5 lutego 1994 |
Sługa dwóch panów
Carlo Goldoni
postać: Klarysa reżyseria: Wojtaszek Edward teatr: Teatr Polski, Szczecin
|
30 maja 1994 |
Pchła Szachrajka
Jan Brzechwa
forma twórczości: role reżyseria: Pujsza Arnold teatr: Teatr Polski, Szczecin
|
4 czerwca 1994 |
Ferdydurke
Witold Gombrowicz
postać: Guzek reżyseria: Major Ryszard teatr: Teatr Polski, Szczecin
|
4 czerwca 1994 |
Ferdydurke
Witold Gombrowicz
postać: Zosia reżyseria: Major Ryszard teatr: Teatr Polski, Szczecin
|
13 listopada 1994 |
Ubu król, czyli Polacy
Alfred Jarry
forma twórczości: role reżyseria: Major Ryszard teatr: Teatr Polski, Szczecin
|
6 grudnia 1994 |
Ania z Zielonego Wzgórza
Lucy Maud Montgomery
postać: Ania reżyseria: Jędrzejczak Piotr Bogusław teatr: Opera i Operetka, Szczecin
|
7 stycznia 1995 |
Burzliwe życie Lejzorka Rojtszwańca
Ilja Erenburg
forma twórczości: role reżyseria: Szurmiej Jan teatr: Teatr Polski, Szczecin
|
7 stycznia 1995 |
Burzliwe życie Lejzorka Rojtszwańca
Ilja Erenburg
postać: Mieszkanka Homla reżyseria: Szurmiej Jan teatr: Teatr Polski, Szczecin
|
7 stycznia 1995 |
Burzliwe życie Lejzorka Rojtszwańca
Ilja Erenburg
postać: Lilka reżyseria: Szurmiej Jan teatr: Teatr Polski, Szczecin
|
7 stycznia 1995 |
Burzliwe życie Lejzorka Rojtszwańca
Ilja Erenburg
postać: Dziewczynka reżyseria: Szurmiej Jan teatr: Teatr Polski, Szczecin
|
7 stycznia 1995 |
Burzliwe życie Lejzorka Rojtszwańca
Ilja Erenburg
forma twórczości: role reżyseria: Szurmiej Jan teatr: Teatr Polski, Szczecin
|
7 kwietnia 1995 |
Garderobiany
Ronald Harwood
postać: Irene reżyseria: Solarz Wojciech teatr: Teatr Polski, Szczecin
|
1 czerwca 1995 |
Skarby Złotej Kaczki
Mirosław Łebkowski, Stanisław Werner
postać: Zuzia reżyseria: Dzieciniak Adam teatr: Teatr Polski, Szczecin
|
16 marca 1996 |
Zbrodnia i kara
Dostojewski Fiodor
postać: Dunia reżyseria: Żentara Edward teatr: Teatr Polski, Szczecin
|
30 marca 1996 |
Diabły polskie
Zbigniew Książek
postać: Okropicha reżyseria: Opatowicz Adam teatr: Teatr Polski, Szczecin
|
28 września 1996 |
Pan Tadeusz
Adam Mickiewicz
postać: Dama, szlachcianka reżyseria: Wyszomirski Bartłomiej teatr: Teatr Polski, Szczecin
|
8 listopada 1996 |
Wielbiciel
Randall Bob
postać: Belle Goldman reżyseria: Malinowska-Tyszkiewicz Tatjana teatr: Teatr Polski, Szczecin
|
12 stycznia 1997 |
Porwanie Baltazara Gąbki
Pagaczewski Stanisław
postać: Krakowianka reżyseria: Opatowicz Adam teatr: Teatr Polski, Szczecin
|
27 marca 1997 |
Wieczór Trzech Króli
William Shakespeare
postać: Sebastian reżyseria: Wilkin Aleksander teatr: Teatr Polski, Szczecin
|
27 marca 1997 |
Wieczór Trzech Króli
William Shakespeare
postać: Viola reżyseria: Wilkin Aleksander teatr: Teatr Polski, Szczecin
|
25 maja 1997 |
Tango
Sławomir Mrożek
postać: Ala reżyseria: Świder Stanisław teatr: Teatr Polski, Szczecin
|
7 grudnia 1997 |
Figlarne bajeczki
Pierre Gripari
