21 września 1983 |
Clowni
Andrzej Strzelecki
forma twórczości: role reżyseria: Strzelecki Andrzej teatr: Teatr Muzyczny, Gdynia
|
28 kwietnia 1984 |
Drugie Wejście Smoka czyli Franek Kimono Story
Andrzej Korzyński
postać: Zapowiadacz II reżyseria: Gruza Jerzy teatr: Teatr Muzyczny, Gdynia
|
1 grudnia 1984 |
Dwa teatry
Jerzy Szaniawski
postać: Montek reżyseria: Stępniak Jerzy teatr: Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego, Płock
|
1 grudnia 1984 |
Dwa teatry
Jerzy Szaniawski
forma twórczości: role reżyseria: Stępniak Jerzy teatr: Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego, Płock
|
11 lutego 1985 |
Nie-Boska komedia
Zygmunt Krasiński
postać: Przechrzta III reżyseria: Kordziński Roman teatr: Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego, Płock
|
11 lutego 1985 |
Nie-Boska komedia
Zygmunt Krasiński
forma twórczości: role reżyseria: Kordziński Roman teatr: Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego, Płock
|
11 lutego 1985 |
Nie-Boska komedia
Zygmunt Krasiński
postać: Lokaj - Kamerdyner reżyseria: Kordziński Roman teatr: Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego, Płock
|
11 lutego 1985 |
Nie-Boska komedia
Zygmunt Krasiński
postać: Głos znad sufitu reżyseria: Kordziński Roman teatr: Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego, Płock
|
11 lutego 1985 |
Nie-Boska komedia
Zygmunt Krasiński
postać: Rzemieślnik reżyseria: Kordziński Roman teatr: Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego, Płock
|
5 października 1985 |
Przygody podróżnika Pipsa
Friedmann Stefan
postać: Borygo reżyseria: Grochoczyński Tomasz teatr: Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego, Płock
|
10 maja 1986 |
Karykatury
Jan August Kisielewski
postać: Witoldyński reżyseria: Śmigielski Bogdan teatr: Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego, Płock
|
21 czerwca 1986 |
Awantura w Chioggi
Carlo Goldoni
postać: Arlekin reżyseria: Ehrlich Marcin teatr: Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego, Płock
|
29 marca 1987 |
Montserrat
Emmanuel Robles
postać: Morales reżyseria: Adamczyk Wojciech teatr: Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego, Płock
|
5 grudnia 1987 |
Poskromienie złośnicy
Shakespeare William
postać: Lucentio reżyseria: Jagła Danuta teatr: Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego, Płock
|
19 grudnia 1987 |
Antygona
Sofokles
postać: Koryfeusz Chóru reżyseria: Koper Andrzej teatr: Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego, Płock
|
20 marca 1988 |
Pierścień i róża, czyli historia Lulejki i Bulby
William Makepeace Thackeray
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Grochoczyński Tomasz teatr: Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego, Płock
|
20 marca 1988 |
Pierścień i róża, czyli historia Lulejki i Bulby
William Makepeace Thackeray
postać: Lulejka reżyseria: Grochoczyński Tomasz teatr: Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego, Płock
|
18 czerwca 1988 |
Opera za trzy grosze
Bertolt Brecht
postać: Żebrak, Typ C reżyseria: Kaczkowski Włodzimierz teatr: Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego, Płock
|
18 czerwca 1988 |
Opera za trzy grosze
Bertolt Brecht
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Kaczkowski Włodzimierz teatr: Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego, Płock
|
18 czerwca 1988 |
Opera za trzy grosze
Bertolt Brecht
postać: Walter - Karawaniarz reżyseria: Kaczkowski Włodzimierz teatr: Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego, Płock
|
18 czerwca 1988 |
Opera za trzy grosze
Bertolt Brecht
postać: Dworzanin reżyseria: Kaczkowski Włodzimierz teatr: Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego, Płock
|
8 września 1988 |
Sen nocy letniej
William Shakespeare
postać: Filostratros reżyseria: Marczewski Andrzej Maria teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
22 października 1988 |
Mistrz i Małgorzata
Michaił Bułhakow
postać: Hrabia Robert reżyseria: Marczewski Andrzej Maria teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
22 października 1988 |
Mistrz i Małgorzata
Michaił Bułhakow
postać: Riuchin reżyseria: Marczewski Andrzej Maria teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
26 listopada 1988 |
Mizantrop
Molière
postać: Inspicjent reżyseria: Wardejn Zdzisław teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
26 listopada 1988 |
Mizantrop
Molière
postać: Służący Alcesta reżyseria: Wardejn Zdzisław teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
29 marca 1989 |
Obywatel Pekosiewicz
Tadeusz Słobodzianek
postać: Józek reżyseria: Marczewski Andrzej Maria teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
30 czerwca 1989 |
Bóg
Woody Allen
postać: Chór grecki reżyseria: Mokrowiecki Marek teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
