19 lutego 1966 |
My Fair Lady
Frederick Loewe
forma twórczości: role reżyseria: Emil Chaberski teatr: Teatr Muzyczny, Szczecin
|
12 października 1966 |
Ptasznik z Tyrolu
Carl Zeller
forma twórczości: role reżyseria: Edmund Wayda teatr: Teatr Muzyczny, Szczecin
|
19 lipca 1967 |
Hrabina Marica
Emmerich Kálmán
forma twórczości: role reżyseria: Wayda Edmund teatr: Teatr Muzyczny, Szczecin
|
21 stycznia 1968 |
Nitouche
Herve Florimond
forma twórczości: role reżyseria: Lubicz-Lisowski Juliusz teatr: Teatr Muzyczny, Szczecin
|
3 maja 1968 |
Noc w Wenecji
Johann Strauss
forma twórczości: role reżyseria: Tadeusz Laskowski teatr: Teatr Muzyczny, Szczecin
|
3 września 1968 |
Dama od Maxima
Feydeau Georges
forma twórczości: role reżyseria: Długosz Aleksander teatr: Teatr Muzyczny, Szczecin
|
21 grudnia 1968 |
Student żebrak
Karl Millöcker
forma twórczości: role reżyseria: Marzec Janusz teatr: Teatr Muzyczny, Szczecin
|
26 czerwca 1969 |
Wiedeńska krew
Johann Strauss
forma twórczości: role reżyseria: ZofiaWeissówna teatr: Teatr Muzyczny, Szczecin
|
30 września 1970 |
Gejsza
Sidney Jones
forma twórczości: role reżyseria: Jan Wodzyński teatr: Teatr Muzyczny, Szczecin
|
23 maja 1971 |
Cygańska miłość
Franz Lehár
forma twórczości: role reżyseria: Długosz Aleksander teatr: Teatr Muzyczny, Szczecin
|
29 lipca 1971 |
Człowiek z La Manchy
Mitch Leigh
forma twórczości: role reżyseria: Janusz Marzec teatr: Teatr Muzyczny, Szczecin
|
15 grudnia 1971 |
Kraina uśmiechu
Franz Lehar
forma twórczości: role reżyseria: Tadeusz Bursztynowicz teatr: Teatr Muzyczny, Szczecin
|
19 kwietnia 1972 |
Krakowiacy i Górale
Wojciech Bogusławski, Jan Stefani
forma twórczości: role reżyseria: Bursztynowicz Tadeusz teatr: Teatr Muzyczny, Szczecin
|
21 maja 1972 |
Spartakus
Aram Chaczaturian
postać: Spartakus reżyseria: Teresa Kujawa teatr: Opera, Wrocław
|
8 września 1973 |
Giselle
Adolphe Adam
postać: Albert reżyseria: Jean Coralli i Jules Perrot teatr: Opera, Wrocław
|
21 listopada 1974 |
Jezioro łabędzie/Piotruś i wilk
Piotr Czajkowski/Sergiusz Prokofiew
postać: Piotruś reżyseria: Rajmund Sobiesiak teatr: Teatr Muzyczny, Szczecin
|
28 stycznia 1976 |
Wesoła wdówka
Franz Lehár
forma twórczości: role reżyseria: Bursztynowicz Tadeusz teatr: Teatr Muzyczny, Szczecin
|
26 maja 1976 |
Córka źle strzeżona
Ferdinand Hérold
postać: Alain reżyseria: Papliński Eugeniusz teatr: Teatr Muzyczny, Szczecin
|
25 maja 1977 |
Rose Marie
Rudolf Friml
forma twórczości: role reżyseria: Bursztynowicz Tadeusz teatr: Teatr Muzyczny, Szczecin
|
14 czerwca 1978 |
Słodka Irma
Margueritte Monnot
forma twórczości: role reżyseria: Szpakowicz Czesław teatr: Teatr Muzyczny, Szczecin
|
22 listopada 1978 |
Wesołe kumoszki z Windsoru
Nicolai Otto
forma twórczości: role reżyseria: Bursztynowicz Tadeusz teatr: Teatr Muzyczny, Szczecin
|
20 marca 1979 |
Jaś i Małgosia
Engelbert Humperdinck
forma twórczości: role reżyseria: Szpakowicz Czesław teatr: Teatr Muzyczny, Szczecin
|
15 grudnia 1979 |
Pastorałka
Leon Schiller
forma twórczości: choreografia reżyseria: Ukleja Jerzy teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Gorzów Wielkopolski
|
20 lutego 1980 |
Zbójecka oberża
Grothe Franz
forma twórczości: role reżyseria: Muller Werner teatr: Teatr Muzyczny, Szczecin
|
30 kwietnia 1981 |
Carmen suita
Rodion Szczedrin
postać: Don Jose reżyseria: Borys Slovak teatr: Teatr Muzyczny, Szczecin
|
28 października 1981 |
Pimpinone
Georg Philipp Telemann
postać: Arlekin I reżyseria: Strokowski Aleksander teatr: Teatr Muzyczny, Szczecin
|
28 października 1982 |
Błękitny zamek
Roman Czubaty
forma twórczości: role reżyseria: Czosnowska Bogusława teatr: Teatr Muzyczny, Szczecin
|
20 maja 1983 |
