Ignacy Gogolewski

Multimedia

RodzajTytuł 
25 spektakli Teatru Telewizji na 250-lecie teatru publicznego w Polsce - Zofia Kucówna i Ignacy Gogolewski w spektaklach Jerzego Antczakawięcej
Nagranie filmu dokumentalnegoNotacje: Krzysztof Kolberger - cykl dokumentalnywięcej
Nagranie filmu dokumentalnegoReformatorzy teatru polskiego: Aleksander Zelwerowiczwięcej
Nagranie filmu dokumentalnegoZ bojkotem w roli głównejwięcej

Baza danych zawiera informacje o karierach artystycznych, zatrudnieniu zawodowym i nagrodach wszystkich osób związanych twórczo z polskimi teatrami dramatycznymi, muzycznymi, lalkowymi i polskim filmem od roku 1991 do chwili obecnej. Dane wcześniejsze są sukcesywnie uzupełnianie i docelowo w bazie znajdą się wszystkie szczegóły dotyczące życia teatralnego w Polsce.

Od kwietnia 2004 roku baza codziennie wzbogacana jest o artykuły, które ukazują się w polskiej prasie. Artykuły archiwalne pojawiają się stopniowo.

Od września 2014 roku uruchomiliśmy możliwość zamawiania szczegółowej, elektronicznej kwerendy na temat archiwaliów znajdujących się w zbiorach Pracowni Dokumentacji Teatru.

Wiosną 2015 rozpoczęliśmy współpracę z fundacją sedina.pl tworzącą Internetową Encyklopedię Szczecina oraz Państwową Wyższą Szkołą Teatralną im. Ludwika Solskiego w Krakowie.