14 lutego 1958 |
Eurydyka
Jean Anouilh
postać: Mathias reżyseria: Dardziński Bronisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
8 czerwca 1958 |
W Pińczowie dnieje
Jerzy Markuszewski, Bronisław Wiernik
forma twórczości: role reżyseria: Wiernik Bronisław, Markuszewski Jerzy teatr: Teatr Polskiego Radia
|
17 czerwca 1958 |
Brutus na wagarach
Claude Denys, Pierre Nivollet
postać: Znajdek reżyseria: Kopalko Zbigniew teatr: Teatr Polskiego Radia
|
7 września 1958 |
Rower
Lucjan Szenwald
postać: Franek reżyseria: Kierst Jerzy teatr: Teatr Polskiego Radia
|
4 listopada 1958 |
Ziarno gorczyczne czyli dzieje Marco Polo, skryptem jego nie objęte
Joanna Gorczycka
forma twórczości: role reżyseria: Gorczycka Joanna teatr: Teatr Polskiego Radia
|
13 listopada 1958 |
Pustynia Tuub-Koja
Wsiewołod Iwanow
postać: Żołnierz reżyseria: Szydłowska Natalia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
6 stycznia 1959 |
Adwokat i róże
Jerzy Szaniawski
postać: Łukasz reżyseria: Warnecki Janusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
12 stycznia 1959 |
Miasto Santa Cruz
Janina Morawska
forma twórczości: role reżyseria: Rakowiecki Jerzy teatr: Teatr Polskiego Radia
|
26 lutego 1959 |
Ballada Gorazdowska
Hanna Januszewska
forma twórczości: role reżyseria: Rakowiecki Jerzy teatr: Teatr Polskiego Radia
|
2 marca 1959 |
Taka miłość
Pavel Kohout
postać: Wacław Król reżyseria: Maciejewski Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
16 października 1959 |
Z przeszłości
Maria Konopnicka
postać: Mario reżyseria: Tomaszewska Rena teatr: Teatr Polskiego Radia
|
22 stycznia 1960 |
Krzyk
Robert Graves
postać: Robert Drake reżyseria: Kopalko Zbigniew teatr: Teatr Polskiego Radia
|
9 czerwca 1960 |
Julia
Stefan Otwinowski
postać: Redaktor Solczyński reżyseria: Byrski Tadeusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
11 lipca 1960 |
Grunwald
Stanisław Młodożeniec
forma twórczości: role reżyseria: Maciejewski Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
15 lipca 1960 |
Jadą goście, jadą
Jarosław Abramow-Newerly, Andrzej Wiktor Piotrowski
forma twórczości: role reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
20 lipca 1960 |
Człowiek nie starzeje się
Bronisław Wiernik
postać: Oskarżony reżyseria: Wiernik Bronisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
22 lipca 1960 |
Modniarka warszawska
Feliks Schober
forma twórczości: role reżyseria: Ratschka Rudolf teatr: Teatr Polskiego Radia
|
20 września 1960 |
Preludium
Artur Międzyrzecki
postać: Robert reżyseria: Kopalko Zbigniew teatr: Teatr Polskiego Radia
|
14 października 1960 |
Zielnik snów
Federico García Lorca
forma twórczości: role reżyseria: Kierst Jerzy teatr: Teatr Polskiego Radia
|
31 stycznia 1961 |
Cezar i jego legionista
Bertolt Brecht
postać: Żołnierz reżyseria: Byrski Tadeusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
24 lutego 1961 |
Barwy namiętności
Janusz Krasiński
postać: Konduktor reżyseria: Szydłowska Natalia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
9 maja 1961 |
Pierwszy dzień wolności
Leon Kruczkowski
postać: Michał reżyseria: Rakowiecki Jerzy teatr: Teatr Polskiego Radia
|
23 maja 1961 |
Sen, który odszedł
Jacek Szczęk
postać: Jasiek reżyseria: Wiśniewska Helena teatr: Teatr Polskiego Radia
|
23 maja 1961 |
Wzgórze 35
Jerzy Lutowski
postać: Francek Drewniok reżyseria: Maciejewski Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
21 czerwca 1961 |
Znak Maltańskiego Krzyża
Wiktor Reyzz-Rubini
postać: Głos z radia "S. T. Żuraw" reżyseria: Rakowiecki Jerzy teatr: Teatr Polskiego Radia
|
27 października 1961 |
Przyśniła mi się dziwna komedia
Juliusz Słowacki
postać: Szekspir reżyseria: Rakowiecki Jerzy teatr: Teatr Polskiego Radia
|
15 listopada 1961 |
Wrzesień
Jerzy Putrament
postać: Porucznik Szurgot reżyseria: Szydłowska Natalia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
28 stycznia 1962 |
Jak myślicie
Kazimierz Zalewski
postać: Zdzisław reżyseria: Maciejewski Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
23 lutego 1962 |
Kochankowie z Werony
Jarosław Iwaszkiewicz
postać: Arek reżyseria: Bratkowski Jan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
23 marca 1962 |
Pokonani są obrzydliwi
Kornel Filipowicz
postać: Adwokat reżyseria: Holoubek Gustaw teatr: Teatr Polskiego Radia
|
23 września 1962 |
Consilium facultatis
Jan Aleksander, syn Fredro
postać: Doktor Rzeszko reżyseria: Rakowiecki Jerzy teatr: Teatr Polskiego Radia
|
13 lutego 1964 |
W pierwszych słowach mojego listu
Władysław Machejek, Jerzy Rowiński
forma twórczości: role reżyseria: Opałek Wiesław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
24 lipca 1964 |
Zanim mnie pani pozna
Zofia Posmysz-Piasecka
postać: Staszek Gilarz reżyseria: Szydłowska Natalia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
9 maja 1965 |
Tor
Zofia Posmysz-Piasecka
postać: Ludwik reżyseria: Opałek Wiesław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
8 czerwca 1965 |
Osy
Edmund Niziurski
postać: Druh hufcowy reżyseria: Krymkowa Klementyna teatr: Teatr Polskiego Radia
|
21 stycznia 1966 |
Słowo o wyprawie Igora
Anonim
forma twórczości: role reżyseria: Maciejewski Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
25 marca 1966 |
Studnia
Remigiusz Napiórkowski
postać: Tadeusz reżyseria: Rakowiecki Jerzy teatr: Teatr Polskiego Radia
|
10 kwietnia 1966 |
Nie tylko kwiaty
Zofia Zawadzka
forma twórczości: role reżyseria: Maciejewski Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
11 kwietnia 1966 |
Brzemię pustego morza
Tadeusz Łopalewski
postać: Król Karol XII reżyseria: Łopalewski Tadeusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
