4 grudnia 2004 |
Cyrograf
Renata Głasek-Kęska
postać: Zbój Madej reżyseria: Wójcikowska Maria teatr: Teatr im. Stefana Żeromskiego, Kielce
|
5 lutego 2005 |
Nie teraz kochanie
Cooney Ray, Chapman John
postać: Gilbert Bodley reżyseria: Chrapkiewicz Grzegorz teatr: Teatr im. Stefana Żeromskiego, Kielce
|
23 kwietnia 2005 |
Zemsta
Aleksander Fredro
postać: Wacław reżyseria: Szczerski Piotr teatr: Teatr im. Stefana Żeromskiego, Kielce
|
7 maja 2005 |
Teorban
Simeon Christian
postać: Greg reżyseria: Glock Michał teatr: Teatr im. Stefana Żeromskiego, Kielce
|
12 czerwca 2005 |
Przed sklepem jubilera
Karol Wojtyła - Jan Paweł II
postać: Krzysztof reżyseria: Szczerski Piotr teatr: Teatr im. Stefana Żeromskiego, Kielce
|
29 października 2005 |
Wielebni
Sławomir Mrożek
postać: Tomasz reżyseria: Chrapkiewicz Grzegorz teatr: Teatr im. Stefana Żeromskiego, Kielce
|
17 grudnia 2005 |
Historia honoru i głupoty polskiej według Kitowicza
Jędrzej Kitowicz
postać: Mniszech, Kaleka, Szlachcic familii, Parodia króla reżyseria: Galos Krzysztof teatr: Teatr im. Stefana Żeromskiego, Kielce
|
28 stycznia 2006 |
Wieczór jubileuszowy z ...
Pinter Harold wg
forma twórczości: role reżyseria: Szczerski Piotr teatr: Teatr im. Stefana Żeromskiego, Kielce
|
25 marca 2006 |
Kłopot Pana Boga
Jan Krzysztofczyk
postać: Rysiek, syn Młynarza reżyseria: Szczerski Piotr teatr: Teatr im. Stefana Żeromskiego, Kielce
|
9 czerwca 2006 |
Trzy jednoaktówki Samuela Becketta
Samuel Beckett
postać: Bam reżyseria: Szczerski Piotr, Szczerski Piotr, Szczerski Piotr teatr: Teatr im. Stefana Żeromskiego, Kielce
|
9 czerwca 2006 |
Trzy jednoaktówki Samuela Becketta
Samuel Beckett
postać: A. reżyseria: Szczerski Piotr, Szczerski Piotr, Szczerski Piotr teatr: Teatr im. Stefana Żeromskiego, Kielce
|
15 lipca 2006 |
Hiszpańskie party
Piotr Subbotko
forma twórczości: role reżyseria: Jarzymowski Bartosz, Cianciara Agnieszka teatr: Teatr Współczesny, Kraków
|
7 października 2006 |
Tartuffe albo szalbierz
Molière
postać: Damis reżyseria: Chrapkiewicz Grzegorz teatr: Teatr im. Stefana Żeromskiego, Kielce
|
2 grudnia 2006 |
Nowy ład świata
Harold Pinter
forma twórczości: role reżyseria: Szczerski Piotr teatr: Teatr im. Stefana Żeromskiego, Kielce
|
2 lutego 2007 |
Walentynki
Iwan Wyrypajew
postać: Walenty - 18-20 lat, 35-40 lat reżyseria: Szumiec Paweł teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
2 czerwca 2007 |
Niezwykły dom pana A., czyli skradzione dźwięki
Alan Ayckbourn
postać: Pierwszy Narrator reżyseria: Nurkowski Włodzimierz teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
12 października 2007 |
Król Jeleń
Carlo Gozzi
postać: Leander reżyseria: Pampiglione Giovanni teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
7 marca 2008 |
Kupiec wenecki
William Shakespeare
postać: Solanio reżyseria: Svoboda Tomáš teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
1 czerwca 2008 |
Sen Menaszego
Isaak Bashewis Singer
postać: Menasze reżyseria: Sroka Adam teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
31 stycznia 2009 |
43 zachody słońca
Antoine Saint-Exupéry de
forma twórczości: role reżyseria: Jarzymowski Bartosz teatr: Teatr Współczesny, Kraków
|
9 maja 2009 |
Symfonia lokatoris
Adam Sroka
postać: Gryziuś reżyseria: Sroka Adam teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
15 maja 2009 |
Skrzyneczka bez pudła
Wiesław Dymny
postać: Adam reżyseria: Sadowski Andrzej teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
7 listopada 2009 |
Sprawa kamieniarza
Filip Budweil
forma twórczości: role reżyseria: Budweil Filip teatr: Teatr Figur, Kraków
|
27 marca 2010 |
Skrzydlak
David Almond
postać: Skrzydlak reżyseria: Nurkowski Włodzimierz teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
12 czerwca 2010 |
Niezwykły dom Pana A.
