3 czerwca 1973 |
Atlantyk w ogniu
Wojciech Brodnicki
postać: Lektor reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
10 czerwca 1973 |
Atlantyk w ogniu
Wojciech Brodnicki
postać: Głos reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
29 października 1973 |
Niedowiarek
Zenon Wiktorczyk
forma twórczości: role reżyseria: Wiktorczyk Zenon teatr: Teatr Polskiego Radia
|
16 grudnia 1973 |
Mata Hari - cena sławy - prawda i legenda
Andrzej Kudelski
postać: Głos reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
23 grudnia 1973 |
Mata Hari - cena sławy - prawda i legenda
Andrzej Kudelski
postać: Głos reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
30 grudnia 1973 |
Mata Hari - cena sławy - prawda i legenda
Andrzej Kudelski
postać: Głos reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
6 stycznia 1974 |
Mata Hari - cena sławy - prawda i legenda
Andrzej Kudelski
postać: Głos reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
13 stycznia 1974 |
Mata Hari - cena sławy - prawda i legenda
Andrzej Kudelski
postać: Głos reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
27 stycznia 1974 |
Mata Hari - cena sławy - prawda i legenda
Andrzej Kudelski
postać: Głos reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
10 marca 1974 |
Ostatnie słowo
Marcin Wolski
forma twórczości: role reżyseria: Pruski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
7 kwietnia 1974 |
Wygrana
Ireneusz Iredyński
postać: Spiker reżyseria: Nardelli Zdzisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
12 maja 1974 |
Wojna i dyplomacja
Włodzimierz Tadeusz Kowalski
postać: Narrator reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
19 maja 1974 |
Wojna i dyplomacja
Włodzimierz Tadeusz Kowalski
postać: Narrator reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
26 maja 1974 |
Wojna i dyplomacja
Włodzimierz Tadeusz Kowalski
postać: narrator reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
2 czerwca 1974 |
Wojna i dyplomacja
Włodzimierz Tadeusz Kowalski
postać: Narrator reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
9 czerwca 1974 |
Wojna i dyplomacja
Włodzimierz Tadeusz Kowalski
postać: Narrator reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
16 czerwca 1974 |
Wojna i dyplomacja
Włodzimierz Tadeusz Kowalski
postać: Narrator reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
20 lipca 1974 |
Kleszczele
Alojzy Sroga
postać: Narrator 2/ Pułkownik Bieskin reżyseria: Pruski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
21 lipca 1974 |
Kleszczele
Alojzy Sroga
postać: Narrator 2 reżyseria: Pruski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
1 września 1974 |
Bakterie miały wygrać wojnę
Andrzej Kudelski
postać: Narrator reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
8 września 1974 |
Bakterie miały wygrać wojnę
Andrzej Kudelski
postać: Narrator reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
15 września 1974 |
Bakterie miały wygrać wojnę
Andrzej Kudelski
postać: Narrator reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
22 września 1974 |
Bakterie miały wygrać wojnę
Andrzej Kudelski
postać: Narrator reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
29 września 1974 |
Bakterie miały wygrać wojnę
Andrzej Kudelski
postać: Narrator reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
17 listopada 1974 |
Ćwiczenia nad Wezerą
Kazimierz Radowicz
postać: Narrator reżyseria: Maciejewski Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
24 listopada 1974 |
Ćwiczenia nad Wezerą
Kazimierz Radowicz
postać: Narrator reżyseria: Maciejewski Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
1 grudnia 1974 |
Ćwiczenia nad Wezerą
Kazimierz Radowicz
postać: Narrator reżyseria: Maciejewski Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
8 grudnia 1974 |
Ćwiczenia nad Wezerą
Kazimierz Radowicz
postać: Narrator reżyseria: Maciejewski Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
15 grudnia 1974 |
Ćwiczenia nad Wezerą
Kazimierz Radowicz
postać: Narrator reżyseria: Maciejewski Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
29 grudnia 1974 |
Odruch warunkowy
Andrzej Kurek
forma twórczości: role reżyseria: Opałek Wiesław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
