26 stycznia 1958 |
Ułamana gałązka
Balwant Gargi
forma twórczości: scenografia reżyseria: Broniewska Maryna teatr: Teatr Telewizji
|
10 lutego 1958 |
Świt, dzień i noc
Dario Niccodemi
forma twórczości: scenografia reżyseria: Jaśkiewicz Stanisław teatr: Teatr Telewizji
|
7 lipca 1958 |
Komedia konkursowa
Adam Asnyk
forma twórczości: scenografia reżyseria: Broniewska Maryna teatr: Teatr Telewizji
|
28 lipca 1958 |
Żegnaj doktorze Picot
Lode Vaestrate
forma twórczości: scenografia reżyseria: Gruza Jerzy teatr: Teatr Telewizji
|
22 września 1958 |
Crainquebille
Anatol France
forma twórczości: scenografia reżyseria: Gruza Jerzy teatr: Teatr Telewizji
|
18 maja 1959 |
Freuda teoria snów
Antoni Cwojdziński
forma twórczości: scenografia reżyseria: Broniewska Maryna teatr: Teatr Telewizji
|
27 lipca 1959 |
Gracze
Mikołaj Gogol
forma twórczości: scenografia reżyseria: Bieliński Stanisław teatr: Teatr Telewizji
|
19 lutego 1960 |
Zemsta
Aleksander Fredro
forma twórczości: scenografia reżyseria: Kreczmar Jerzy teatr: Teatr Telewizji
|
11 stycznia 1961 |
Kraszewski w Warszawie
Wilkoński August
forma twórczości: scenografia reżyseria: Byrski Tadeusz teatr: Teatr Telewizji
|
27 marca 1961 |
Noc tysiączna druga
Cyprian Kamil Norwid
forma twórczości: scenografia reżyseria: Broniewska Maryna teatr: Teatr Telewizji
|
21 maja 1961 |
Zygmunt August
Stanisław Wyspiański
forma twórczości: scenografia reżyseria: Byrski Tadeusz teatr: Teatr Telewizji
|
8 października 1961 |
Kolegium
Marian Promiński
forma twórczości: scenografia reżyseria: Gruza Jerzy teatr: Teatr Telewizji
|
27 listopada 1961 |
Hotel "Astoria"
Aleksander Sztejn
forma twórczości: scenografia reżyseria: Wohl Stanisław teatr: Teatr Telewizji
|
26 kwietnia 1962 |
Znowu łut szczęścia
Janusz Jaxa
forma twórczości: scenografia reżyseria: Morgenstern Janusz teatr: Teatr Telewizji
|
1 listopada 1962 |
Do kraju tego
Cyprian Kamil Norwid
forma twórczości: scenografia reżyseria: Broniewska Maryna teatr: Teatr Telewizji
|
6 maja 1963 |
Spotkanie w ciemności
Auderska Halina
forma twórczości: scenografia reżyseria: Majewski Janusz teatr: Teatr Telewizji
|
16 września 1963 |
Szelmostwa Skapena
Molière
forma twórczości: scenografia reżyseria: Kulczyński Jan teatr: Teatr Telewizji
|
27 maja 1964 |
Maturzyści
Zdzisław Skowroński
forma twórczości: scenografia reżyseria: Słotwiński Józef teatr: Teatr Telewizji
|
13 czerwca 1968 |
Kontrakt
Maciej Zenon Bordowicz
forma twórczości: scenografia reżyseria: Słotwiński Józef teatr: Teatr Telewizji
|
11 lipca 1968 |
Iryd
Ryszard Doński, Barbara Nawrocka
forma twórczości: scenografia reżyseria: Waśkowski Mieczysław teatr: Teatr Telewizji
|
21 października 1968 |
Powrót do Itaki
Homer wg
forma twórczości: scenografia reżyseria: Broniewska Maryna teatr: Teatr Telewizji
|
10 kwietnia 1969 |
Ślepa uliczka
Popplewell Jack
forma twórczości: scenografia reżyseria: Trukan Bogdan teatr: Teatr Telewizji
|
8 października 1970 |
Osiem kobiet
Robert Thomas
forma twórczości: scenografia reżyseria: Kulczyński Jan teatr: Teatr Telewizji
|
14 marca 1971 |
Tristan 1946
Kuncewiczowa Maria wg
forma twórczości: scenografia reżyseria: Majewski Janusz teatr: Teatr Telewizji
|
19 marca 1972 |
Drzewo bez korzeni
Nikołaj Chajtow
forma twórczości: scenografia reżyseria: Kulczyński Jan teatr: Teatr Telewizji
|
10 czerwca 1976 |
Upiór w kuchni
Clark Patrick G.
forma twórczości: scenografia reżyseria: Majewski Janusz teatr: Teatr Telewizji
|
12 maja 1977 |
Ostatni koncert
Czajkowska Olga
forma twórczości: scenografia reżyseria: Sałacka Barbara teatr: Teatr Telewizji
|
21 kwietnia 1980 |
Doktor Nazarow
Walery Brumel, Jurij Szpitalnyj
forma twórczości: scenografia reżyseria: Bratkowski Jan teatr: Teatr Telewizji
|