18 września 1966 |
Piąty lot
Władysław Orłowski
postać: Major Franciszek Stateczny reżyseria: Opałek Wiesław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
8 listopada 1966 |
Pruski mur
Witold Zalewski
postać: Nikiel reżyseria: Bohdziewicz Antoni teatr: Teatr Polskiego Radia
|
23 listopada 1966 |
Trubadur z Roussillon
Anonim
forma twórczości: role reżyseria: Opałek Wiesław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
11 grudnia 1966 |
Temat z polskiego
Kazimierz Radowicz
postać: Sternik reżyseria: Maciejewski Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
11 grudnia 1966 |
Temat z polskiego
Kazimierz Rodowicz
postać: Sternik reżyseria: Maciejewski Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
9 maja 1967 |
Idą partyzanci
Marian Janic
postać: Zygfryd reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
10 maja 1967 |
Jaskółka
Ludwik Hieronim Morstin
forma twórczości: role reżyseria: Maciejewski Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
25 września 1967 |
Pułkownik dwudziestego regimentu
Jerzy Janicki, Andrzej Kudelski
postać: Obywatel reżyseria: Maciejewski Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
25 października 1967 |
Noc listopadowa
Józef Kuśmierek
postać: Jurek reżyseria: Kopalko Zbigniew teatr: Teatr Polskiego Radia
|
15 listopada 1967 |
Zjadanie ognia
Marian Grześczak
postać: Phan reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
9 lutego 1968 |
Nocny pejzaż wsi
Kazimierz Kowalski
postać: Janek reżyseria: Kopalko Zbigniew teatr: Teatr Polskiego Radia
|
23 lutego 1968 |
Plama na Złotej Puszczy
Bolesław Mrówczyński
postać: Leśniczy reżyseria: Cywińska Izabella teatr: Teatr Polskiego Radia
|
27 lutego 1968 |
Agent z Vaduz
Andrzej Szypulski
forma twórczości: role reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
28 kwietnia 1968 |
Na południe od Sahary. Tryptyk słuchowiskowy
Dove Danguan, Abioseh Nicol Davidson, Mabel, Bloke Modisane, Sumi Nicol
forma twórczości: role reżyseria: Kopalko Zbigniew teatr: Teatr Polskiego Radia
|
10 lipca 1968 |
Przygody dobrego wojaka Szwejka
Jaroslav Hašek
postać: Ranny reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
25 sierpnia 1968 |
Na południe od Sahary. Diabeł przy moście Jolahun
Abioseh Nicol Davidson
postać: Hughes reżyseria: Kopalko Zbigniew teatr: Teatr Polskiego Radia
|
23 września 1968 |
Kiedy dzień wstaje jak dziś
Wiktor Reyzz-Rubini
postać: Kapitan policji reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
14 stycznia 1969 |
Polska to jest wielka rzecz
Stanisław Wyspiański
postać: Sternik reżyseria: Maciejewski Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
26 lutego 1969 |
Koncert włoski
Leszek Prorok
postać: Zieliński reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
13 czerwca 1969 |
Kolumbowie rocznik 20
Roman Bratny
postać: Bogoria reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
20 lipca 1969 |
Człowiek stamtąd
Marian Reniak
postać: Artur reżyseria: Kopalko Zbigniew teatr: Teatr Polskiego Radia
|
22 lipca 1969 |
Bracia
Zdzisław Wróbel
postać: Soroka reżyseria: Maciejewski Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
17 września 1969 |
W cieniu Linii Maginota
Wiesław Opałek, Marek Wołłejko
postać: Bombardier Jan Golik reżyseria: Opałek Wiesław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
16 stycznia 1970 |
Ogniem i mieczem
Henryk Sienkiewicz
postać: Borowy reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
20 stycznia 1970 |
Wierna rzeka
Stefan Żeromski
postać: Sekretarz reżyseria: Maciejewski Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
20 września 1970 |
Żołnierska dola
Zbigniew Jerzyna
forma twórczości: role reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
21 października 1970 |
Pozdrówcie Góry Świętokrzyskie
Cezary Chlebowski
postać: Czarka reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
4 grudnia 1970 |
O Najjaśniejszą Rzecz
Wiktor Reyzz-Rubini
postać: Józef Makuch reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
20 stycznia 1971 |
Igła wojewody
Stanisław Rembek
postać: Szatański reżyseria: Maciejewski Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
17 marca 1971 |
Twarz pokerzysty
Józef Hen
postać: Zbrożek reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
1 czerwca 1971 |
Szybił
Jordan Jowkow
postać: Nadzorca reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
8 sierpnia 1971 |
Homo Führer
Bronisław Wiernik
postać: Dollmann reżyseria: Wiernik Bronisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
2 września 1971 |
Ile waży księżyc
Stanisław Tym
postać: Przewodniczący zebrania reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
19 września 1971 |
Kapitan Blood
Rafael Sabatini
postać: Admirał van der Kurylen reżyseria: Dąbrowski Zdzisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
10 października 1971 |
Początek drogi - Lenino
Alojzy Sroga
postać: Major Lachowicz reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
12 października 1971 |
Morderstwo w myśli
Cedric G. Gilford
postać: Arnold Forbes reżyseria: Szydłowska Natalia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
17 października 1971 |
Słowo o Jakubie Szeli
Bruno Jasieński
postać: Chłop 1 reżyseria: Siemion Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
31 października 1971 |
Halo, tu Ramsay
Bronisław Wiernik
postać: Giese reżyseria: Wiernik Bronisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
7 listopada 1971 |
Teoria nieprawdopodobieństwa
Michał Anczarow
postać: Mitia reżyseria: Wiernik Bronisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