19 stycznia 1975 |
Zamiast programu
Janusz Osęka
postać: Spiker reżyseria: Pruski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
31 marca 1975 |
Sprzedawca CE/402
Giuseppe D'Agata
postać: Głos z głośnika reżyseria: Melloni Vittorio teatr: Teatr Polskiego Radia
|
5 kwietnia 1975 |
Wiosna roku 1945. Wspomnienia na dwa głosy
András Grósz
postać: Narrator reżyseria: Maciejewski Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
22 czerwca 1975 |
Wzlot i upadek Mussoliniego
Marcin Wolski, Stanisław Żytyński
postać: Spiker reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
29 czerwca 1975 |
Wzlot i upadek Mussoliniego
Marcin Wolski, Stanisław Żytyński
postać: Spiker reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
5 października 1975 |
Niebieski krzyż
Anna Sudlitz
postać: Narrator reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
12 października 1975 |
Niebieski krzyż
Anna Sudlitz
postać: Narrator reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
19 października 1975 |
Niebieski krzyż
Anna Sudlitz
postać: Narrator reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
26 października 1975 |
Niebieski krzyż
Anna Sudlitz
postać: Narrator reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
2 listopada 1975 |
Niebieski krzyż
Anna Sudlitz
postać: Narrator reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
20 czerwca 1976 |
Niewygodny człowiek
Jerzy Jesionowski
postać: Głos reżyseria: Maciejewski Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
19 sierpnia 1976 |
Pajęczyna
Kazimierz Strzałka
postać: Głos spikera reżyseria: Pruski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
14 listopada 1976 |
Godzina detektywów
Jürgen Thorwald
forma twórczości: role reżyseria: Kulesza Marek teatr: Teatr Polskiego Radia
|
21 listopada 1976 |
Godzina detektywów
Jürgen Thorwald
forma twórczości: role reżyseria: Kulesza Marek teatr: Teatr Polskiego Radia
|
28 listopada 1976 |
Godzina detektywów
Jürgen Thorwald
postać: Dziennikarz reżyseria: Kulesza Marek teatr: Teatr Polskiego Radia
|
13 grudnia 1976 |
Inwazja jaszczurów
Karol Čapek
postać: Spiker reżyseria: Nardelli Zdzisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
15 grudnia 1976 |
Inwazja jaszczurów
Karol Čapek
postać: Spiker 1 reżyseria: Nardelli Zdzisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
9 stycznia 1977 |
Najdłuższy dystans
Andrzej Mularczyk
postać: Reporter reżyseria: Rozen Henryk teatr: Teatr Polskiego Radia
|
13 lutego 1977 |
Tato, tato-sprawa się rypła
Ryszard Latko
postać: Spiker reżyseria: Nardelli Zdzisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
2 marca 1977 |
Dwa żarty radiowe: O bezrobotnym diable i Kaśczyne wesele
Krystyna Bronżewska
postać: Spiker reżyseria: Siemion Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
1 maja 1977 |
Kamień jak kamień
Jerzy Grzymkowski
postać: Redaktor reżyseria: Kulesza Marek teatr: Teatr Polskiego Radia
|
9 maja 1977 |
Jana Sebastiana Bacha 16a
Jacek Janczarski
postać: Kulturalno-oświatowy reżyseria: Rozen Henryk teatr: Teatr Polskiego Radia
|
1 czerwca 1977 |
Pod znakiem radości
Krystyna Parnowska
postać: Telefon reżyseria: Grotowska Stanisława teatr: Teatr Polskiego Radia
|
6 lipca 1977 |
Opiekun
Teresa Lubkiewicz-Urbanowicz
postać: Malarz reżyseria: Rozen Henryk teatr: Teatr Polskiego Radia
|
22 lipca 1977 |
Odprawa posłów greckich
Jan Kochanowski
postać: Chorus reżyseria: Rozen Henryk teatr: Teatr Polskiego Radia
|
6 sierpnia 1978 |
Rok 1944
Jan Dąbrowski, Wiesław Radulski
postać: Narrator reżyseria: Rozen Henryk teatr: Teatr Polskiego Radia
|
26 listopada 1978 |
Węzły życia
Zofia Nałkowska
postać: Spiker reżyseria: Sznerr-Mierzejewska Krystyna teatr: Teatr Polskiego Radia
|
13 grudnia 1978 |
Laus feminae
Jerzy Żuławski
forma twórczości: role reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
17 grudnia 1978 |
O ziemię skąd nasz ród
Marek Tadeusz Nowakowski, Jerzy Uśpieński
postać: Głos reżyseria: Nowakowski Marek Tadeusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
24 grudnia 1978 |
O ziemię skąd nasz ród
Marek Tadeusz Nowakowski, Jerzy Uśpieński
