietras
Małgorzata Pietrucha
Jerzy Czosnyka
Jerzy Dobrzyniecki
Edward Ząbek
Elżbieta Miraś (Funkcjonariuszka)
Franciszek Buratowski
Jacek Piątkowski
Wawrzyniec Szuszkiewicz
Zbigniew Zaremba
cały zespół męski
cały zespół żeński
Jerzy Mędrkiewicz (Organizator)
Zofia Grabska (Obywatelka Maria)
Feliks Woźnik (Kolega z wojska)
Irena Chudzikówna (Zuzanna)
Zofia Gorczyńska (Koleżanka z pracy)
Adam Fornal (Działacz)
Tadeusz Czarnowski (Szabrownik)
Marian Szydłowski (Szabrownik)
Bolesław Werowski (Szabrownik)
Wawrzyniec Szuszkiewicz (Szabrownik)
Maria Góral (Budowniczy)
Eulalia Majchrzak (Budowniczy)
Elżbieta Miraś (Budowniczy)
Ewa Pietras (Budowniczy)
Małgorzata Pietrucha (Budowniczy)
Franciszek Buratowski (Budowniczy)
Kazimierz Sułkowski (Budowniczy)
Maciej Staniewicz (Budowniczy)
Jerzy Czosnyka (Budowniczy)
Marek Sobczyk (Budowniczy)
Edward Ząbek (Budowniczy)
Bogusław Kierc (Pozytywny)
Anna Kujałowicz (Krysia traktorzystka)
Irena Chudzikówna (Zuzanna)
Maria Góral (Koleżanka z pracy)
Maria Góral (Koleżanka z pracy)
Jerzy Mędrkiewicz (Organizator)
Jan Pyjor (Kułak)
Zofia Grabska (Obywatelka Maria)
Elżbieta Miraś (Funkcjonariuszka)
Jerzy Dobrzyniecki (Pan Walerek)
Jacek Piątkowski (Pan Walerek)
Wawrzyniec Szuszkiewicz (Pan Walerek)
Jerzy Dobrzyniecki (Bikiniarz)
Jacek Piątkowski (Bikiniarz)
Wawrzyniec Szuszkiewicz (Bikiniarz)
Bogusław Kierc (Pozytywny)
Maria Góral (Zetempowiec)
Eulalia Majchrzak (Zetempowiec)
Elżbieta Miraś (Zetempowiec)
Ewa Pietras (Zetempowiec)
Małgorzata Pietrucha (Zetempowiec)
Maciej Staniewicz (Zetempowiec)
Jerzy Czosnyka (Zetempowiec)
Marek Sobczyk (Zetempowiec)
Edward Ząbek (Zetempowiec)
Barbara Bardzka
Elwira Turska
Irena Żuromska
Bolesław Werowski
Jerzy Mędrkiewicz (Organizator)
Zofia Grabska (Obywatelka Maria)
Maciej Staniewicz (Małolatek)
Eulalia Majchrzak (Hela)
Bogusław Kierc (Pozytywny)
Maria Góral (Koleżanka z pracy)
Anna Kujałowicz (Krysia)
Bogusław Kierc (Pozytywny)
Maria Góral (Koleżanka z pracy)
Małgorzata Pietrucha (Kochanka z Kamiennej)
Jerzy Czosnyka (Kochanek z Kamiennej)
Jan Pyjor (Chłop ze wsi)
Zofia Gorczyńska
Elwira Turska
Irena Żuromska
Elżbieta Miraś
Eulalia Majchrzak
Ewa Pietras
Tadeusz Czarnowski
Maciej Staniewicz
Kazimierz Sułkowski
Marian Szydłowski
Zbigniew Zaremba
Marek Sobczyk
Wawrzyniec Szuszkiewicz
Maria Góral (Koleżanka z pracy)
Irena Chudzikówna (Zuzanna)
Bogusław Kierc (Pozytywny)
Barbara Bardzka
Zofia Gorczyńska
Irena Żuromska
Ewa Pietras
Małgorzata Pietrucha
Bolesław Werowski
Feliks Woźnik
Jerzy Czosnyka
Jacek Piątkowski
Marek Sobczyk
Wawrzyniec Szuszkiewicz
Edward Ząbek
cały zespół
ul. Sokoła 7/9 35-010 Rzeszów
Recenzje
Aktualności
-
Bydgoszcz. Międzynarodowy Dzień Teatru 2024 – ze specnagrodą
29.03.2024 -
Poznań. „Bestia” Polskiego Teatru Tańca z nagrodą dla najlepszego filmu tańca
28.03.2024 -
Łódź. Agnieszka Skrzypczak z wyróżnieniem aktorskim II Festiwalu Sztuki Aktorskiej Teatropolis
28.03.2024 -
Lublin. Wyniki kontroli ws. zastrzeżeń wobec dyrektora Teatru Osterwy - pod koniec kwietnia
28.03.2024
Magazyny
-
Rafał Węgrzyniak w oczach Jolanty Hinc-Mackiewicz
25.03.2024 -
Każdy ma jakąś redutę, którą chciałby obronić
25.03.2024 -
Tadeusz Słobodzianek o „Our Class”: trwają prace nad tournée w krajach anglojęzycznych
25.03.2024 -
Przyjaciele i współpracownicy o Leszku Długoszu: wielka strata dla środowiska artystycznego
23.03.2024