11 grudnia 2009 |
Ofelie, Sonety, Alpha
Aleksandra Gryka
forma twórczości: role reżyseria: Tombre Jon teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
23 kwietnia 2010 |
Alpha i inne
Aleksandra Gryka
forma twórczości: role reżyseria: Bondara Robert, Tyski Jacek, Przybyłowicz Jacek teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
25 czerwca 2010 |
Tańczmy Bacha
Johann Sebastian Bach
forma twórczości: role reżyseria: Wesołowski Emil, Balanchine George, Wubbe Ed, Pastor Krzysztof teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
25 czerwca 2010 |
Tańczmy Bacha
Johann Sebastian Bach
forma twórczości: role reżyseria: Wesołowski Emil, Balanchine George, Wubbe Ed, Pastor Krzysztof teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
21 stycznia 2011 |
Kreacje 3. III warsztat choreograficzny
Spektakl baletowy/ruchowy
forma twórczości: role reżyseria: Czapski-Kłoda Zbigniew, Tyski Jacek, Bablidze Eduard, Lorenc Anna, Wojciechowska Natalia Maria, Hop Anna, George Williamson teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
27 marca 2011 |
I przejdą deszcze...
Henryk Mikołaj Górecki
postać: Pierwsza teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
27 marca 2011 |
I przejdą deszcze...
Henryk Mikołaj Górecki
forma twórczości: role teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
11 czerwca 2011 |
Święto wiosny
Igor Strawiński
postać: Wybrana reżyseria: Niżyński Wacław, Gat Emanuel, Béjart Maurice teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
11 czerwca 2011 |
Święto wiosny
Igor Strawiński
postać: Dziewczyna w czerwieni reżyseria: Niżyński Wacław, Gat Emanuel, Béjart Maurice teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
18 września 2011 |
Persona
Spektakl baletowy/ruchowy
postać: Kobieta reżyseria: Bondara Robert teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
18 września 2011 |
Persona
Spektakl baletowy/ruchowy
postać: Ona (od 2 grudnia 2012) reżyseria: Bondara Robert teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
16 marca 2012 |
Latający Holender
Richard Wagner
forma twórczości: role reżyseria: Treliński Mariusz teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
12 kwietnia 2012 |
Opowieści biblijne
Spektakl baletowy/ruchowy
postać: Serafin klasyczny reżyseria: Balanchine George, Wesołowski Emil, Przybyłowicz Jacek teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
11 maja 2012 |
Kreacje 4. IV Warsztat Choreograficzny Polskiego Baletu Narodowego
Spektakl baletowy/ruchowy
forma twórczości: role reżyseria: Gołygowski Arkadiusz, Bablidze Eduard, Bartnik Barbara, Chróścielewski Michał, Fabiański Tomasz, Phillips Lachlan, Hop Anna, Tyski Jacek, Bondara Robert teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
16 czerwca 2012 |
Miłość i lęk
Kurt Weill
forma twórczości: role reżyseria: Pastor Krzysztof, Bondara Robert, Tyski Jacek, Wubbe Ed teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
16 czerwca 2012 |
Miłość i lęk
Claude Debussy
forma twórczości: role reżyseria: Pastor Krzysztof, Bondara Robert, Tyski Jacek, Wubbe Ed teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
17 listopada 2012 |
Echa czasu
Spektakl baletowy/ruchowy
forma twórczości: role reżyseria: Page Ashley, Pastor Krzysztof, Forsythe William teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
17 listopada 2012 |
Echa czasu
Spektakl baletowy/ruchowy
forma twórczości: role reżyseria: Page Ashley, Pastor Krzysztof, Forsythe William teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
15 marca 2013 |
Sen nocy letniej
John Neumeier
postać: Wieszczka reżyseria: Neumeier John teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
15 marca 2013 |
Sen nocy letniej
John Neumeier
postać: Szwaczka reżyseria: Neumeier John teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