postać: Głos reżyseria: Nowakowski Marek Tadeusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
31 grudnia 1978 |
O ziemię skąd nasz ród
Marek Tadeusz Nowakowski, Jerzy Uśpieński
postać: Głos reżyseria: Nowakowski Marek Tadeusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
7 stycznia 1979 |
O ziemię skąd nasz ród
Marek Tadeusz Nowakowski, Jerzy Uśpieński
postać: Głos reżyseria: Nowakowski Marek Tadeusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
14 stycznia 1979 |
O ziemię skąd nasz ród
Marek Tadeusz Nowakowski, Jerzy Uśpieński
postać: Głos reżyseria: Nowakowski Marek Tadeusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
21 stycznia 1979 |
O ziemię skąd nasz ród
Marek Tadeusz Nowakowski, Jerzy Uśpieński
postać: Głos reżyseria: Nowakowski Marek Tadeusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
28 stycznia 1979 |
Hałasy
Gennaro Aceto
postać: Głos z megafonu reżyseria: Rozen Henryk teatr: Teatr Polskiego Radia
|
14 lutego 1979 |
Gdy każdy dzień był początkiem
Ewa Stocka-Kalinowska, Hanna Szof
forma twórczości: role reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
4 marca 1979 |
Proletariat
Stanisław Strycharz
forma twórczości: role reżyseria: Bromek Bohdan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
6 maja 1979 |
Retro
Henryk Bardijewski
postać: Głos reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
22 czerwca 1979 |
Plan Barbarossa
Wiesław Opałek
forma twórczości: role reżyseria: Opałek Wiesław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
26 sierpnia 1979 |
Utracona reduta
Jerzy Bilewicz
postać: Narrator II reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
2 września 1979 |
Utracona reduta
Jerzy Bilewicz
postać: Narrator II reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
5 września 1979 |
Z warszawskich kronik 1939
Ewa Stocka-Kalinowska
forma twórczości: role reżyseria: Maciejewski Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
9 września 1979 |
Utracona reduta
Jerzy Bilewicz
postać: Narrator II reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
12 grudnia 1979 |
Rekin
Jen François Coatmeur
postać: Spiker reżyseria: Maciejewski Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
3 lutego 1980 |
Paryskie spotkania
Halina Malińska
forma twórczości: role reżyseria: Bromek Bohdan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
31 sierpnia 1980 |
Tajemnica Wuleckich Wzgórz
Andrzej Gass, Maria Rossa-Krzyżanowska
postać: Narrator reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
6 września 1980 |
Klocki Lego
Andrzej Szypulski
postać: Spiker reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
20 września 1981 |
Bitwa nad Bzurą
Piotr Białek, Wojciech Maciejewski
forma twórczości: role reżyseria: Maciejewski Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
11 października 1981 |
Ekspres Berlin-Monachium
Przemysław Kaliczak, Andrzej Wajs
forma twórczości: role reżyseria: Piszczatowski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
6 grudnia 1981 |
Dwudziesty kwietnia
Idalia Weber
forma twórczości: role reżyseria: Pruski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
8 grudnia 1981 |
Dementia geografica
Przemysław Kaliczak, Andrzej Wajs
forma twórczości: role reżyseria: Piszczatowski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
10 kwietnia 1982 |
Czarne kwiaty
Cyprian Kamil Norwid
postać: Uczeń Słowackiego reżyseria: Rozen Henryk teatr: Teatr Polskiego Radia
|
25 grudnia 1982 |
Wielka mistyfikacja, czyli życie i śmierć Emila Ajara
Ewa Stocka-Kalinowska, Hanna Szof
postać: Lektor I reżyseria: Rozen Henryk teatr: Teatr Polskiego Radia
|
27 września 1983 |
Nie żyłem sobą samym
Ewa Stocka-Kalinowska
forma twórczości: role reżyseria: Rozen Henryk teatr: Teatr Polskiego Radia
|
7 listopada 1983 |
Z perspektywy Albionu: Rosja 1917
Wojciech Brodnicki
forma twórczości: role reżyseria: Rozen Henryk teatr: Teatr Polskiego Radia
|
4 kwietnia 1984 |
Rozmowy uchodźców
Bertolt Brecht
postać: Narrator reżyseria: Warenycia Jan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
4 kwietnia 1984 |
Rozmowy uchodźców
Bertolt Brecht
postać: Narrator reżyseria: Warenycia Jan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
11 kwietnia 1984 |
