12 grudnia 1959 |
Dom otwarty
Michał Bałucki
postać: Wróbelkowski reżyseria: Bohdanowicz Romana teatr: Teatr Ziemi Opolskiej, Opole
|
10 marca 1960 |
Śmierć komiwojażera
Arthur Miller
postać: Biff reżyseria: Maciejowski Jan teatr: Teatr Ziemi Opolskiej, Opole
|
10 marca 1960 |
Śmierć komiwojażera
Arthur Miller
postać: Sobowtór Stryja Bena reżyseria: Maciejowski Jan teatr: Teatr Ziemi Opolskiej, Opole
|
14 maja 1960 |
Sułkowski
Stefan Żeromski
postać: Karol Ruzzini reżyseria: Godlewski Marian teatr: Teatr Ziemi Opolskiej, Opole
|
16 lipca 1960 |
Kuglarze
Zdzisław Skowroński
postać: Mgr Prot reżyseria: Wieszczycki Stanisław teatr: Teatr Ziemi Opolskiej, Opole
|
12 listopada 1960 |
Pierwszy dzień wolności
Leon Kruczkowski
postać: Jan reżyseria: Wieszczycki Stanisław teatr: Teatr Ziemi Opolskiej, Opole
|
12 listopada 1960 |
Pierwszy dzień wolności
Leon Kruczkowski
postać: Karol reżyseria: Wieszczycki Stanisław teatr: Teatr Ziemi Opolskiej, Opole
|
30 kwietnia 1961 |
Zielone rękawice
Tymoteusz Karpowicz
postać: Barnaba reżyseria: Wieszczycki Stanisław teatr: Teatr Ziemi Opolskiej, Opole
|
26 kwietnia 1962 |
Król
Paul Emanuel Aréne, Gaston Armand de Caillavet, Robert de Flers
postać: Blond reżyseria: Długosz Aleksander teatr: Teatr Ziemi Opolskiej, Opole
|
22 września 1962 |
Ladacznica z zasadami
Jean-Paul Sartre
postać: John reżyseria: Bohdanowicz Romana teatr: Teatr Ziemi Opolskiej, Opole
|
19 stycznia 1963 |
Inkarno
Kazimierz Brandys
postać: Płetwonurek reżyseria: Paradowski Piotr teatr: Teatry Dramatyczne, Wrocław
|
23 marca 1963 |
Wizyta starszej pani
Friedrich Dürrenmatt
postać: Koby reżyseria: Rotbaum Jakub teatr: Teatry Dramatyczne, Wrocław
|
9 maja 1963 |
Szósta kolumna
Andrzej Jarecki, Krzysztof Kąkolewski
forma twórczości: role reżyseria: Hübner Zygmunt teatr: Teatry Dramatyczne, Wrocław
|
19 lipca 1963 |
Sen nocy letniej
William Shakespeare
postać: Spój reżyseria: Biczycki Jan teatr: Teatry Dramatyczne, Wrocław
|
27 października 1963 |
Historya o chwalebnym Zmartwychwstaniu Pańskim
Mikołaj z Wilkowiecka
postać: Kaifasz reżyseria: Strokowski Aleksander teatr: Teatry Dramatyczne, Wrocław
|
27 października 1963 |
Historya o chwalebnym Zmartwychwstaniu Pańskim
Mikołaj z Wilkowiecka
postać: Lucyper reżyseria: Strokowski Aleksander teatr: Teatry Dramatyczne, Wrocław
|
27 października 1963 |
Historya o chwalebnym Zmartwychwstaniu Pańskim
Mikołaj z Wilkowiecka
postać: Wdowiec reżyseria: Strokowski Aleksander teatr: Teatry Dramatyczne, Wrocław
|
6 czerwca 1964 |
Wiele hałasu o nic
Shakespeare William
postać: Zakrystian; Baltazar reżyseria: Madej Andrzej teatr: Teatr Ziemi Opolskiej, Opole
|
9 października 1964 |
Dzień orderu
Stanisław Grochowiak
postać: Steć reżyseria: Stefański Lech Emfazy teatr: Teatr Ziemi Opolskiej, Opole
|
9 października 1964 |
Szachy
Grochowiak Stanisław
postać: Baron reżyseria: Stefański Lech Emfazy teatr: Teatr Ziemi Opolskiej, Opole