15 marca 2013 |
Sen nocy letniej
John Neumeier
postać: Druhna Hermii reżyseria: Neumeier John teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
19 kwietnia 2013 |
Kreacje 5. V warsztat choreograficzny
Spektakl baletowy/ruchowy
forma twórczości: choreografia reżyseria: Banka Viktor, Bartnik Barbara, Chróścielewski Michał, Phillips Lachlan, Hop Anna, Drabik Joanna, Bablidze Eduard, Wojeński Kurusz teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
19 kwietnia 2013 |
Kreacje 5. V warsztat choreograficzny
Spektakl baletowy/ruchowy
forma twórczości: role reżyseria: Banka Viktor, Bartnik Barbara, Chróścielewski Michał, Phillips Lachlan, Hop Anna, Drabik Joanna, Bablidze Eduard, Wojeński Kurusz teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
3 października 2013 |
Hamlet
Spektakl baletowy/ruchowy
forma twórczości: role reżyseria: Tyski Jacek teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
29 maja 2014 |
Don Kichot
Ludwig Alois Minkus
postać: Driada reżyseria: Marius Petipa, Aleksandr Gorski teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
29 maja 2014 |
Don Kichot
Ludwig Alois Minkus
postać: Mercedes reżyseria: Marius Petipa, Aleksandr Gorski teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
29 maja 2014 |
Don Kichot
Ludwig Alois Minkus
forma twórczości: role reżyseria: Marius Petipa, Aleksandr Gorski teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
15 listopada 2014 |
1914
Spektakl baletowy/ruchowy
postać: Kobieta reżyseria: Bondara Robert, Kylián Jiří, Jooss Kurt teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
15 listopada 2014 |
1914
Spektakl baletowy/ruchowy
forma twórczości: role reżyseria: Bondara Robert, Kylián Jiří, Jooss Kurt teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
25 listopada 2016 |
Chopiniana/Bolero/Chroma
Spektakl baletowy/ruchowy
forma twórczości: role reżyseria: Fokin Michaił, Pastor Krzysztof, Wayne McGregor teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
31 grudnia 2016 |
Gala Sylwestrowa
Program składany/kabaretowy/rewiowy
forma twórczości: role reżyseria: Kilian Jarosław teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
20 maja 2017 |
Jezioro łabędzie
Piotr Czajkowski
postać: Caryca Maria reżyseria: Pastor Krzysztof teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
14 czerwca 2017 |
Darkness
Spektakl baletowy/ruchowy
postać: Kobieta reżyseria: Weiss Izadora teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
14 czerwca 2017 |
Darkness
Spektakl baletowy/ruchowy
postać: Krewna reżyseria: Weiss Izadora teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
10 listopada 2017 |
Balety polskie
Eugeniusz Morawski
forma twórczości: role reżyseria: Bondara Robert, Tyski Jacek, Przybyłowicz Jacek teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
20 kwietnia 2018 |
Dama kameliowa
John Neumeier
postać: Nanina reżyseria: Neumeier John teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
6 kwietnia 2019 |
Fredriana
Spektakl baletowy/ruchowy
postać: Elwira reżyseria: Drzewiecki Conrad, Hop Anna teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
16 listopada 2019 |
Zagubione dusze
Igor Strawiński
postać: Matka Panny Młodej reżyseria: Bronisława Niżyńska, Pastor Krzysztof, Wayne McGregor teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
16 listopada 2019 |
Zagubione dusze
Igor Strawiński
postać: Panna Młoda reżyseria: Bronisława Niżyńska, Pastor Krzysztof, Wayne McGregor teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
28 kwietnia 2022 |
Dracula
Spektakl baletowy/ruchowy
postać: Matka z Transylwanii reżyseria: Pastor Krzysztof teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
30 grudnia 2022 |
Pastorałki staropolskie
.
forma twórczości: ruch sceniczny reżyseria: Stokalska Jitka teatr: Polska Opera Królewska, Warszawa
|