Alan Ayckbourn
postać: Drugi Narrator reżyseria: Nurkowski Włodzimierz teatr: Tarnowski Teatr im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
12 czerwca 2010 |
Niezwykły dom Pana A.
Alan Ayckbourn
postać: Pan Przechodzień reżyseria: Nurkowski Włodzimierz teatr: Tarnowski Teatr im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
18 lutego 2011 |
Mechaniczna pomarańcza
Antony Burgess
postać: Żorżyk reżyseria: Bunsch Jacek teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
20 maja 2011 |
Udając ofiarę
Oleg Presniakow, Władimir Presniakow
postać: Sysojew reżyseria: Bubień Andrzej teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
3 czerwca 2011 |
Za kurtyną. Jazz Miło... sza!
Czesław Miłosz
forma twórczości: role reżyseria: Nurkowski Włodzimierz teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
9 marca 2012 |
Królik Królik
Coline Serreau
postać: Królik reżyseria: Szumiec Paweł teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
31 marca 2012 |
Ata - inne dźwięki
Adam Sroka
postać: Mąż reżyseria: Sroka Adam teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
5 października 2012 |
Kubuś i jego pan
Milan Kundera
postać: Kawaler de Saint-Ouen reżyseria: Nurkowski Włodzimierz teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
1 czerwca 2013 |
Przygody Arka Noego
Michał Rusinek
postać: Wrona reżyseria: Nurkowski Włodzimierz teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
18 października 2013 |
Sarenki
Tomáš Svoboda
postać: Piotr Zygmunt reżyseria: Svoboda Tomáš teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
31 maja 2014 |
Feniks leci do słońca
Jarosława Pulinowicz
postać: Chytry, Lorka, Elton John, Czarny Pudel reżyseria: Tumidajski Jarosław teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
17 października 2014 |
Hotel Westminster
Ray Cooney
postać: Edward Bristow reżyseria: Nurkowski Włodzimierz teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
22 maja 2015 |
Wychowanka
Aleksander Fredro
postać: Pan Piotr reżyseria: Grabowski Mikołaj teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
27 lutego 2016 |
Tartuffe albo Szalbierz
Molière
postać: Oficer Gwardii Królewskiej reżyseria: Svoboda Tomáš teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
4 czerwca 2016 |
Miarka za miarkę
William Shakespeare
postać: Angelo reżyseria: Grabowski Mikołaj teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
22 stycznia 2017 |
Rewizor. Będzie wojna!
Artur Pałyga
postać: Bobczyński reżyseria: Bogajewska Małgorzata teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
28 maja 2017 |
Akt równoległy
Derek Benfield
postać: Roger reżyseria: Łomnicki Tadeusz teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
21 stycznia 2018 |
Sędziowie
Stanisław Wyspiański
postać: Nauczyciel reżyseria: Bogajewska Małgorzata teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
21 kwietnia 2018 |
Salto w tył
Ota Pavel
postać: Żołnierz, Gawron, Skoczek, Bjørn Virkola, Biegacz reżyseria: Prusak Maćko teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
8 grudnia 2018 |
Lokomotywą przez świat
Julian Tuwim
forma twórczości: role teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
12 kwietnia 2019 |
Kolacja dla głupca
Francis Veber
postać: Francois Pignon reżyseria: Łomnicki Tadeusz teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
15 czerwca 2019 |
Nowa Huta
.
forma twórczości: role reżyseria: Zoń Jerzy teatr: Teatr KTO, Kraków
|
7 grudnia 2019 |
Anioły w Ameryce
Tony Kushner
postać: Belize, Prior 2, Orrin reżyseria: Bogajewska Małgorzata teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
22 lutego 2020 |
Pippi
Astrid Lindgren
postać: Uczeń, Dyrektor Cyrku, Bloom, Posterunkowy Klang, Pani Granberg reżyseria: Prusak Maćko teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
20 lutego 2021 |
Słoneczni chłopcy
Neil Simon
postać: Ben Silverman reżyseria: Szumiec Paweł teatr: Teatr KTO, Kraków
|
19 marca 2021 |
Słoneczni chłopcy
Neil Simon
postać: Ben Silverman reżyseria: Szumiec Paweł teatr: Teatr Miejski, Leszno
|
6 czerwca 2021 |
Iwona, księżniczka Burgunda
Witold Gombrowicz
postać: Filip reżyseria: Tomaszewski Cezary teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
21 maja 2022 |
Iliada
Homer
postać: Hektor reżyseria: Roszkowski Jakub teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|