12 listopada 1994 |
Śpiąca Królewna
Piotr Czajkowski
postać: Kawaler teatr: Opera Nova, Bydgoszcz
|
12 listopada 1994 |
Śpiąca Królewna
Piotr Czajkowski
postać: Kawaler - Pretendent do ręki Aurory teatr: Opera Nova, Bydgoszcz
|
12 listopada 1994 |
Śpiąca Królewna
Piotr Czajkowski
postać: Niebieski Ptak teatr: Opera Nova, Bydgoszcz
|
12 listopada 1994 |
Śpiąca Królewna
Piotr Czajkowski
forma twórczości: role teatr: Opera Nova, Bydgoszcz
|
24 lutego 1996 |
Don Kichot
Ludwig Alois Minkus
postać: Don Basilio reżyseria: Glinskich Władimir teatr: Opera Nova, Bydgoszcz
|
24 lutego 1996 |
Don Kichot
Ludwig Alois Minkus
postać: Espada-torreador reżyseria: Glinskich Władimir teatr: Opera Nova, Bydgoszcz
|
24 lutego 1996 |
Don Kichot
Ludwig Alois Minkus
postać: Przyjaciel Don Basilia reżyseria: Glinskich Władimir teatr: Opera Nova, Bydgoszcz
|
26 października 1996 |
In Memoriam Chopin
Chopin Fryderyk
forma twórczości: role reżyseria: Klauzner Gustaw teatr: Państwowa Opera Bałtycka, Gdańsk
|
26 października 1996 |
Bolero
Ravel Maurice
forma twórczości: role reżyseria: Klauzner Gustaw teatr: Państwowa Opera Bałtycka, Gdańsk
|
26 października 1996 |
Amerykanin w Paryżu
Gershwin George
postać: Gość baru reżyseria: Klauzner Gustaw teatr: Państwowa Opera Bałtycka, Gdańsk
|
31 grudnia 1996 |
Zemsta nietoperza
Johann II Strauss
forma twórczości: role reżyseria: Ronczewski Ryszard teatr: Państwowa Opera Bałtycka, Gdańsk
|
8 lutego 1997 |
Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków
Bogdan Pawłowski
postać: Królewicz teatr: Państwowa Opera Bałtycka, Gdańsk
|
8 lutego 1997 |
Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków
Bogdan Pawłowski
forma twórczości: role teatr: Państwowa Opera Bałtycka, Gdańsk
|
31 maja 1997 |
Wiosna, lato, jesień, zima
Grechuta Marek
postać: Arlekin;Piękny Pan reżyseria: Klauzner Gustaw teatr: Państwowa Opera Bałtycka, Gdańsk
|
12 października 1997 |
Kot w butach
Pawłowski Bogdan
postać: Pirat; Dworzanin reżyseria: Rudnicka Zofia teatr: Opera Nova, Bydgoszcz
|
2 grudnia 2000 |
Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków
Bogdan Pawłowski
postać: Królewicz teatr: Opera Nova, Bydgoszcz
|
2 grudnia 2000 |
Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków
Bogdan Pawłowski
forma twórczości: role teatr: Opera Nova, Bydgoszcz
|
26 lutego 2005 |
Śpiąca królewna
Piotr Czajkowski
postać: Błękitny Ptak teatr: Opera Nova, Bydgoszcz
|
26 lutego 2005 |
Śpiąca królewna
Piotr Czajkowski
postać: Książę teatr: Opera Nova, Bydgoszcz
|
26 lutego 2005 |
Śpiąca królewna
Piotr Czajkowski
postać: Książę Désiré teatr: Opera Nova, Bydgoszcz
|
26 lutego 2005 |
Śpiąca królewna
Piotr Czajkowski
postać: Książę pretendent do ręki Aurory teatr: Opera Nova, Bydgoszcz
|
8 kwietnia 2006 |
Chopin w Nohant
Chopin Fryderyk
postać: Chopin; Przyjaciel reżyseria: Zajączkowski Marek teatr: Opera Nova, Bydgoszcz
|
8 kwietnia 2006 |
Il blu
Rossini Gioacchino
forma twórczości: role reżyseria: Zajączkowski Marek teatr: Opera Nova, Bydgoszcz