|
2 maja 1965 |
Anioł na dworcu
Jarosław Abramow-Newerly
postać: Podróżny I reżyseria: Strokowski Aleksander teatr: Teatr Ziemi Opolskiej, Opole
|
22 lipca 1965 |
Romulus Wielki
Friedrich Dürrenmatt
postać: Cezar Rupf reżyseria: Wieszczycki Stanisław teatr: Teatr Ziemi Opolskiej, Opole
|
3 lutego 1967 |
Wesele
Stanisław Wyspiański
postać: Dziennikarz reżyseria: Ukleja Jerzy teatr: Teatr im. Adama Mickiewicza, Częstochowa
|
2 kwietnia 1967 |
Głupi Jakub
Tadeusz Rittner
postać: Jakub reżyseria: Czechak Bohdan teatr: Teatr im. Adama Mickiewicza, Częstochowa
|
25 czerwca 1967 |
Klub kawalerów
Michał Bałucki
postać: Wygodnicki reżyseria: Ukleja Jerzy teatr: Teatr im. Adama Mickiewicza, Częstochowa
|
28 października 1967 |
Bunt w Kronsztadzie
Sztejn Aleksander
postać: Guszcza reżyseria: Ukleja Jerzy teatr: Teatr im. Adama Mickiewicza, Częstochowa
|
29 grudnia 1967 |
Pastorałka
Leon Schiller
postać: Feldmarszał reżyseria: Ukleja Jerzy teatr: Teatr im. Adama Mickiewicza, Częstochowa
|
29 grudnia 1967 |
Pastorałka
Leon Schiller
postać: Szlachcic reżyseria: Ukleja Jerzy teatr: Teatr im. Adama Mickiewicza, Częstochowa
|
6 kwietnia 1968 |
Potop
Sienkiewicz Henryk
postać: Juzwa Butrym reżyseria: Czechak Bohdan teatr: Teatr im. Adama Mickiewicza, Częstochowa
|
16 maja 1968 |
Brytannik
Jean Racine
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Czechak Bohdan teatr: Teatr im. Adama Mickiewicza, Częstochowa
|
16 maja 1968 |
Brytannik
Jean Racine
postać: Nero reżyseria: Czechak Bohdan teatr: Teatr im. Adama Mickiewicza, Częstochowa
|
8 września 1968 |
Królewskie łowy
Ryszard Smożewski, Jerzy Ukleja
forma twórczości: role reżyseria: Ukleja Jerzy teatr: Teatr im. Adama Mickiewicza, Częstochowa
|
9 listopada 1968 |
Sto dni małżeństwa
Gergely Marta
postać: Czordasz reżyseria: Makarewicz Andrzej teatr: Teatr im. Adama Mickiewicza, Częstochowa
|
9 listopada 1968 |
Sto dni małżeństwa
Gergely Marta
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Makarewicz Andrzej teatr: Teatr im. Adama Mickiewicza, Częstochowa
|
10 stycznia 1969 |
Fizycy
Friedrich Dürrenmatt
postać: Jan Wilhelm Mobius reżyseria: Czechak Bohdan teatr: Teatr im. Adama Mickiewicza, Częstochowa
|
29 marca 1969 |
Symulanci
Siekierski Albin
postać: Sierżant reżyseria: Lachnitt Walerian teatr: Teatr im. Adama Mickiewicza, Częstochowa
|
14 września 1969 |
Chłopi
Władysław Reymont
postać: Wójt reżyseria: Wróblewska Wanda teatr: Teatr im. Adama Mickiewicza, Częstochowa
|
30 października 1969 |
Rewizor
Mikołaj Gogol
postać: Artemij Filipowicz Ziemlanika reżyseria: Ukleja Jerzy teatr: Teatr im. Adama Mickiewicza, Częstochowa
|
21 grudnia 1969 |
Królowa Śniegu
Eugeniusz Szwarc
postać: Pan Radca reżyseria: Ukleja Jerzy teatr: Teatr im. Adama Mickiewicza, Częstochowa
|
21 marca 1970 |
Dwa teatry
Jerzy Szaniawski
postać: Dyrektor Drugi reżyseria: Pietryk Edmund teatr: Teatr im. Adama Mickiewicza, Częstochowa
|