29 listopada 1971 |
Zjawisko
Ireneusz Iredyński
forma twórczości: role reżyseria: Opałek Wiesław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
20 lutego 1972 |
Alarm w St. Omer
Bohdan Arct
postać: Peter reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
11 maja 1972 |
Najdłuższe wakacje
Kazimierz Rzewuski
forma twórczości: role reżyseria: Korewa Aleksandra teatr: Teatr Polskiego Radia
|
29 maja 1972 |
Pan Wołodyjowski
Henryk Sienkiewicz
postać: Eliaszewicz reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
11 czerwca 1972 |
Pozdrówcie Góry Świętokrzyskie
Cezary Chlebowski
postać: Czarka reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
5 listopada 1972 |
Opowieść o najdroższym szpiegu świata
Andrzej Kudelski
postać: Pułkownik Campbell reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
12 listopada 1972 |
Rówieśnicy
Ryszard Filipski, Jerzy Grzymkowski
postać: Sekretarz reżyseria: Kopalko Zbigniew teatr: Teatr Polskiego Radia
|
15 listopada 1972 |
Niedokończony mecz
Kazimierz Rzewuski
forma twórczości: role reżyseria: Korewa Aleksandra teatr: Teatr Polskiego Radia
|
4 stycznia 1973 |
Miejsce samobójcy
Jerzy Lutowski
postać: Oficer milicji reżyseria: Maciejewski Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
31 stycznia 1973 |
Pilna przesyłka do Londynu
Jerzy Janicki
postać: Właściciel reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
11 marca 1973 |
Sprawa brzeska
Mieczysław Szerer
postać: Marian Romeyko reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
6 kwietnia 1973 |
Nędznicy
Wiktor Hugo
postać: Adwokat reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
15 kwietnia 1973 |
Bitwa o atom
Jan Rogala
postać: Sierżant Stromsheim reżyseria: Maciejewski Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
6 maja 1973 |
Osmędeusze
Miron Białoszewski, Ludwik Hering
forma twórczości: role reżyseria: Kopalko Zbigniew teatr: Teatr Polskiego Radia
|
3 czerwca 1973 |
Atlantyk w ogniu
Wojciech Brodnicki
postać: Pilot Wellingtona reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
3 czerwca 1973 |
Wychowanka
Aleksander Fredro
postać: Pan Zefiryn reżyseria: Kopalko Zbigniew teatr: Teatr Polskiego Radia
|
18 czerwca 1973 |
Świat przed nami
Vaclav Cibula
postać: Współtowarzysz reżyseria: Maciejewski Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
19 września 1973 |
Arnhem-ciemne światło
Bohdan Drozdowski
postać: Kapelan wojskowy Kmita reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
5 listopada 1973 |
Szosa Wołokołamska
Aleksander Bek
postać: Lejtnant Doński reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
7 listopada 1973 |
Szosa Wołokołamska
Aleksander Bek
postać: Lejtnant Doński reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
11 listopada 1973 |
Wyrastają z żywymi oczami
Bronisław Wiernik
postać: Naoczny świadek I reżyseria: Wiernik Bronisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
2 grudnia 1973 |
Wyrastają z żywymi oczami
Bronisław Wiernik
postać: Naoczny świadek I reżyseria: Wiernik Bronisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
17 grudnia 1973 |
Pałka, zapałka, dwa kije
Andrzej Szypulski
forma twórczości: role reżyseria: Maciejewski Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
31 grudnia 1973 |
Popioły
Stefan Żeromski
postać: Pruski reżyseria: Świderski Jan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
31 marca 1974 |
Na drodze stał Kołobrzeg
Alojzy Sroga
postać: Pułkownik Szejpak reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
2 czerwca 1974 |
Ucieczka z miejsc ukochanych
Stanisław Piętak
postać: Delegat reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
9 czerwca 1974 |
Wojna i dyplomacja
Włodzimierz Tadeusz Kowalski
forma twórczości: role reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
10 czerwca 1974 |
Duch Białowieży
Aleksander Omiljanowicz
postać: "Panicz" reżyseria: Maciejewski Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
8 września 1974 |
Bakterie miały wygrać wojnę
Andrzej Kudelski
postać: Szef wywiadu reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
24 września 1974 |
Kalejdoskop krakowski
Julia Hartwig
postać: Artysta reżyseria: Broniatowski Mieczysław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
6 października 1974 |
Operacja W-62
Jerzy Uśpieński
postać: Głos I reżyseria: Pruski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
4 listopada 1974 |
Trzecia granica
Adam Bahdaj
postać: Frano Zapotoczny reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
10 listopada 1974 |
W burzy
Władysław Terlecki
postać: Rybakow reżyseria: Lesiewicz Witold teatr: Teatr Polskiego Radia
|
13 listopada 1974 |
Dług wdzięczności
Raymond Banks
postać: Moriseau reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
17 listopada 1974 |
Ćwiczenia nad Wezerą
Kazimierz Radowicz
postać: Kapitan Grudziński reżyseria: Maciejewski Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
17 listopada 1974 |
W burzy
Władysław Terlecki
postać: Rybakow reżyseria: Lesiewicz Witold teatr: Teatr Polskiego Radia
|
20 listopada 1974 |
Trzecia granica
Adam Bahdaj
postać: Martin reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
17 grudnia 1974 |
Pocałunek
Andrzej Szypulski
postać: Milicjant reżyseria: Maciejewski Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
20 stycznia 1975 |
Gasnące kolory
Zbigniew Jerzyna
postać: Ktoś reżyseria: Pruski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
9 lutego 1975 |
O człowieku, który nie chciał odkryć Ameryki
Bronisław Wiernik
forma twórczości: role reżyseria: Wiernik Bronisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
