26 czerwca 1991 |
"Co się w duszy komu gra..."
Stanisław Wyspiański
postać: Jasiek reżyseria: Polony Anna teatr: PWST, Kraków
|
4 stycznia 1992 |
Burza
William Shakespeare
forma twórczości: role reżyseria: Goliński Jerzy teatr: Teatr im. Juliusza Słowackiego, Kraków
|
30 maja 1992 |
Gramy w Rewizora
Mikołaj Gogol
postać: Miszka reżyseria: Kokorin Wiaczesław teatr: Teatr im. Juliusza Słowackiego, Kraków
|
9 października 1994 |
Czerwone nosy
Peter Barnes
postać: Biczownik II (gościnnie) reżyseria: Nurkowski Włodzimierz teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
16 grudnia 1995 |
Macbeth
William Shakespeare
postać: Malcolm (gościnnie) reżyseria: Stuhr Jerzy teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
21 września 1996 |
Wyprzedaż kobiet demonicznych
Stanisław Ignacy Witkiewicz
forma twórczości: role reżyseria: Kalińska Zofia teatr:
|
6 grudnia 1996 |
Przygody Tomka Sawyera
Mark Twain
postać: Joe Harper reżyseria: Szurmiej Jan teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
5 kwietnia 1997 |
Żniwo
Bogusław Schaeffer
postać: Sekretarz reżyseria: Galos Krzysztof teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
29 października 1998 |
Dziady cz. III. Cela Konrada
Adam Mickiewicz
postać: Żegota (Ignacy Domejko) reżyseria: Kos Łukasz, Wrona Marek teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
14 maja 2000 |
Wesele
Stanisław Wyspiański
postać: Ksiądz reżyseria: Sroka Adam teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
28 października 2000 |
Sparkleshark (Błysk rekina)
Philip Ridley
postać: Finn reżyseria: Fedorowicz Jerzy teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
2 czerwca 2001 |
Królowa przedmieścia
Konstanty Krumłowski
postać: Jasiek ze Zwierzyńca reżyseria: Grąbka Mieczysław teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
22 czerwca 2002 |
Siostry Parry
Michaela Ronzoni
postać: Głos reżyseria: Szalsza Piotr teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
14 grudnia 2002 |
Obudź się (Minnesota blues)
Arkadiusz Jakubik
postać: Banan, Pacjent reżyseria: Fedorowicz Jerzy teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
4 października 2003 |
Przygody Sindbada żeglarza
Bolesław Leśmian
postać: Członek załogi okrętu reżyseria: Rekowski Krzysztof teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
4 października 2003 |
Przygody Sindbada żeglarza
Bolesław Leśmian
postać: Paź Chryzeidy reżyseria: Rekowski Krzysztof teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
19 grudnia 2003 |
Betlejem - misterium na Boże Narodzenie
Program składany/kabaretowy/rewiowy
postać: Kacper/Diabeł reżyseria: Nurkowski Włodzimierz teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
8 maja 2004 |
Biznes
John Chapman, Jeremy Lloyd
postać: Sven Uberg reżyseria: Fedorowicz Jerzy teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
9 października 2004 |
Najwięcej samobójstw zdarza...
Burzyńska Anna
forma twórczości: reżyseria teatr: Scena Fundacji Starego Teatru, Kraków
|
9 października 2004 |
Najwięcej samobójstw zdarza ..
Burzyńska Anna
postać: Nik reżyseria: Beluch Piotr teatr: Scena Fundacji Starego Teatru, Kraków
|
5 listopada 2004 |
Królowa Śniegu
Hans Christian Andersen
postać: Lilia reżyseria: Nurkowski Włodzimierz teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
5 listopada 2004 |
Królowa Śniegu
Hans Christian Andersen
forma twórczości: role reżyseria: Nurkowski Włodzimierz teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
18 lutego 2005 |
Proces
Franz Kafka
postać: Siepacz reżyseria: Obara Tomasz teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
10 grudnia 2005 |
Ryszard III
William Shakespeare
postać: Lovell reżyseria: Stuhr Jerzy teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
24 marca 2006 |
Książę i żebrak albo zagadka cyberprzestrzeni
Czesław Sieńko
postać: Lord III, Skazaniec reżyseria: Sieńko Czesław teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
2 czerwca 2007 |
Niezwykły dom pana A., czyli skradzione dźwięki
Alan Ayckbourn
postać: Drugi Narrator reżyseria: Nurkowski Włodzimierz teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
2 października 2013 |
Diabły z Loudun
Krzysztof Penderecki
postać: de Cerisay reżyseria: Warner Keith teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|