Po co koty mają buty
Klimowski Tadeusz
forma twórczości: choreografia reżyseria: Oracz Kazimierz teatr: Teatr Współczesny, Szczecin
|
15 grudnia 1983 |
Królewna Śnieżka i siedem krasnoludków
Bogdan Pawłowski
postać: Królewicz reżyseria: Traczewski Włodzimierz teatr: Teatr Muzyczny, Szczecin
|
15 grudnia 1983 |
Królewna Śnieżka i siedem krasnoludków
Bogdan Pawłowski
postać: Śpioszek reżyseria: Traczewski Włodzimierz teatr: Teatr Muzyczny, Szczecin
|
19 maja 1984 |
Doña Rosita, czyli kukły i maczuga
Federico García Lorca
forma twórczości: choreografia reżyseria: Szurmiej Lena teatr: Teatr Polski, Szczecin
|
3 marca 1985 |
Sen
Dostojewski Fiodor
forma twórczości: choreografia reżyseria: Rościszewski Krzysztof teatr: Teatr Współczesny, Szczecin
|
14 kwietnia 1985 |
Stara kobieta wysiaduje
Tadeusz Różewicz
forma twórczości: choreografia reżyseria: Chrzanowski Zbigniew teatr: Teatr Polski, Szczecin
|
4 maja 1985 |
Ich czworo
Gabriela Zapolska
forma twórczości: choreografia reżyseria: Kuźnik Stanisław teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Gorzów Wielkopolski
|
5 maja 1985 |
Amadeusz
Peter Shaffer
forma twórczości: choreografia reżyseria: Górski Wiesław teatr: Teatr Współczesny, Szczecin
|
29 maja 1985 |
Coppelia
Léo Delibes
forma twórczości: role reżyseria: Gorzkowska-Głowacka Izabella teatr: Teatr Muzyczny, Szczecin
|
29 maja 1985 |
Coppelia
Léo Delibes
forma twórczości: inspektor baletu reżyseria: Gorzkowska-Głowacka Izabella teatr: Teatr Muzyczny, Szczecin
|
29 maja 1985 |
Coppelia
Léo Delibes
postać: Przyjaciel Franciszka reżyseria: Gorzkowska-Głowacka Izabella teatr: Teatr Muzyczny, Szczecin
|
29 maja 1985 |
Coppelia
Léo Delibes
postać: Franciszek reżyseria: Gorzkowska-Głowacka Izabella teatr: Teatr Muzyczny, Szczecin
|
14 czerwca 1985 |
Matka
Stanisław Ignacy Witkiewicz
forma twórczości: choreografia reżyseria: Major Ryszard teatr: Teatr Współczesny, Szczecin
|
3 października 1985 |
Zamek na Czorsztynie, czyli Szczęśliwy powrót pod husarskim znakiem
Karol Kurpiński
forma twórczości: role reżyseria: Wiza Andrzej teatr: Teatr Muzyczny, Szczecin
|
6 grudnia 1985 |
W mrokach złotego pałacu, czyli Bazylissa Teofanu
Tadeusz Miciński
forma twórczości: choreografia reżyseria: Major Ryszard teatr: Teatr Współczesny, Szczecin
|
18 września 1986 |
Faust
Charles Gounod
forma twórczości: asystent choreografa reżyseria: Terpiłowski Lech teatr: Teatr Muzyczny, Szczecin
|
19 października 1986 |
Wiśniowy sad
Antoni Czechow
forma twórczości: choreografia reżyseria: Wilkin Aleksander teatr: Teatr Polski, Szczecin
|
20 listopada 1986 |
Fontanna Bachczysaraju
Borys Asafiew
postać: Wacław reżyseria: Traczewski Włodzimierz teatr: Teatr Muzyczny, Szczecin
|
20 listopada 1986 |
Fontanna Bachczysaraju
Borys Asafiew
postać: Tatar reżyseria: Traczewski Włodzimierz teatr: Teatr Muzyczny, Szczecin
|
20 listopada 1986 |
Fontanna Bachczysaraju
Borys Asafiew
postać: Przyjaciel Wacława reżyseria: Traczewski Włodzimierz teatr: Teatr Muzyczny, Szczecin
|
20 listopada 1986 |
Fontanna Bachczysaraju
Borys Asafiew
postać: Girej reżyseria: Traczewski Włodzimierz teatr: Teatr Muzyczny, Szczecin
|
20 listopada 1986 |
Fontanna Bachczysaraju
Borys Asafiew
forma twórczości: asystent choreografa reżyseria: Traczewski Włodzimierz teatr: Teatr Muzyczny, Szczecin
|
18 stycznia 1987 |
Indyk
Sławomir Mrożek
forma twórczości: opracowanie choreograficzne reżyseria: Szubarczyk Antoni teatr: Teatr Polski, Szczecin
|
14 maja 1987 |
Zemsta nietoperza
Johann II Strauss
forma twórczości: asystent choreografa reżyseria: Czosnowska Bogusława teatr: Teatr Muzyczny, Szczecin
|
14 maja 1987 |
Zemsta nietoperza
Johann II Strauss