21 marca 1970 |
Dwa teatry
Jerzy Szaniawski
postać: Autor reżyseria: Pietryk Edmund teatr: Teatr im. Adama Mickiewicza, Częstochowa
|
21 marca 1970 |
Dwa teatry
Jerzy Szaniawski
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Pietryk Edmund teatr: Teatr im. Adama Mickiewicza, Częstochowa
|
5 kwietnia 1970 |
Balladyna
Juliusz Słowacki
postać: Kanclerz reżyseria: Wyszomirski Józef teatr: Teatr im. Adama Mickiewicza, Częstochowa
|
27 czerwca 1970 |
Kawior i kaszanka
Giulio Scarnicci, Renzo Tarabusi
postać: Antonio reżyseria: Uramowicz Andrzej teatr: Teatr im. Adama Mickiewicza, Częstochowa
|
30 października 1970 |
Niespokojna starość
Rachmanow Leonid
postać: Kuprijanow reżyseria: Uramowicz Andrzej teatr: Teatr im. Adama Mickiewicza, Częstochowa
|
30 października 1970 |
Niespokojna starość
Rachmanow Leonid
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Uramowicz ANdrzej teatr: Teatr im. Adama Mickiewicza, Częstochowa
|
19 grudnia 1970 |
Kopciuszek
Lotar Henryk
postać: Dąbek reżyseria: Uramowicz Andrzej teatr: Teatr im. Adama Mickiewicza, Częstochowa
|
6 listopada 1971 |
Wujaszek Wania
Antoni Czechow
postać: Wojnicki Iwan Piotrowicz (Wujaszek Wania) reżyseria: Para Józef teatr: Teatr Polski, Bielsko-Biała
|
18 listopada 1972 |
Turoń
Stefan Żeromski
postać: Jakub Szela reżyseria: Smożewski Ryszard teatr: Teatr Ziemi Krakowskiej im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
1 kwietnia 1973 |
Paryżanka
Becque Henryk
postać: Du Mesnil reżyseria: Wasiuczyński Jerzy teatr: Teatr Ziemi Krakowskiej im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
31 maja 1973 |
Hamlet
William Shakespeare
postać: Aktor I reżyseria: Pampiglione Giovanni teatr: Teatr Ziemi Krakowskiej im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
31 maja 1973 |
Hamlet
William Shakespeare
postać: Duch ojca Hamleta reżyseria: Pampiglione Giovanni teatr: Teatr Ziemi Krakowskiej im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
31 maja 1973 |
Hamlet
William Shakespeare
postać: Ksiądz reżyseria: Pampiglione Giovanni teatr: Teatr Ziemi Krakowskiej im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
18 listopada 1973 |
Pokój na godziny
Pavel Landovský
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Próchnicka Romana teatr: Teatr Ziemi Krakowskiej im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
18 listopada 1973 |
Pokój na godziny
Pavel Landovský
postać: Hanzl reżyseria: Próchnicka Romana teatr: Teatr Ziemi Krakowskiej im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
9 stycznia 1974 |
Czekając na Godota
Samuel Beckett
postać: Pozzo reżyseria: Hussakowski Bogdan teatr: Teatr Ziemi Krakowskiej im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
19 lipca 1974 |
Zielony Gil
Tirso Molina de
postać: Quintana reżyseria: Filipski Ryszard teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
1 września 1974 |
Dziś do ciebie przyjść nie mogę...