11 lutego 1975 |
Capuletti i Montecchi
Elżbieta Gepner
postać: Walczak reżyseria: Korewa Aleksandra teatr: Teatr Polskiego Radia
|
1 maja 1975 |
Spotkanie autorskie
Alojzy Sroga
postać: Narrator 2 reżyseria: Pruski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
8 maja 1975 |
Ocalić naród
Zofia Orszulska
forma twórczości: role reżyseria: Maciejewski Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
22 czerwca 1975 |
Żołnierz i muza
Klemens Białek
forma twórczości: role reżyseria: Maciejewski Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
7 lipca 1975 |
Noce i dnie
Maria Dąbrowska
postać: Doktor Smołowicz reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
7 lipca 1975 |
Skrzynka pocztowa
Kazimierz Malicki
forma twórczości: role reżyseria: Glapa Jerzy teatr: Teatr Polskiego Radia
|
16 lipca 1975 |
Noce i dnie
Maria Dąbrowska
postać: Doktor Smołowicz reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
25 sierpnia 1975 |
Opętany przez Muzy
Zbigniew Jerzyna
forma twórczości: role reżyseria: Maciejewski Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
27 sierpnia 1975 |
Śnieg nad limbą
Ivan Bukovčan
postać: Onderko reżyseria: Pruski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
3 września 1975 |
Polska jesień
Jan Józef Szczepański
postać: Podchorąży Strączyński reżyseria: Pruski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
5 października 1975 |
Niebieski krzyż
Anna Sudlitz
postać: Byrcyn reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
24 listopada 1975 |
Człowiek w futerale
Antoni Czechow
postać: Dyrektor gimnazjum reżyseria: Wojciechowski Lech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
1 stycznia 1976 |
Siedem milionów dolarów
Robert Arthur
postać: Naczelnik więzienia reżyseria: Komarnicki Lech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
7 marca 1976 |
Kobieta jest porankiem
Zbigniew Jerzyna
forma twórczości: role reżyseria: Maciejewski Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
7 marca 1976 |
Opowiadanie pilota
Roman Wojciechowski
forma twórczości: role reżyseria: Opałek Wiesław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
16 maja 1976 |
Najdroższa książka
Zofia Hiszpańska
forma twórczości: role teatr: Teatr Polskiego Radia
|
5 czerwca 1976 |
Poślizg inspektora Aitena
Jacek Nawrot
forma twórczości: role reżyseria: Opałek Wiesław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
28 lipca 1976 |
Wariant 13B
Marcin Wolski
postać: Drugi reżyseria: Pruski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
28 listopada 1976 |
Godzina detektywów
Jürgen Thorwald
postać: Jeserich reżyseria: Kulesza Marek teatr: Teatr Polskiego Radia
|
29 grudnia 1976 |
Akropol
Jerzy Putrament
postać: Ławryszczew reżyseria: Tobiasz Zdzisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
12 stycznia 1977 |
Bajka o Klimku
Joanna Chmielewska
postać: Ojciec reżyseria: Grotowska Stanisława teatr: Teatr Polskiego Radia
|
12 stycznia 1977 |
Prosto w serce
Olga Czajkowska
postać: Michał Dronow reżyseria: Pruski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
14 stycznia 1977 |
Prosto w serce
Olga Czajkowska
postać: Michał Dronow reżyseria: Pruski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
16 stycznia 1977 |
Generał Zygmunt Berling
Alojzy Sroga
forma twórczości: role reżyseria: Pietrzykowski Sławomir teatr: Teatr Polskiego Radia
|
17 stycznia 1977 |
Prosto w serce
Olga Czajkowska
postać: Michał Dronow reżyseria: Pruski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
19 stycznia 1977 |
Prosto w serce
Olga Czajkowska
postać: Michał Dronow reżyseria: Pruski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
23 stycznia 1977 |
Generał Zygmunt Berling
Alojzy Sroga
forma twórczości: role reżyseria: Pietrzykowski Sławomir teatr: Teatr Polskiego Radia
|
30 stycznia 1977 |
Generał Zygmunt Berling
Alojzy Sroga
forma twórczości: role reżyseria: Pietrzykowski Sławomir teatr: Teatr Polskiego Radia
|
5 lutego 1977 |
Ofiary
Saturnina Wadecka
forma twórczości: role reżyseria: Opałek Wiesław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
6 lutego 1977 |
Generał Zygmunt Berling
Alojzy Sroga
forma twórczości: role reżyseria: Pietrzykowski Sławomir teatr: Teatr Polskiego Radia
|
13 lutego 1977 |
Generał Zygmunt Berling
Alojzy Sroga
forma twórczości: role reżyseria: Pietrzykowski Sławomir teatr: Teatr Polskiego Radia
|
20 lutego 1977 |
Generał Zygmunt Berling
Alojzy Sroga
forma twórczości: role reżyseria: Pietrzykowski Sławomir teatr: Teatr Polskiego Radia
|
27 lutego 1977 |
Generał Zygmunt Berling
Alojzy Sroga
forma twórczości: role reżyseria: Pietrzykowski Sławomir teatr: Teatr Polskiego Radia
|
5 marca 1977 |
Przerwać krąg
Jarosław Sokół
forma twórczości: role reżyseria: Opałek Wiesław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
18 maja 1977 |
Zamknięty przedział
Zbigniew Kubikowski
postać: Sieczkowski reżyseria: Pruski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
5 czerwca 1977 |
Godzina detektywów
Jürgen Thorwald
postać: Porucznik Duval reżyseria: Pruski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
12 czerwca 1977 |
Powrót z gwiazd
Stanisław Lem
postać: Mężczyzna reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
12 czerwca 1977 |
Za horyzontem
Jon Cleary
postać: głos z radia reżyseria: Zeidler Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
26 czerwca 1977 |
Dywizjon do zadań specjalnych - Cztery opowieści porucznika Herberta
Janusz Meissner
postać: Kierowca reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
8 lipca 1977 |
Inżynier na sprzedaż
