teatralna |  filmowa | telewizyjna | radiowa | zawodowa | nagrody | odznaczenia | multimedia

Joanna Kulig

aktorka

Nagrody

1.

nagroda:Gdynia - 32. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych - Nagroda Prezydenta Miasta Gdyni za debiut aktorski - za rolę w filmie "Środa, czwartek rano" w reżyserii Grzegorza Packa
rok otrzymania:2007

2.

nagroda:Koszalin - 27.Koszaliński Festiwal Debiutów Filmowych "Młodzi i Film" - Jantar za najlepszy debiut aktorski - rola kobieca - za rolę w filmie "Środa, czwartek rano" w reżyserii Grzegorza Packa
rok otrzymania:2008

3.

nagroda:Sopot - IX Festiwal Teatru Polskiego Radia i Teatru Telewizji Polskiej "Dwa Teatry" - nagroda za rolę w spektaklu "Doktor Halina"
rok otrzymania:2009

4.

nagroda:Gdynia - Gdynia Film Festival - nagroda za drugoplanową rolę żeńską - za rolę w filmie "Sponsoring" oraz Kryształowa Gwiazda
rok otrzymania:2012

5.

nagroda:Warszawa - Polska Nagroda Filmowa ORZEŁ - nagroda w kategorii "najlepsza drugoplanowa rola żeńska" - za rolę w filmie "Sponsoring"
rok otrzymania:2013

Baza danych zawiera informacje o karierach artystycznych, zatrudnieniu zawodowym i nagrodach wszystkich osób związanych twórczo z polskimi teatrami dramatycznymi, muzycznymi, lalkowymi i polskim filmem od roku 1991 do chwili obecnej. Dane wcześniejsze są sukcesywnie uzupełnianie i docelowo w bazie znajdą się wszystkie szczegóły dotyczące życia teatralnego w Polsce.

Od kwietnia 2004 roku baza codziennie wzbogacana jest o artykuły, które ukazują się w polskiej prasie. Artykuły archiwalne pojawiają się stopniowo.

Od września 2014 roku uruchomiliśmy możliwość zamawiania szczegółowej, elektronicznej kwerendy na temat archiwaliów znajdujących się w zbiorach Pracowni Dokumentacji Teatru.

Wiosną 2015 rozpoczęliśmy współpracę z fundacją sedina.pl tworzącą Internetową Encyklopedię Szczecina oraz Państwową Wyższą Szkołą Teatralną im. Ludwika Solskiego w Krakowie.