forma twórczości: role reżyseria: Czosnowska Bogusława teatr: Teatr Muzyczny, Szczecin
|
24 maja 1987 |
Opętani
Witold Gombrowicz
forma twórczości: choreografia reżyseria: Major Ryszard teatr: Teatr Współczesny, Szczecin
|
5 grudnia 1987 |
Wesele
Stanisław Wyspiański
forma twórczości: choreografia reżyseria: Major Ryszard teatr: Teatr Współczesny, Szczecin
|
10 listopada 1988 |
Marsz,marsz Polonia
Mazurek Tomasz
forma twórczości: choreografia reżyseria: Trawińska-Moroz Urszula teatr: Opera i Operetka, Szczecin
|
29 grudnia 1988 |
Bajkowa parada
Gościniak Bruno
forma twórczości: choreografia reżyseria: Łągiewka Wiesław teatr: Opera i Operetka, Szczecin
|
16 maja 1992 |
Mieszczanin szlachcicem
Moliere
forma twórczości: choreografia reżyseria: Orzechowski dam teatr: Teatr Polski, Szczecin
|
25 października 1992 |
Teatr manekinów
Bruno Schulz
forma twórczości: plastyka ruchu reżyseria: Modestowicz Waldemar teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Gorzów Wielkopolski
|
21 lutego 1993 |
Kaczo
Shaeffer Bogusław
forma twórczości: choreografia reżyseria: Warden Zdzisław teatr: Teatr Polski, Szczecin
|
24 kwietnia 1993 |
Łagodna
Fiodor Dostojewski
forma twórczości: plastyka ruchu reżyseria: Kuźnik Stanisław teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Gorzów Wielkopolski
|
2 października 1993 |
Tango
Sławomir Mrożek
forma twórczości: układ tańca reżyseria: Major Ryszard teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Gorzów Wielkopolski
|
11 grudnia 1993 |
Betlejem polskie
Lucjan Rydel
forma twórczości: choreografia reżyseria: Modestowicz Waldemar teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Gorzów Wielkopolski
|
22 stycznia 1994 |
Student żebrak
Karl Millöcker
forma twórczości: choreografia reżyseria: Kustosik Daniel teatr: Teatr Muzyczny, Poznań
|
12 lutego 1994 |
Puchatek, Prosiaczek, Kłapouchy, Królik i inni
Alan Alexander Milne
forma twórczości: choreografia reżyseria: Kuźnik Stanisław teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Gorzów Wielkopolski
|
1 czerwca 1995 |
Skarby Złotej Kaczki
Mirosław Łebkowski, Stanisław Werner
forma twórczości: choreografia reżyseria: Dzieciniak Adam teatr: Teatr Polski, Szczecin
|
6 października 1995 |
My Fair Lady
Loewe Frederick
forma twórczości: choreografia reżyseria: Wilkosz Włodzimierz teatr: Opera i Operetka, Szczecin
|
20 października 1995 |
Lear
Evans-Ironside Chris
postać: Hrabia Kentu reżyseria: Huyer Franz (chor.) teatr: Opera i Operetka, Szczecin
|
10 grudnia 1995 |
Solaris
Lem Stanisław wg
forma twórczości: ruch sceniczny reżyseria: Szlachtycz Stefan teatr: Teatr Polski, Szczecin
|
22 lutego 1996 |
Skąd to zwierzę w operze?
Chotomska W.,Oleszkowicz J.
forma twórczości: choreografia i opieka artystyczna reżyseria: Hofman Artur teatr: Opera i Operetka, Szczecin
|
5 lipca 1996 |
Księżniczka cyrkówka
Kalman Emmerich
forma twórczości: choreografia reżyseria: Hofman Artur teatr: Opera i Operetka, Szczecin
|
12 stycznia 1997 |
Porwanie Baltazara Gąbki
Pagaczewski Stanisław
forma twórczości: choreografia reżyseria: Optawicz Adam teatr: Teatr Polski, Szczecin
|
20 maja 2000 |
Skarby Złotej Kaczki
Mirosław Łebkowski, Stanisław Werner
forma twórczości: choreografia reżyseria: Dzieciniak Adam teatr: Teatr Dramatyczny, Elbląg
|
20 października 2000 |
Bóg
Woody Allen
forma twórczości: choreografia reżyseria: Wilkoński Zbigniew teatr: Teatr Dramatyczny, Elbląg
|
18 maja 2001 |
Błazen i róża
Krzysztof Krupiński
forma twórczości: choreografia reżyseria: Dzieciniak Adam teatr: Teatr Dramatyczny, Elbląg
|
2 stycznia 2005 |
Igraszki z diabłem
Jan Drda
forma twórczości: choreografia reżyseria: Solarz Wojciech teatr: Teatr Polski, Szczecin
|