Marek Domański
postać: Inżynier Lasowicz reżyseria: Kulesza Marek teatr: Teatr Polskiego Radia
|
26 sierpnia 1977 |
Konwój
Stanisław Mioduszewski
forma twórczości: role reżyseria: Pruski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
4 września 1977 |
Chodzę po niebie rumianków i miety
Federico García Lorca
postać: Ojciec Józka reżyseria: Rozen Henryk teatr: Teatr Polskiego Radia
|
14 września 1977 |
Pierwsze porywy
Konstantin Fiedin
postać: Ipat Ipatiew reżyseria: Grotowska Stanisława teatr: Teatr Polskiego Radia
|
26 września 1977 |
Pierwsze porywy
Konstantin Fiedin
postać: Ipatiew reżyseria: Grotowska Stanisława teatr: Teatr Polskiego Radia
|
16 listopada 1977 |
Trzech do wypadku
Jacek Snopkiewicz
postać: Sanitariusz reżyseria: Pruski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
18 listopada 1977 |
Astronauci
Stanisław Lem
postać: Obruczew reżyseria: Kulesza Marek teatr: Teatr Polskiego Radia
|
11 grudnia 1977 |
Na jednym płótnie
Teresa Bojarska
postać: Jost reżyseria: Pruski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
18 grudnia 1977 |
Noc saksofonów
Andrzej Makowiecki
postać: Mazgajski reżyseria: Pruski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
21 grudnia 1977 |
Kiedy przyjdą podpalić dom
Adam Wielowieyski
postać: Narrator reżyseria: Maciejewski Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
23 grudnia 1977 |
Brat Mikołaja
Zygmunt Zeydler-Zborowski
postać: Sierżant Pawelec reżyseria: Pruski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
13 stycznia 1978 |
Łeb hydry
Anna Sudlitz
postać: Głos I reżyseria: Pruski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
24 lutego 1978 |
Wszystkie drogi prowadzą do morza
Michał Glinka
postać: Izkajew reżyseria: Kulesza Marek teatr: Teatr Polskiego Radia
|
26 lutego 1978 |
Program nocny
Kazimierz Radowicz
postać: Głos w Mogadiszu reżyseria: Pruski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
25 marca 1978 |
Psy się nie mylą
Arthur Conan Doyle
postać: John Mason reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
26 marca 1978 |
Przyjaźnie północne
Magdalena Bajer
forma twórczości: role reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
2 maja 1978 |
Kapitulacja Berlina
Wsiewołod Wiszniewski
postać: Generał Sokołowski reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
7 maja 1978 |
Historia z małpką
Czesław Kuriata
postać: Starszy pielęgniarz reżyseria: Rozen Henryk teatr: Teatr Polskiego Radia
|
8 maja 1978 |
Bułanki, kare i koniec wielkiej wojny
Kazimierz Rzewuski
forma twórczości: role reżyseria: Korewa Aleksandra teatr: Teatr Polskiego Radia
|
9 maja 1978 |
Kapitulacja Berlina
Wsiewołod Wiszniewski
postać: Generał Sokołowski reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
14 maja 1978 |
Dni klęski
Wojciech Żukrowski
forma twórczości: role reżyseria: Opałek Wiesław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
28 maja 1978 |
Dom dla jedynaka
Stanisław Maria Jankowski
postać: Sąsiad 2 reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
4 czerwca 1978 |
Eminencje i bałłabancje
Edmund Niziurski
postać: Szczekła reżyseria: Opałek Wiesław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
21 lipca 1978 |
Dwieście tysięcy
Dmitrij Stachorski
postać: Serafimow reżyseria: Opałek Wiesław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
27 sierpnia 1978 |
Ziemia pod nogami
Janusz Meissner
postać: Zygmunt Morawa reżyseria: Kulesza Marek teatr: Teatr Polskiego Radia
|
15 września 1978 |
Bardzo spokojna wieś
Andrzej W. Pastuszek
postać: Głos I reżyseria: Dąbrowski Zdzisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
12 listopada 1978 |
Rok 1918
Włodzimierz Tadeusz Kowalski
postać: Wincenty Witos reżyseria: Opałek Wiesław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
19 listopada 1978 |
Czas nadziei
Marcin Wolski, Stanisław Żytyński
postać: Robotnik III reżyseria: Pruski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
22 listopada 1978 |
Czarne skrzydła
Juliusz Kaden-Bandrowski
postać: Koza reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
26 listopada 1978 |
Czas nadziei
Marcin Wolski, Stanisław Żytyński
postać: Robotnik III reżyseria: Pruski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
26 listopada 1978 |
Pożegnanie z Marią
Tadeusz Borowski
postać: Post, strażnik reżyseria: Kopalko Zbigniew teatr: Teatr Polskiego Radia
|
29 listopada 1978 |
Czarne skrzydła
Juliusz Kaden-Bandrowski
postać: Koza reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
4 grudnia 1978 |
Czarne skrzydła
Juliusz Kaden-Bandrowski
postać: Koza reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
6 grudnia 1978 |
Czarne skrzydła
Juliusz Kaden-Bandrowski
postać: Koza reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
8 grudnia 1978 |
Czarne skrzydła
Juliusz Kaden-Bandrowski
postać: Koza reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
17 grudnia 1978 |
Chłopiec z Salskich Stepów
Igor Newerly
postać: Lońka/Kuperman reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
17 grudnia 1978 |
Pasja i potępienie doktora Fausta
Jerzy S. Sito
postać: Pacjent reżyseria: Kopalko Zbigniew teatr: Teatr Polskiego Radia
|
8 stycznia 1979 |
Laus feminae
Jerzy Żuławski
postać: Aktor reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
14 lutego 1979 |
Gdy każdy dzień był początkiem
Ewa Stocka-Kalinowska, Hanna Szof
forma twórczości: role reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
4 marca 1979 |
W koronie drzew
Ludmiła Marjańska
forma twórczości: role reżyseria: Wachowiak Maria teatr: Teatr Polskiego Radia
|
18 marca 1979 |
Wspinaczka na górę Niitaka.