24 listopada 1989 |
Termopile polskie
Tadeusz Miciński
postać: Wielhorski reżyseria: Marczewski Andrzej Maria teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
4 lutego 1990 |
Nienasycenie
Stanisław Ignacy Witkiewicz
postać: Toldzio reżyseria: Zacharkiewicz Stanisław teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
15 listopada 1990 |
Fortynbras się upił
Janusz Głowacki
postać: Wartownik I reżyseria: Marczewski Andrzej Maria teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
1 grudnia 1990 |
Wyzwolenie
Stanisław Wyspiański
postać: Erynia reżyseria: Marczewski Andrzej Maria teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
1 grudnia 1990 |
Wyzwolenie
Stanisław Wyspiański
postać: Robotnik sceny reżyseria: Marczewski Andrzej Maria teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
1 grudnia 1990 |
Wyzwolenie
Stanisław Wyspiański
postać: Syn reżyseria: Marczewski Andrzej Maria teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
12 kwietnia 1991 |
Brat naszego Boga
Karol Wojtyła - Jan Paweł II
postać: Hubert reżyseria: Marczewski Andrzej Maria teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
12 kwietnia 1991 |
Brat naszego Boga
Karol Wojtyła - Jan Paweł II
forma twórczości: role reżyseria: Marczewski Andrzej Maria teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
11 listopada 1991 |
Superman w Nowym Jorku
Domenico Hironi
forma twórczości: role reżyseria: Grabowska Ewa teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
7 lutego 1992 |
Śluby panieńskie, czyli Magnetyzm serca
Aleksander Fredro
postać: Albin reżyseria: Fryźlewicz Józef teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
29 maja 1992 |
Magia
Gilbert Keith Chesterton
postać: Morris Carleon reżyseria: Basiński Przemysław teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
19 września 1992 |
Dwa teatry
Jerzy Szaniawski
postać: Montek reżyseria: Fryźlewicz Józef, Marczewski Andrzej Maria teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
5 grudnia 1992 |
Opera za trzy grosze
Bertolt Brecht
postać: Filch reżyseria: Marczewski Andrzej Maria teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
24 kwietnia 1993 |
Cabaret
John Kander
postać: Clifford Bradshaw reżyseria: Marczewski Andrzej Maria teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
29 maja 1993 |
Pinokio
Carlo Collodi
postać: Gagatek reżyseria: Wojtkowiak Jerzy teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
11 grudnia 1993 |
Betlejem polskie
Lucjan Rydel
postać: Symek reżyseria: Rozhin Andrzej teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
20 stycznia 1994 |
Bar Wszystkich Świętych
Broszkiewicz Jerzy
postać: Raczka,redaktor 2 reżyseria: Marczewski Anrzej Maria teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
27 kwietnia 1994 |
Hamlet
William Shakespeare
postać: Horacjo reżyseria: Marczewski Andrzej Maria teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
27 kwietnia 1994 |
Hamlet
William Shakespeare
postać: Laertes reżyseria: Marczewski Andrzej Maria teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
21 października 1994 |
O, beri-beri
Stanisław Ignacy Witkiewicz
postać: Hr. W. Pęcherzewicz reżyseria: Komasa Wiesław teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
25 czerwca 1995 |
Kariera Nikodema Dyzmy
Tadeusz Dołęga-Mostowicz
postać: Żorż hr. Ponimirski reżyseria: Caban Remigiusz teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
2 grudnia 1995 |
Ubu król, czyli Polacy
Alfred Jarry
postać: Rotmistrz Bardior reżyseria: Górski Wiesław teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
28 stycznia 1996 |
Bajkowy Turniej, czyli spotkania z Melpomenkiem Jean de La Fontaine kontra Ignacy Krasicki
Program składany/kabaretowy/rewiowy
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Jakóbczyk Krystyna teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
28 stycznia 1996 |
Bajkowy Turniej, czyli spotkania z Melpomenkiem Jean de La Fontaine kontra Ignacy Krasicki
Program składany/kabaretowy/rewiowy
postać: Koń, Pies, Lis, Niedźwiedź, Czyżyk stary, Rak, Mąż reżyseria: Jakóbczyk Krystyna teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
16 marca 1996 |
Demon Ruchu, czyli Teatr Grozy
Andrzej Wełmiński
postać: Pasażer pociągu widmo reżyseria: Wełmiński Andrzej teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
25 maja 1996 |
Alicja w łóżku
Susan Sontag
postać: Henry("Harry") reżyseria: Górski Wiesław teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
12 października 1996 |
Wiosna
Schulz Bruno wg
forma twórczości: role reżyseria: Major Ryszard teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
9 marca 1997 |
Lalek
Zbigniew Herbert
postać: Żuk reżyseria: Pasieczny Marek teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
31 maja 1997 |
Stoi na stacji...
