31 maja 2012 |
Król Maciuś
Janusz Korczak
forma twórczości: role reżyseria: Friedrich Maja teatr: Wrocławski Teatr dla Dzieci, Wrocław
|
15 lutego 2014 |
Dziady
Adam Mickiewicz
forma twórczości: role reżyseria: Zadara Michał teatr: Teatr Polski, Wrocław
|
28 marca 2015 |
Konik Garbusek
Piotr Jerszow
forma twórczości: role reżyseria: Kobrzyński Wojciech teatr: Teatr Lalek Arlekin im. Henryka Ryla, Łódź
|
3 października 2015 |
Piękna i bestia
Waldemar Wolański
postać: Bestia reżyseria: Wolańska Małgorzata teatr: Teatr Lalek Arlekin im. Henryka Ryla, Łódź
|
20 lutego 2016 |
Dziady
Adam Mickiewicz
forma twórczości: animacja lalek postać: animacja lalek („Dziadów część II”, „Dziadów część IV”) reżyseria: Zadara Michał teatr: Teatr Polski, Wrocław
|
19 marca 2016 |
O diable i cyruliku
Michał Jeżak
postać: Anioł... i Cyrulik reżyseria: Wolański Waldemar teatr: Teatr Lalek Arlekin im. Henryka Ryla, Łódź
|
26 listopada 2016 |
Matek Rozstawacz
Michał Walczak
postać: Matek reżyseria: Man Tomasz teatr: Teatr Lalek Arlekin im. Henryka Ryla, Łódź
|
29 kwietnia 2017 |
Księga dżungli
Rudyard Kipling
forma twórczości: role reżyseria: Ogrodnik Bernd teatr: Teatr Lalek Arlekin im. Henryka Ryla, Łódź
|
25 listopada 2017 |
Krawiec Pan Niteczka
Kornel Makuszyński
forma twórczości: role reżyseria: Wolański Waldemar teatr: Teatr Lalek Arlekin im. Henryka Ryla, Łódź
|
21 września 2018 |
Sierść i skakanka
Dorota Bielska
forma twórczości: role reżyseria: Bielska Dorota teatr: Centrum Kultury Niezależnej Teatr Szwalnia, Łódź
|
21 października 2018 |
Huśtawka
Timo Parvela
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Jaszczak Przemysław teatr: Teatr Lalek Arlekin im. Henryka Ryla, Łódź
|
21 października 2018 |
Huśtawka
Timo Parvela
postać: Mewkoryb, Dziadek, Trzepotek Ed reżyseria: Jaszczak Przemysław teatr: Teatr Lalek Arlekin im. Henryka Ryla, Łódź
|
15 grudnia 2018 |
Balladyna
Juliusz Słowacki
forma twórczości: role reżyseria: Głuch-Klucznik Aneta, Brawer Wojciech, Dwulit Artur teatr: Teatr Lalek Arlekin im. Henryka Ryla, Łódź
|
27 września 2019 |
Rutka
Joanna Fabicka
forma twórczości: role reżyseria: Maciejaszek Karolina teatr: Teatr Lalek Arlekin im. Henryka Ryla, Łódź
|
7 grudnia 2019 |
Przygody Mikołajka
René Goscinny
postać: Rufus, Tata 2 reżyseria: Bielunas Jerzy teatr: Teatr Lalek Arlekin im. Henryka Ryla, Łódź
|
24 października 2020 |
Jak zostałam wiedźmą
Dorota Masłowska
postać: Konik reżyseria: Pietrowiak Ewelina teatr: Teatr Lalek Arlekin im. Henryka Ryla, Łódź
|
11 września 2021 |
Król bawełny
Piotr Rowicki
postać: Karol reżyseria: Buszko Arkadiusz teatr: Teatr Lalek Arlekin im. Henryka Ryla, Łódź
|
20 listopada 2021 |
Kopciuszek
Joël Pommerat
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Drobniuch Robert teatr: Teatr Lalek Arlekin im. Henryka Ryla, Łódź
|
20 listopada 2021 |
Kopciuszek
Joël Pommerat
postać: Król reżyseria: Drobniuch Robert teatr: Teatr Lalek Arlekin im. Henryka Ryla, Łódź
|
18 marca 2022 |
Momo
Michael Ende
postać: Agent XYQ, Szary Pan I, Nino reżyseria: Błaszczak Agnieszka teatr: Teatr Lalek Arlekin im. Henryka Ryla, Łódź
|