Jerzy Uśpieński
postać: Kapitan "Tajo Maru" reżyseria: Opałek Wiesław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
22 kwietnia 1979 |
Uśmiech bez kota czyli kolisko czasu
Bożena Hampel
forma twórczości: role reżyseria: Kulesza Marek teatr: Teatr Polskiego Radia
|
25 kwietnia 1979 |
Przedwiośnie
Stefan Żeromski
postać: Towarzysz Mirosław reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
6 maja 1979 |
Maraton
Kornel Ujejski
forma twórczości: role reżyseria: Maciejewski Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
20 maja 1979 |
Czerwona jaranga
Zorij Bałajan
postać: Sekretarz rejkomu reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
17 czerwca 1979 |
Co złego to nie my
Stanisław Młynarczyk
forma twórczości: role reżyseria: Młynarczyk Stanisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
22 czerwca 1979 |
Plan Barbarossa
Wiesław Opałek
forma twórczości: role reżyseria: Opałek Wiesław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
28 czerwca 1979 |
Trudne lato
Cezary Chlebowski
postać: Roman Kowalczyk reżyseria: Pruski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
29 czerwca 1979 |
Umarli milczą
Francis Chase
postać: Donald Bradley reżyseria: Kulesza Marek teatr: Teatr Polskiego Radia
|
21 lipca 1979 |
Lilie
Adam Mickiewicz
forma twórczości: role reżyseria: Kopalko Zbigniew teatr: Teatr Polskiego Radia
|
21 lipca 1979 |
Ta wieś Mogiła
Jerzy Broszkiewicz
postać: Smok reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
30 lipca 1979 |
Młodego warszawiaka zapiski z urodzin
Jerzy Stefan Stawiński
postać: Motorniczy reżyseria: Pruski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
1 sierpnia 1979 |
Młodego warszawiaka zapiski z urodzin
Jerzy Stefan Stawiński
postać: Motorniczy reżyseria: Pruski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
4 sierpnia 1979 |
Argument ostateczny
Krystyna Broll-Jarecka
postać: Jarczyk reżyseria: Dąbrowski Zdzisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
6 sierpnia 1979 |
Młodego warszawiaka zapiski z urodzin
Jerzy Stefan Stawiński
postać: Motorniczy reżyseria: Pruski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
9 sierpnia 1979 |
Powrót taty
Adam Mickiewicz
forma twórczości: role reżyseria: Kopalko Zbigniew teatr: Teatr Polskiego Radia
|
12 sierpnia 1979 |
Western po polsku
Jerzy Górzański
forma twórczości: role reżyseria: Zembaty Maciej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
13 sierpnia 1979 |
Młodego warszawiaka zapiski z urodzin
Jerzy Stefan Stawiński
postać: Motorniczy reżyseria: Pruski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
17 sierpnia 1979 |
Młodego warszawiaka zapiski z urodzin
Jerzy Stefan Stawiński
postać: Motorniczy reżyseria: Pruski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
26 sierpnia 1979 |
Utracona reduta
Jerzy Bilewicz
postać: Komendant reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
2 września 1979 |
Trudne lato
Cezary Chlebowski
postać: Roman Kowalczyk reżyseria: Pruski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
8 września 1979 |
Wieczór przedświąteczny
Jerzy Stefan Stawiński
postać: Witold reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
10 września 1979 |
Ptasi gościniec
Halina Auderska
postać: Lep reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
12 września 1979 |
Ptasi gościniec
Halina Auderska
postać: Lep reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
14 września 1979 |
Ptasi gościniec
Halina Auderska
postać: Lep reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
17 września 1979 |
Ptasi gościniec
Halina Auderska
postać: Lep reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
19 września 1979 |
Ptasi gościniec
Halina Auderska
postać: Lep reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
21 września 1979 |
Ptasi gościniec
Halina Auderska
postać: Lep reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
24 września 1979 |
Ptasi gościniec
Halina Auderska
postać: Lep reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
26 września 1979 |
Ptasi gościniec
Halina Auderska
postać: Lep reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
28 września 1979 |
Ptasi gościniec
Halina Auderska
postać: Lep reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
1 października 1979 |
Ptasi gościniec
Halina Auderska
postać: Lep reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
3 października 1979 |
Ptasi gościniec
Halina Auderska
postać: Lep reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
5 października 1979 |
Ptasi gościniec
Halina Auderska
postać: Lep reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
6 października 1979 |
Jutta albo dzieci z Damutz
Helmut Bez
postać: Lorenz reżyseria: Opałek Wiesław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
8 października 1979 |
Ptasi gościniec
Halina Auderska
postać: Lep reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
10 października 1979 |
Pościg
Jerzy Górzański
postać: Przechodzień reżyseria: Pietrzykowski Sławomir teatr: Teatr Polskiego Radia
|
10 października 1979 |
Ptasi gościniec
Halina Auderska
postać: Lep reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
12 października 1979 |
Ptasi gościniec
Halina Auderska
postać: Lep reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
15 października 1979 |
Ptasi gościniec
Halina Auderska
postać: Lep reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
21 października 1979 |
W Brighton
Graham Greene
postać: Phil reżyseria: Kulesza Marek teatr: Teatr Polskiego Radia
|
25 listopada 1979 |
Szare chłopskie chaty
Jan Kasprowicz
forma twórczości: role reżyseria: Zelnik Jan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
2 grudnia 1979 |
Gloria
Krzysztof Nowiński, Krzysztof Szwed
postać: Marciniak reżyseria: Opałek Wiesław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
2 grudnia 1979 |
Gloria
Krzysztof Nowiński, Krzysztof Szwed
postać: Marciniak reżyseria: Opałek Wiesław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
9 grudnia 1979 |
Gloria
Krzysztof Nowiński, Krzysztof Szwed
postać: Marciniak reżyseria: Opałek Wiesław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
9 grudnia 1979 |
Gloria
Krzysztof Nowiński, Krzysztof Szwed
postać: Marciniak reżyseria: Opałek Wiesław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
16 grudnia 1979 |
Gloria
Krzysztof Nowiński, Krzysztof Szwed
postać: Marciniak reżyseria: Opałek Wiesław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
16 grudnia 1979 |
Gloria
Krzysztof Nowiński, Krzysztof Szwed
postać: Marciniak reżyseria: Opałek Wiesław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
21 grudnia 1979 |
Siedem nocy
Stefan Kubicki
postać: Stanisław Czernik reżyseria: Maciejewski Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
23 grudnia 1979 |
Gloria
Krzysztof Nowiński, Krzysztof Szwed
postać: Marciniak reżyseria: Opałek Wiesław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
23 grudnia 1979 |
Gloria
Krzysztof Nowiński, Krzysztof Szwed
postać: Marciniak reżyseria: Opałek Wiesław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
30 grudnia 1979 |
Gloria
Krzysztof Nowiński, Krzysztof Szwed
postać: Marciniak reżyseria: Opałek Wiesław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
30 grudnia 1979 |
Gloria
Krzysztof Nowiński, Krzysztof Szwed
postać: Marciniak reżyseria: Opałek Wiesław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
30 grudnia 1979 |
Mistrz i Małgorzata
Michaił Bułhakow
postać: Berlioz reżyseria: Kulesza Marek teatr: Teatr Polskiego Radia
|
20 stycznia 1980 |
Lot wśród luster
Andrzej Turczyński
postać: Matias reżyseria: Rozen Henryk teatr: Teatr Polskiego Radia
|
27 stycznia 1980 |
Proces Chejrona
Anna Ciesielska, Agnieszka Ciesielska
forma twórczości: role reżyseria: Pietrzykowski Sławomir teatr: Teatr Polskiego Radia
|
22 lutego 1980 |
III Rzesza pod bombami.
