Nasze życie, nasze sny

 -   Spektakl baletowy/ruchowy
tytuł realizacji:Nasze życie, nasze sny
utwór:Nasze życie, nasze sny ( Spektakl baletowy/ruchowy)
miejsce premiery:Teatr Wielki Łódź
data premiery:1991-10-26
choreografia:Izabela Gorzkowska-Głowacka
scenariusz:Izabela Gorzkowska-Głowacka
muzyka:Wolfgang Amadeusz Mozart, Gioacchino Rossini, Bela Bartok
inscenizacja:Izabela Gorzkowska-Głowacka
dekoracje i kostiumy:Wanda Zalasa
asystent choreografa:Maria Bilska
Bogdan Jankowski
opieka muzyczna:Marek Chudobiński
współpraca muzyczna:Bożena Dobruchowska
korepetycje muzyczne:Ewa Ambrozińska
Anatolij Karpuchin
Małgorzata Pietrykowska
Grażyna Popławska
Zbigniew Sobis
Krystyna Urbaniak

Obsada:

 
CZĘŚĆ I
KasiaAnna Gawin
Agata Jankowska
Katarzyna Kowalska
Katarzyna Majchrzak
MaciekEmil Gałązka
Artur Ulanowski
Damian Rutkowski
Obraz I
uczniowie klas III-IX
Obraz II
uczniowie klas III-IX
solo fouttéeMonika Krzysztoń
Aleksandra Szewczyk
Obraz III
uczennice klas VI, VII, VIII, uczniowie klas III i IV
pary soloweAneta Lefek
Romeo Witczak
Edyta Chojnacka
Maciej Adamus
Tatiana Janiak
Grzegorz Cecherz
Monika Krawczyk
Sebastian Czinar
Monika Nowicka
Artur Firaza
Agata Pawlak
Marcin Kędziora
Beata Skolimowska
Maciej Król
Aleksandra Stanisławska
Radosław Lak
Małgorzata Stoszek
Artur Niedźwiedź
Aleksandra Szewczyk
Adrian Rzetelski
Anna Tłokińska
Konrad Stefański
Obraz IV
uczniowie klas III-IX
Obraz V
BalerinaMałgorzata Marcinkowska
oraz Beata Skolimowska
Aleksandra Stanisławska
Anna Tłokińska
CZĘŚĆ II
Obraz VI
obsługa sceny
Obraz VII
SprzątaczkiAgata Ambrozińska
Zuzanna Dinter
Jolanta Juraszczyk
Sylwia Olejniczak
Agnieszka Smolczewska
Joanna Staniszewska
Paulina Suchodolska
Grażyna Wesołowska
Ewa Ziętkiewicz
SzewcyMaciej Adamus
Krzysztof Baczyński
Wiesław Dudek
Maciej Król
Artur Niedźwiedź
Krawcowe, GarderobianeTatiana Janiak
Beata Kacprzak
Anna Kielesińska
Monika Krawczyk
Jolanta Ładacka
Paulina Poszepczyńska
Karolina Sasin
Dagmara Wiśniewska
FryzjerGrzegorz Cecherz
Radosław Lak
PomocniceJoanna Banasiak
Magdalena Gramsz
Monika Krzysztoń
Ewa Ziętkiewicz
CharakteryzatorArtur Firaza
Artur Niedźwiedź
PomocnikWojciech Domagała
Przemysław Staryk
Rekwizytor z diadememKamil Chmielecki
Konrad Stefański
Garderobiane z welonemJoanna Grabarczyk
Izabela Gradowska
Anna Iwaszkiewicz
Katarzyna Majchrzak
Anna Radiuszkin
Magdalena Sioma
Dorota Stępień
Agnieszka Zarzycka
TancerkaJolanta Drużdż
InspicjentMarcin Kędziora
Grupa tancerzy rozgrzewających sięuczniowie klas V-IX
Obraz VIII
KsiążęGrzegorz Cecherz
Sebastian Czinar
Konrad Stefański
Romeo Witczak
Drewniany KsiążęKamil Chmielecki
Maciej Król
Adrian Rzetelski
KsiężniczkaEwa Kowalska
Monika Krzysztoń
Małgorzata Stoszek
Aleksandra Szewczyk
WróżkaAgata Ambrozińska
Edyta Chojnacka
Agata Pawlak
Drzewauczniowie klas V-VIII
Wodauczniowie klas V-VIII
Kwiatyucznennice klas IV i V
Paziowieuczniowie klasy II