Program składany/kabaretowy/rewiowy
forma twórczości: role reżyseria: Różalski Mirosław teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
11 października 1997 |
Balladyna
Juliusz Słowacki
postać: Kirkor reżyseria: Walden Andrzej teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
28 marca 1998 |
Historyja o chwalebnym Zmartwychwstaniu Pańskim
Mikołaj z Wilkowiecka
postać: Piłat reżyseria: Żarnecki Andrzej teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
28 marca 1998 |
Historyja o chwalebnym Zmartwychwstaniu Pańskim
Mikołaj z Wilkowiecka
postać: Anioł reżyseria: Żarnecki Andrzej teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
28 marca 1998 |
Historyja o chwalebnym Zmartwychwstaniu Pańskim
Mikołaj z Wilkowiecka
postać: Michał Archanioł reżyseria: Żarnecki Andrzej teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
28 marca 1998 |
Historyja o chwalebnym Zmartwychwstaniu Pańskim
Mikołaj z Wilkowiecka
postać: Lewiatan reżyseria: Żarnecki Andrzej teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
12 września 1998 |
Wszystko w rodzinie
Ray Cooney
postać: Dr Mike Connolly reżyseria: Rudzki Wiesław teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
12 listopada 1998 |
Dziady
Adam Mickiewicz
postać: Feliks reżyseria: Walden Andrzej teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
12 listopada 1998 |
Dziady
Adam Mickiewicz
forma twórczości: role reżyseria: Walden Andrzej teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
22 listopada 1998 |
Lot nad kukułczym gniazdem
Dale Wasserman
postać: Martini reżyseria: Adamczyk Wojciech teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
27 marca 1999 |
Makbet
William Shakespeare
postać: Angus reżyseria: Walden Andrzej teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
27 marca 1999 |
Makbet
William Shakespeare
postać: Morderca II reżyseria: Walden Andrzej teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
2 maja 1999 |
Szkoła mężów
Moliere
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Bratkowski Jan teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
2 maja 1999 |
Szkoła mężów
Moliere
postać: Komisarz reżyseria: Bratkowski Jan teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
15 stycznia 2000 |
Powtórka z Czerwonego Kapturka
Stalony-Dobrzański Andrzej
postać: Duży Wilk reżyseria: Suska Violetta teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
25 marca 2000 |
Most Królowej Jadwigi. Cz.I
Sulima-Kamiński Jerzy
postać: Wuja Janek reżyseria: Marczewski Andrzej Maria teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
15 kwietnia 2000 |
Most Królowej Jadwigi. Cz.II
Sulima-Kamiński Jerzy
postać: Konrad; Maki; Wuja Janek reżyseria: Marczewski Andrzej Maria teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
4 listopada 2000 |
Poskromienie złośnicy
William Shakespeare
postać: Gremio reżyseria: Orzechowski Adam teatr: Teatr Polski im. Hieronima Konieczki, Bydgoszcz
|
19 maja 2001 |
Złoty sen w stanie nieważkości
Maksym Gorki
postać: Satin reżyseria: Sroka Adam teatr: Teatr Polski im. Hieronima Konieczki, Bydgoszcz
|
20 października 2001 |
Kartoteka
Tadeusz Różewicz
postać: Nauczyciel, Lustrator II, Młody Mężczyzna, Dziennikarz reżyseria: Galos Krzysztof teatr: Teatr Polski im. Hieronima Konieczki, Bydgoszcz
|
6 kwietnia 2002 |
Bal w Operze
Julian Tuwim
forma twórczości: role reżyseria: Major Ryszard teatr: Teatr Polski im. Hieronima Konieczki, Bydgoszcz
|
28 grudnia 2002 |
Mieszczanin szlachcicem
Moliere
postać: Turek reżyseria: Orzechowski Adam teatr: Teatr Polski im. Hieronima Konieczki, Bydgoszcz
|