forma twórczości: role reżyseria: Kamiński Dariusz teatr: Piwnica przy Krypcie, Szczecin
|
3 października 1998 |
Ogrody czasu
Federico García Lorca
postać: Kot i Duszek reżyseria: Opatowicz Adam teatr: Teatr Polski, Szczecin
|
6 lutego 1999 |
Wizyta starszej pani
Friedrich Dürrenmatt
postać: Zawiadowca stacji reżyseria: Major Ryszard teatr: Teatr Polski, Szczecin
|
11 maja 1999 |
Podatek od psów
Czechow Antoni
forma twórczości: role reżyseria: Malinowska-Tyszkiewicz Tatiana teatr: Piwnica przy Krypcie, Szczecin
|
29 maja 1999 |
Rewizor
Gogol Mikołaj
postać: Żona Chłopowa reżyseria: Solarz Wojciech teatr: Teatr Polski, Szczecin
|
16 października 1999 |
Antygona
Sofokles
postać: Dziewczynka reżyseria: Malinowska-Tyszkiewicz Tatiana teatr: Teatr Polski, Szczecin
|
11 grudnia 1999 |
Przygody rozbójnika Rumcajsa
Václav Čtvrtek, Saša Lichý
postać: Hanka reżyseria: Dzieciniak Adam teatr: Teatr Polski, Szczecin
|
18 grudnia 1999 |
Kynolog w rozterce
Mrożek Sławomir
postać: Przyjaciółka ptaków reżyseria: Hrydzewicz Andrzej teatr: Teatr „13 Muz”, Szczecin
|
2 września 2000 |
Wesele
Stanisław Wyspiański
postać: Haneczka reżyseria: Józefowicz Janusz teatr: Teatr Polski, Szczecin
|
9 grudnia 2000 |
Mistrz i Małgorzata
Michaił Bułhakow
postać: Literatka reżyseria: Opatowicz Adam teatr: Teatr Polski, Szczecin
|
9 grudnia 2000 |
Mistrz i Małgorzata
Michaił Bułhakow
postać: Tancerka reżyseria: Opatowicz Adam teatr: Teatr Polski, Szczecin
|
12 stycznia 2002 |
Szkoła żon
Molière
postać: Anusia reżyseria: Sadowski Andrzej teatr: Teatr Polski, Szczecin
|
6 kwietnia 2002 |
Czarownice z Salem
Arthur Miller
postać: Zuzanna reżyseria: Bunsch Jacek teatr: Teatr Polski, Szczecin
|
21 września 2002 |
Kordian
Juliusz Słowacki
postać: Anioł reżyseria: Rozhin Andrzej teatr: Teatr Polski, Szczecin
|
21 września 2002 |
Kordian
Juliusz Słowacki
postać: Zakonnica I reżyseria: Rozhin Andrzej teatr: Teatr Polski, Szczecin
|
21 września 2002 |
Kordian
Juliusz Słowacki
forma twórczości: role reżyseria: Rozhin Andrzej teatr: Teatr Polski, Szczecin
|
26 października 2002 |
Wdowa po prenumeratorze ...
forma twórczości: role reżyseria: Opatowicz Adam teatr: Teatr Polski, Szczecin
|
16 lutego 2003 |
Wieczór teatralny z Konstantym
Gałczyński Konstanty Ildefons
forma twórczości: role reżyseria: Major Ryszard teatr: Teatr Polski, Szczecin
|
26 kwietnia 2003 |
Ubu niewolnik czyli Francuzi
Jarry Alfred
postać: Matka Ubu reżyseria: Górski Wiesław teatr: Teatr Polski, Szczecin
|
14 lutego 2004 |
Piosennik
Program składany
forma twórczości: role reżyseria: Poniedzielski A., Opatowicz A. teatr: Teatr Polski, Szczecin
|
6 lutego 2010 |
Którędy do morza
Roman Ossowski
postać: Sekretarka reżyseria: Opatowicz Adam teatr: Teatr Polski, Szczecin
|
10 września 2011 |
Noc, czyli słowiańsko-germańska tragifarsa medyczna
Andrzej Stasiuk
forma twórczości: role reżyseria: Wernio Julia teatr: Teatr Polski, Szczecin
|