24 maja 1969 |
Sułkowski
Stefan Żeromski
postać: Ogniewski reżyseria: Skołuda Celestyn teatr: Teatr Dramatyczny, Wałbrzych
|
27 lipca 1969 |
Maskarada
Michał Lermontow
postać: Doktor reżyseria: Tyszarska Krystyna teatr: Teatr Dramatyczny, Wałbrzych
|
27 lipca 1969 |
Maskarada
Michał Lermontow
postać: Lokaj reżyseria: Tyszarska Krystyna teatr: Teatr Dramatyczny, Wałbrzych
|
28 listopada 1970 |
Kordian
Juliusz Słowacki
postać: Archanioł reżyseria: Tyszarska Krystyna teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Gorzów Wielkopolski
|
28 listopada 1970 |
Kordian
Juliusz Słowacki
postać: I Spiskowy reżyseria: Tyszarska Krystyna teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Gorzów Wielkopolski
|
28 listopada 1970 |
Kordian
Juliusz Słowacki
postać: Młodzieniec reżyseria: Tyszarska Krystyna teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Gorzów Wielkopolski
|
28 listopada 1970 |
Kordian
Juliusz Słowacki
postać: Nieznajomy reżyseria: Tyszarska Krystyna teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Gorzów Wielkopolski
|
6 stycznia 1971 |
Historie o sosnowym pieńku
Hornowski Jerzy
forma twórczości: role reżyseria: Dąbrowski Zdzisław teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Gorzów Wielkopolski
|
27 marca 1971 |
Henryk IV
Shakespeare William
postać: Książę Jan Lancaster;Archibald reżyseria: Skołuda Celestyn teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Gorzów Wielkopolski
|
28 kwietnia 1971 |
Szelmostwa Skapena
Molière
postać: Oktaw reżyseria: Dąbrowski Zdzisław teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Gorzów Wielkopolski
|
11 września 1971 |
Wiśniowy sad
Antoni Czechow
postać: Jasza reżyseria: Tyszarska Krystyna teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Gorzów Wielkopolski
|
20 listopada 1971 |
Wyzwolenie
Stanisław Wyspiański
postać: Maska reżyseria: Tyszarska Krystyna teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Gorzów Wielkopolski
|
20 listopada 1971 |
Wyzwolenie
Stanisław Wyspiański
postać: Syn reżyseria: Tyszarska Krystyna teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Gorzów Wielkopolski
|
7 stycznia 1972 |
Kot w butach
Borzykowski Michał
postać: Czarodziej reżyseria: Tyszarska Krystyna teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Gorzów Wielkopolski
|
15 grudnia 1973 |
Aurelia
Robert Thomas
postać: Podróżny reżyseria: Uramowicz Andrzej teatr: Teatr im. Adama Mickiewicza, Częstochowa
|
16 marca 1974 |
Karpaccy górale
Józef Korzeniowski
postać: Antoś Rewizorczuk reżyseria: Wyszomirski Józef teatr: Teatr im. Adama Mickiewicza, Częstochowa
|
12 maja 1974 |
Ballada o tamtych dniach
Stefania Grodzieńska, Jerzy Jurandot
postać: Jacek reżyseria: Czaykowska Irma teatr: Teatr im. Adama Mickiewicza, Częstochowa
|
7 września 1974 |
Miłość i próżność
Ksawery Godebski
postać: Gustaw reżyseria: Czaykowska Irma teatr: Teatr im. Adama Mickiewicza, Częstochowa
|
11 stycznia 1975 |
Księżyc
Grochowiak Stanisław
postać: Oleg Antonowicz Kniaźnin reżyseria: Pliszkiewicz Tadeusz teatr: Teatr im. Adama Mickiewicza, Częstochowa
|
11 stycznia 1975 |
Szachy
Grochowiak Stanisław
postać: Człowiek reżyseria: Pliszkiewicz Tadeusz teatr: Teatr im. Adama Mickiewicza, Częstochowa
|
19 kwietnia 1975 |
Wierna rzeka
Żeromski Stefan
postać: Józef Odrowąż reżyseria: Czaykowska Irma teatr: Teatr im. Adama Mickiewicza, Częstochowa
|
12 lipca 1975 |
Sługa dwóch panów
Carlo Goldoni
postać: Sylwiusz reżyseria: Wyszomirski Józef teatr: Teatr im. Adama Mickiewicza, Częstochowa
|
24 kwietnia 1976 |
Akwarium 2
Jerzy Gruza, Krzysztof Teodor Toeplitz
postać: Pan Zenon Branicki; Skoczek reżyseria: Pawlak Włodzimierz teatr: Teatr Nowy, Zabrze
|
30 kwietnia 1977 |
Gyubal Wahazar
Stanisław Ignacy Witkiewicz
postać: Fletrycy Dymont reżyseria: Markowicz Andrzej teatr: Teatr Polski, Bielsko-Biała
|
24 czerwca 1977 |
Koszulka
Zelenka Otto
postać: Piotr Wesołowski reżyseria: Dembowski Mieczysław teatr: Teatr Polski, Bielsko-Biała
|