Lech Budrecki, Ireneusz Kanicki
forma twórczości: role reżyseria: Kanicki Ireneusz teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
15 lutego 1975 |
Noc wigilijna
Andrzej Kozak
postać: Stary reżyseria: Kozak Andrzej teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
6 grudnia 1975 |
Łgarz
Carlo Goldoni
postać: Don Balanzoni reżyseria: Pampiglione Giovanni teatr: Tarnowski Teatr im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
12 czerwca 1976 |
Przepraszam, czy tu biją?
Marek Piwowski
postać: Kapitan Milde reżyseria: Smożewski Ryszard teatr: Tarnowski Teatr im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
7 listopada 1976 |
Burza
Aleksander Ostrowski
postać: Sawioł Prokofiewicz Dikoj reżyseria: Ford Hanaoka Bernard teatr: Tarnowski Teatr im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
18 lutego 1977 |
Escurial
Michel de Ghelderode
postać: Mnich reżyseria: Duda Henryk teatr: Tarnowski Teatr im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
18 lutego 1977 |
Kram Karoliny
Michel de Ghelderode
postać: Boraks reżyseria: Duda Henryk teatr: Tarnowski Teatr im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
21 grudnia 1977 |
Janosik czyli na szkle ...
Bryll Ernest
postać: Żandarm Bojący reżyseria: Duda Henryk teatr: Tarnowski Teatr im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
21 grudnia 1977 |
Janosik czyli na szkle malowane
Ernest Bryll
postać: Żandarm Bojący reżyseria: Duda Henryk teatr: Tarnowski Teatr im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
1 kwietnia 1978 |
Łaźnia
Włodzimierz Majakowski
postać: Tow. Optymistenko reżyseria: Cybulski Bohdan teatr: Tarnowski Teatr im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
16 grudnia 1978 |
Dziwny jeździec
Michel de Ghelderode
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Duda Henryk teatr: Tarnowski Teatr im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
16 grudnia 1978 |
Dziwny jeździec
Michel de Ghelderode
postać: Starzec I reżyseria: Duda Henryk teatr: Tarnowski Teatr im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
25 marca 1979 |
Tor
Gawlik Jan Paweł
postać: Prezes reżyseria: Smożewski Ryszard teatr: Tarnowski Teatr im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
15 grudnia 1979 |
Wesele
Stanisław Wyspiański
postać: Czepiec reżyseria: Gruda Józef teatr: Tarnowski Teatr im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
28 marca 1980 |
Śluby panieńskie
Aleksander Fredro
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Baniukiewicz Antoni teatr: Tarnowski Teatr im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
28 marca 1980 |
Śluby panieńskie
Aleksander Fredro
postać: Radost reżyseria: Baniukiewicz Antoni teatr: Tarnowski Teatr im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
28 marca 1980 |
Białe małżeństwo
Tadeusz Różewicz
postać: Gość z tamtego wymiaru reżyseria: Terpiłowski Lech teatr: Tarnowski Teatr im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
1 marca 1981 |
Na pełnym morzu
Sławomir Mrożek
postać: Średni reżyseria: Tosza Bogdan teatr: Tarnowski Teatr im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
28 czerwca 1981 |
Twarze ludzi i twarz Boga
Karol Wojtyła - Jan Paweł II
postać: Człowiek z książką reżyseria: Baniukiewicz Antoni, Smożewski Ryszard teatr: Tarnowski Teatr im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
6 czerwca 1982 |
Tragiczna historia Hamleta księcia Danii
William Shakespeare
postać: Poloniusz reżyseria: Smożewski Ryszard teatr: Tarnowski Teatr im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
28 października 1982 |