Rozmowy uchodźców
Bertolt Brecht
postać: Narrator reżyseria: Warenycia Jan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
11 kwietnia 1984 |
Rozmowy uchodźców
Bertolt Brecht
postać: Narrator reżyseria: Warenycia Jan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
11 kwietnia 1984 |
Rozmowy uchodźców
Bertolt Brecht
postać: Narrator reżyseria: Warenycia Jan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
18 kwietnia 1984 |
Rozmowy uchodźców
Bertolt Brecht
postać: Narrator reżyseria: Warenycia Jan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
4 sierpnia 1984 |
Chińska papuga
Earl Derr Biggers
postać: Cherry reżyseria: Warenycia Jan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
19 sierpnia 1984 |
Błyskawica
Jerzy Grum
postać: Krzysztof reżyseria: Rozen Henryk teatr: Teatr Polskiego Radia
|
13 października 1984 |
Kryptonim Virushaus
David Irving
forma twórczości: role reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
27 grudnia 1984 |
Kiedy kino nazywało się bioskop
Teresa Kalińska , Ewa Stocka-Kalinowska
forma twórczości: role reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
19 stycznia 1985 |
Fałszywy rachunek
Jacek Domański
postać: Spiker reżyseria: Rozen Henryk teatr: Teatr Polskiego Radia
|
16 lutego 1985 |
Tajemnica królowej Saby
Anna Witkowska
forma twórczości: role reżyseria: Warenycia Jan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
23 lutego 1985 |
Sprowadź mi męża Barlow, czyli morderstwo po amerykańsku
Jerzy Siewierski
postać: Policjant Jack reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
14 kwietnia 1985 |
Anihilacja czyli Establishment
Maria Jankowska
forma twórczości: role reżyseria: Rozen Henryk teatr: Teatr Polskiego Radia
|
3 sierpnia 1985 |
Gdzie jest profesor
Maciej Wojdała
forma twórczości: role reżyseria: Warenycia Jan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
12 sierpnia 1985 |
Mokusatsu, czyli prawdziwy koniec wielkiej wojny
Ewa Ziegler
forma twórczości: role reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
19 sierpnia 1985 |
Mokusatsu, czyli prawdziwy koniec wielkiej wojny
Ewa Ziegler
forma twórczości: role reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
5 października 1986 |
Na polu chwały
Henryk Sienkiewicz
forma twórczości: role reżyseria: Warenycia Jan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
5 października 1986 |
Na polu chwały
Henryk Sienkiewicz
forma twórczości: role reżyseria: Warenycia Jan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
4 kwietnia 1987 |
Ten łobuz Speed
Tadeusz Patulski
postać: Komputer reżyseria: Rozen Henryk teatr: Teatr Polskiego Radia
|
14 lipca 1987 |
Jak komputer Liczynek zwyciężył najbrudniejszego szkarada
Andrzej Zimowski
postać: Najbrudniejszy Szkarad reżyseria: Warenycia Jan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
18 października 1987 |
Wokół testamentu
Ireneusz Iredyński
postać: Spiker reżyseria: Rozen Henryk teatr: Teatr Polskiego Radia
|
12 kwietnia 1988 |
Bramy getta
Sławomir Osys
forma twórczości: role reżyseria: Grotowska Stanisława teatr: Teatr Polskiego Radia
|
18 czerwca 1988 |
Nie ma drogi do raju
Zbigniew Płażewski, Halina Thylwe
forma twórczości: role reżyseria: Kukuła Janusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
3 lipca 1988 |
Dialog z pistoletem. Fantacja o dniu powszednim
Gabriele di Ciriaco
postać: Spiker reżyseria: Rozen Henryk teatr: Teatr Polskiego Radia
|
15 września 1989 |
Nowy wspaniały świat
Aldous Leonard Huxley
forma twórczości: role reżyseria: Saretok Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
16 września 1989 |
Nowy wspaniały świat
Aldous Leonard Huxley
forma twórczości: role reżyseria: Saretok Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
20 września 1989 |
Dojrzałe lata Klaudiusza Debussy
Pierre Mure la
forma twórczości: role reżyseria: Saretok Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
3 lipca 1990 |
Krótki sen o szczęściu
Ewa Stocka-Kalinowska
forma twórczości: role reżyseria: Kukuła Janusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
22 lipca 1994 |
Kleszczele
Alojzy Sroga
postać: Narrator 2 reżyseria: Pruski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|