|
28 kwietnia 2007 |
Pan Twardowski
Różycki Ludomir
postać: Pan Twardowski reżyseria: Zajączkowski Marek teatr: Opera Nova, Bydgoszcz
|
20 września 2008 |
My Fair Lady
Frederick Loewe
forma twórczości: role reżyseria: Korwin Maciej teatr: Opera Nova, Bydgoszcz
|
7 listopada 2009 |
Kopciuszek
Sergiusz Prokofiew
postać: Ojciec reżyseria: Runowska Iwona teatr: Opera Nova, Bydgoszcz
|
7 listopada 2009 |
Kopciuszek
Sergiusz Prokofiew
forma twórczości: role reżyseria: Runowska Iwona teatr: Opera Nova, Bydgoszcz
|
19 marca 2011 |
Zniewolony umysł
Robert Bondara
postać: Ksi teatr: Opera Nova, Bydgoszcz
|
19 marca 2011 |
Zniewolony umysł
Robert Bondara
postać: Tyrannos teatr: Opera Nova, Bydgoszcz
|
19 listopada 2011 |
Sen nocy letniej
Felix Mendelssohn Bartholdy
postać: Oberon teatr: Opera Nova, Bydgoszcz
|
19 listopada 2011 |
Sen nocy letniej
Felix Mendelssohn Bartholdy
postać: Spodek (Priam) teatr: Opera Nova, Bydgoszcz
|
19 listopada 2011 |
Sen nocy letniej
Felix Mendelssohn Bartholdy
postać: Tezeusz teatr: Opera Nova, Bydgoszcz
|
9 marca 2013 |
Fascynacje
Spektakl baletowy/ruchowy
forma twórczości: role reżyseria: Candia de Mauro, Elo Jorma teatr: Opera Nova, Bydgoszcz
|
26 kwietnia 2014 |
Księżniczka czardasza
Emmerich Kálmán
forma twórczości: asystent choreografa reżyseria: Adamczyk Wojciech teatr: Opera Nova, Bydgoszcz
|
18 października 2014 |
Rigoletto
Giuseppe Verdi
forma twórczości: asystent choreografa reżyseria: Babińska Natalia teatr: Opera Nova, Bydgoszcz
|
24 października 2015 |
Dziadek do orzechów
Piotr Czajkowski
postać: Radca Drosselmayer reżyseria: Chalmer Paul teatr: Opera Nova, Bydgoszcz
|
24 października 2015 |
Dziadek do orzechów
Piotr Czajkowski
forma twórczości: role reżyseria: Chalmer Paul teatr: Opera Nova, Bydgoszcz
|
22 października 2016 |
Stabat Mater. Harnasie
Karol Szymanowski
postać: Gość weselny reżyseria: Bondara Robert, Bondara Robert teatr: Opera Nova, Bydgoszcz
|
22 października 2016 |
Stabat Mater. Harnasie
Karol Szymanowski
postać: Harnaś reżyseria: Bondara Robert, Bondara Robert teatr: Opera Nova, Bydgoszcz
|
22 października 2016 |
Stabat Mater. Harnasie
Karol Szymanowski
postać: Ojciec reżyseria: Bondara Robert, Bondara Robert teatr: Opera Nova, Bydgoszcz
|
22 października 2016 |
Stabat Mater. Harnasie
Karol Szymanowski
postać: Tancerz góralski reżyseria: Bondara Robert, Bondara Robert teatr: Opera Nova, Bydgoszcz
|
22 października 2016 |
Stabat Mater. Harnasie
Karol Szymanowski
forma twórczości: role reżyseria: Bondara Robert, Bondara Robert teatr: Opera Nova, Bydgoszcz
|
21 kwietnia 2018 |
Romeo i Julia
Sergiusz Prokofiew
postać: Eskalus reżyseria: Chalmer Paul teatr: Opera Nova, Bydgoszcz
|
21 kwietnia 2018 |
Romeo i Julia
Sergiusz Prokofiew
postać: Kapuleti reżyseria: Chalmer Paul teatr: Opera Nova, Bydgoszcz
|
21 kwietnia 2018 |
Romeo i Julia
Sergiusz Prokofiew
postać: Ojciec Laurenty reżyseria: Chalmer Paul teatr: Opera Nova, Bydgoszcz
|