Poncjusz Piłat piąty procurator Judei
Michaił Bułhakow
postać: Michał A. Berlioz reżyseria: Paradowski Piotr teatr: Tarnowski Teatr im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
14 kwietnia 1983 |
Intryga i miłość
Friedrich Schiller
postać: Miller reżyseria: Wieszczycki Stanisław teatr: Tarnowski Teatr im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
23 października 1983 |
Warszawianka
Stanisław Wyspiański
postać: gen.Skrzynecki reżyseria: Smożewski Ryszard teatr: Tarnowski Teatr im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
24 marca 1984 |
Lęki poranne
Grochowiak Stanisław
postać: Opas reżyseria: Wieszczycki Stanisław teatr: Tarnowski Teatr im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
24 marca 1984 |
Lęki poranne
Grochowiak Stanisław
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Wieszczycki Stanisław teatr: Tarnowski Teatr im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
29 czerwca 1984 |
Śniadanie
Groński Ryszard Marek
postać: Odrobinka reżyseria: Baniukiewicz A., Smożewski R. teatr: Tarnowski Teatr im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
16 grudnia 1984 |
Żołnierz Królowej Madagaskaru
Julian Tuwim
postać: Pan B reżyseria: Ukleja Jerzy teatr: Tarnowski Teatr im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
16 grudnia 1984 |
Żołnierz Królowej Madagaskaru
Julian Tuwim
postać: Wincenty Półcikowski reżyseria: Ukleja Jerzy teatr: Tarnowski Teatr im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
16 grudnia 1984 |
Żołnierz Królowej Madagaskaru
Julian Tuwim
postać: Kopciuchowski reżyseria: Ukleja Jerzy teatr: Tarnowski Teatr im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
16 grudnia 1984 |
Żołnierz Królowej Madagaskaru
Julian Tuwim
postać: Bywalec reżyseria: Ukleja Jerzy teatr: Tarnowski Teatr im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
7 września 1985 |
Dożywocie
Aleksander Fredro
postać: Doktor Hugo reżyseria: Baniukiewicz Antoni teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Gorzów Wielkopolski
|
23 listopada 1985 |
Cud mniemany, czyli Krakowiacy i Górale
Wojciech Bogusławski, Jan Stefani
postać: Bartłomiej reżyseria: Baniukiewicz Antoni teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Gorzów Wielkopolski
|
10 maja 1986 |
Sen srebrny Salomei
Juliusz Słowacki
postać: Regimentarz reżyseria: Pliszkiewicz Tadeusz teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Gorzów Wielkopolski
|
20 września 1986 |
Iwona, księżniczka Burgunda
Witold Gombrowicz
postać: Król Ignacy reżyseria: Major Ryszard teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Gorzów Wielkopolski
|
29 listopada 1986 |
Turoń
Stefan Żeromski
postać: Jakub Szela reżyseria: Baniukiewicz Antoni teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Gorzów Wielkopolski
|
29 listopada 1986 |
Turoń
Stefan Żeromski
forma twórczości: współpraca reżyserska reżyseria: Baniukiewicz Antoni teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Gorzów Wielkopolski
|
16 grudnia 1987 |
Ożenek
Mikołaj Gogol
postać: Podkolesin reżyseria: Mak Zbigniew teatr: Tarnowski Teatr im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
16 grudnia 1987 |
Ożenek
Mikołaj Gogol
postać: Stiepan reżyseria: Mak Zbigniew teatr: Tarnowski Teatr im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
27 marca 1988 |
Zemsta
Aleksander Fredro
postać: Rejent Milczek reżyseria: Jesionka Wojciech teatr: Tarnowski Teatr im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
27 września 1988 |
Anioł, diabeł i człowiek. Sceny z teatru staropolskiego
Program składany/kabaretowy/rewiowy