Jerzy Bilewicz
postać: Polski dziennikarz reżyseria: Kulesza Marek teatr: Teatr Polskiego Radia
|
16 marca 1980 |
Deser
Elżbieta Mołodyńska
postać: Kłapouch reżyseria: Grotowska Stanisława teatr: Teatr Polskiego Radia
|
13 kwietnia 1980 |
Ścianki
Jerzy Sulima-Kamiński
postać: Betoniarz II reżyseria: Opałek Wiesław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
27 kwietnia 1980 |
Czy jest na to sposób?
Jerzy Nowakowski, Ludwik Rodzanowski
forma twórczości: role reżyseria: Pietrzykowski Sławomir teatr: Teatr Polskiego Radia
|
14 maja 1980 |
Skapany świat
Władysław Orkan
postać: Grzęda reżyseria: Maciejewski Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
16 lipca 1980 |
Rzeczywistość
Jerzy Putrament
postać: Malecki reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
18 lipca 1980 |
Rzeczywistość
Jerzy Putrament
postać: Malecki reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
22 lipca 1980 |
Bielinek
Zbigniew Nienacki
postać: Bachura reżyseria: Langiewicz Alina teatr: Teatr Polskiego Radia
|
2 sierpnia 1980 |
Dzwonek
Zbigniew Jerzyna
forma twórczości: role reżyseria: Pruski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
10 sierpnia 1980 |
W imię wieczności - śmierć
Witold Banach
forma twórczości: role reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
13 sierpnia 1980 |
Pożegnanie z braćmi Marx
Jerzy Górzański
forma twórczości: role reżyseria: Zembaty Maciej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
19 listopada 1980 |
Czyżby?
Jacek Janczarski
postać: Bartkowiak reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
26 listopada 1980 |
Życie dla śmiechu
Jerzy Górzański
forma twórczości: role reżyseria: Pruski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
1 stycznia 1981 |
Ballada o Hubalu
Bohdan Urbankowski
postać: Roman reżyseria: Pruski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
18 stycznia 1981 |
Z zewnątrz
Jerzy Marciniak
postać: Chula reżyseria: Pruski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
25 stycznia 1981 |
Dunkanicha, księżyc i Siergiej
Andrzej Garczarek
postać: Kusikow reżyseria: Pietrzykowski Sławomir teatr: Teatr Polskiego Radia
|
1 lutego 1981 |
Dunkanicha, księżyc i Siergiej
Andrzej Garczarek
postać: Kusikow reżyseria: Pietrzykowski Sławomir teatr: Teatr Polskiego Radia
|
22 lutego 1981 |
Ariadna
Sławomir Kubis
forma twórczości: role reżyseria: Pietrzykowski Sławomir teatr: Teatr Polskiego Radia
|
22 lutego 1981 |
Rzesza pod bombami
Jerzy Bilewicz
postać: Polski dziennikarz reżyseria: Kulesza Marek teatr: Teatr Polskiego Radia
|
22 marca 1981 |
Dziurdziowie
Eliza Orzeszkowa
postać: Piotr reżyseria: Maciejewski Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
13 czerwca 1981 |
Opowieści kolejarzy
Stefan Grabiński
postać: Rawicz reżyseria: Pruski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
16 sierpnia 1981 |
Ariadna, córka Minosa
Halina Malińska
forma twórczości: role reżyseria: Wachowiak Maria teatr: Teatr Polskiego Radia
|
18 października 1981 |
Chrześniaczka, czyli Medice cura te ipsum
Bohdan Drozdowski
postać: Kadrowiec reżyseria: Kulesza Marek teatr: Teatr Polskiego Radia
|
25 października 1981 |
Skok na ziemię mazurską
Maciej Aleksander Janisławski, Marek Tadeusz Nowakowski
forma twórczości: role reżyseria: Pruski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
21 marca 1982 |
Życie dla śmiechu
Jerzy Górzański
forma twórczości: role reżyseria: Pietrzykowski Sławomir teatr: Teatr Polskiego Radia
|
12 kwietnia 1982 |
Nieludzki doktor
Jerzy Janicki
postać: Biegaczyński reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
19 kwietnia 1982 |
Pearl Harbour
Eugeniusz Jewtuszenko
forma twórczości: role reżyseria: Rozen Henryk teatr: Teatr Polskiego Radia
|
23 maja 1982 |
Jokohama
Józef Hen
postać: Milicjant reżyseria: Pruski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
13 czerwca 1982 |
Labirynt zwany teatrem
Zofia Orszulska
postać: Ignacy Daszyński reżyseria: Maciejewski Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
19 czerwca 1982 |
Życie dla śmiechu
Jerzy Górzański
forma twórczości: role reżyseria: Pruski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
1 lipca 1982 |
Czy to temat
Zofia Posmysz-Piasecka
postać: Działacz młodzieżowy reżyseria: Maciejewski Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
8 lipca 1982 |
Desant
Konrad Strzelewicz
postać: Wilcox reżyseria: Pietrzykowski Sławomir teatr: Teatr Polskiego Radia
|
17 lipca 1982 |
Nie te czasy panie Mozart
Jerzy Bekker
forma twórczości: role reżyseria: Kulesza Marek teatr: Teatr Polskiego Radia
|
24 lipca 1982 |
Bracia Marx idą na ryby
Jerzy Górzański
forma twórczości: role reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
28 sierpnia 1982 |
Życie dla śmiechu
Jerzy Górzański
forma twórczości: role reżyseria: Pietrzykowski Sławomir teatr: Teatr Polskiego Radia
|
3 października 1982 |
Pomorze 1945
Maria Flisowska, Zbigniew Flisowski