postać: Abraham reżyseria: Wieremiejczyk Wiesław teatr: Tarnowski Teatr im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
15 października 1988 |
Antygona, czyli tragedia rodzinna ze sfer rządzących na tle krajobrazu po wojnie domowej
Jean Anouilh
postać: Strażnik I reżyseria: Zbiróg Józef teatr: Tarnowski Teatr im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
8 stycznia 1989 |
Betlejem polskie
Lucjan Rydel
postać: Konfederat barski reżyseria: Wałkówna-Zbiróg Barbara teatr: Tarnowski Teatr im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
18 marca 1989 |
Pieszo
Sławomir Mrożek
postać: Uciekinier reżyseria: Pawlicki Michał teatr: Tarnowski Teatr im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
1 czerwca 1989 |
Chłopiec z gwiazd
Oscar Wilde
postać: Drwal I reżyseria: Zbiróg Józef teatr: Tarnowski Teatr im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
10 grudnia 1989 |
Kurka Wodna
Stanisław Ignacy Witkiewicz
postać: Alfred Ewader reżyseria: Szaciłowski Stefan teatr: Tarnowski Teatr im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
17 czerwca 1990 |
Rodzina
Antoni Słonimski
postać: Tomasz Lekcicki reżyseria: Laskowska Wanda teatr: Tarnowski Teatr im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
18 kwietnia 1993 |
Sen nocy letniej
William Shakespeare
postać: Pigwa (gościnnie) reżyseria: Andrucki Jacek teatr: Tarnowski Teatr im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
20 lutego 1999 |
Zemsta
Aleksander Fredro
postać: Dyndalski reżyseria: Świder Stanisław teatr: Tarnowski Teatr im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
20 czerwca 1999 |
O dwóch takich co ukradli księżyc
Kornel Makuszyński
postać: Nauczyciel, Leśny, Mortadella, Zbójca reżyseria: Czosnowska Bogusława teatr: Tarnowski Teatr im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
8 stycznia 2000 |
Czekając na Godota
Samuel Beckett
postać: Pozzo reżyseria: Świder Stanisław teatr: Tarnowski Teatr im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
19 stycznia 2002 |
Żart
Antoni Czechow
postać: Łuka, Stiepan Czubukow reżyseria: Świder Stanisław teatr: Tarnowski Teatr im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
19 listopada 2002 |
Czy ja jestem Żyd z "Wesela"
Roman Brandstaetter
postać: Ksiądz reżyseria: Świder Stanisław teatr: Tarnowski Teatr im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
28 czerwca 2003 |
Europa
Jerzy Braun
postać: Ksiądz Piotr reżyseria: Braun Kazimierz teatr: Tarnowski Teatr im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
20 kwietnia 2005 |
Sceny z "Umarłej klasy"
Tadeusz Kantor
postać: Kałgeniusz reżyseria: Miklaszewski Krzysztof teatr: Tarnowski Teatr im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
21 maja 2005 |
Skąpiec
Molière
postać: Anzelm (gościnnie) reżyseria: Polewka Jan teatr: Tarnowski Teatr im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
1 marca 2008 |
Towarzystwo pana Brzechwy
Jan Brzechwa
postać: Wojewoda (gościnnie) reżyseria: Polewka Jan teatr: Tarnowski Teatr im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
12 grudnia 2008 |
Betlejem polskie
Lucjan Rydel
postać: Dziad (gościnnie) reżyseria: Kułagowski Zbigniew teatr: Tarnowski Teatr im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
12 grudnia 2008 |
Betlejem polskie
Lucjan Rydel
postać: Sybirak (gościnnie) reżyseria: Kułagowski Zbigniew teatr: Tarnowski Teatr im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
8 maja 2011 |
Brat naszego Boga
Karol Wojtyła - Jan Paweł II
postać: Bezdomny I reżyseria: Piasecki Tomasz teatr: Tarnowski Teatr im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|