postać: Piechur I reżyseria: Pietrzykowski Sławomir teatr: Teatr Polskiego Radia
|
10 października 1982 |
Pomorze 1945
Maria Flisowska, Zbigniew Flisowski
postać: Kapitan/Spicer reżyseria: Pietrzykowski Sławomir teatr: Teatr Polskiego Radia
|
21 listopada 1982 |
Kąt odbicia
Paweł Mossakowski
postać: Adam Notecki reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
21 listopada 1982 |
Władca życia
Aleksander Gelman
postać: Andrej Gołubiew reżyseria: Zelnik Jan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
11 grudnia 1982 |
Bibliofil-amator, czyli o Maksymilianie Ossolińskim
Maria Ballod
forma twórczości: role reżyseria: Pietrzykowski Sławomir teatr: Teatr Polskiego Radia
|
26 grudnia 1982 |
Kandydat do korony
Anna Lisowska-Niepokólczycka
forma twórczości: role teatr: Teatr Polskiego Radia
|
2 stycznia 1983 |
Sprawa żyrardowska
Jarosław Warzecha
postać: Zieliński reżyseria: Pruski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
10 stycznia 1983 |
Z akt nr DS. 7/66
Wojciech Brodnicki
forma twórczości: role reżyseria: Pietrzykowski Sławomir teatr: Teatr Polskiego Radia
|
30 stycznia 1983 |
Tajemnica cadillaca nr 24
Wojciech Brodnicki
forma twórczości: role reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
6 lutego 1983 |
Koniec epoki Gutenberga
Marek Kreutz
forma twórczości: role reżyseria: Pruski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
13 lutego 1983 |
I jak ja pamiętaj o dawnych czasach
Ewa Prządka
postać: Mager reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
10 kwietnia 1983 |
Świat się kończy
Jan Kasprowicz
postać: Wróbel reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
1 maja 1983 |
Balkon z księżycem
Helena Bechler
forma twórczości: role reżyseria: Pietrzykowski Sławomir teatr: Teatr Polskiego Radia
|
23 czerwca 1983 |
Sprawa żyrardowska
Jarosław Warzecha
postać: Mecenas Gacki reżyseria: Pruski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
25 czerwca 1983 |
Życie dla śmiechu
Jerzy Górzański
forma twórczości: role reżyseria: Pietrzykowski Sławomir teatr: Teatr Polskiego Radia
|
18 lipca 1983 |
Sprawa żyrardowska
Jarosław Warzecha
postać: Władysław Srzednicki reżyseria: Pruski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
19 lipca 1983 |
Sprawa żyrardowska
Jarosław Warzecha
postać: Srzednicki reżyseria: Pruski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
6 listopada 1983 |
Ryk trybun
Walery Brumel, Jurij Szpitalnyj
postać: Jewsiej Keglin reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
6 listopada 1983 |
Ślad człowieka, ślad węża
Roman Samsel
postać: Mieczysław Topolski reżyseria: Szydłowska Natalia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
13 listopada 1983 |
Ryk trybun
Walery Brumel, Jurij Szpitalnyj
postać: Jewsiej Keglin reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
18 grudnia 1983 |
Złoty chłopak
Halina Krzyżanowska
postać: Ojciec reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
8 kwietnia 1984 |
Strachy
Maria Ukniewska
postać: Ojciec reżyseria: Kukuła Janusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
2 września 1984 |
Brygada pościgowa
Marek Tadeusz Nowakowski, Jerzy Pawlak, Władysław Zaczkiewicz
postać: Narrator reżyseria: Nowakowski Marek Tadeusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
22 września 1984 |
Dyskretna sprawa Łarisy de Strogoff
Janusz Odrowąż
postać: Lekarz reżyseria: Pruski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
7 października 1984 |
Zadanie wykonałem
Marian Reniak
postać: Bill Peter reżyseria: Pruski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
6 stycznia 1985 |
Jałta 1945
Ryszard Frelek
postać: Wicemin. Iwan Majski reżyseria: Pruski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
16 lutego 1985 |
Spokojny sobotni wieczór
Zbigniew Kubikowski
postać: Rotmistrz Pacholak reżyseria: Warenycia Jan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
19 maja 1985 |
Powracająca fala
Bolesław Prus
forma twórczości: role reżyseria: Kulesza Marek teatr: Teatr Polskiego Radia
|
23 czerwca 1985 |
Moje góry
Joanna Szwedowska
forma twórczości: role reżyseria: Pietrzykowski Sławomir teatr: Teatr Polskiego Radia
|
25 kwietnia 1988 |
Los i łut szczęścia
Wacław Biliński
postać: Białowąs reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
27 kwietnia 1988 |
Los i łut szczęścia
Wacław Biliński
postać: Białowąs reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
4 maja 1988 |
Los i łut szczęścia
Wacław Biliński
postać: Białowąs reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
|
Popioły
Stefan Żeromski
postać: Krzysztof Cedro reżyseria: Kopalko Zbigniew teatr: Teatr Polskiego Radia
|
|
Odstępca
Maria Konowowicz
forma twórczości: role reżyseria: Opałek Wiesław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
|
Powtórka z legend Warszawy
Zofia Orszulska
forma twórczości: role reżyseria: Maciejewski Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|