15 maja 1964 |
Pierwszy dzień wolności
Leon Kruczkowski
postać: Doktór reżyseria: Wyrzykowski Marian teatr: PWST, Warszawa
|
12 czerwca 1965 |
Ktoś nowy
Domański Marek
postać: Zawadko reżyseria: Stok Zbigniew teatr: Lubuski Teatr im. Leona Kruczkowskiego, Zielona Góra
|
26 czerwca 1965 |
Lekkomyślna siostra
Włodzimierz Perzyński
postać: Janek Topolski reżyseria: Mirecki Wiesław teatr: Lubuski Teatr im. Leona Kruczkowskiego, Zielona Góra
|
19 września 1965 |
Policja
Sławomir Mrożek
postać: Więzień reżyseria: Makarewicz Andrzej teatr: Lubuski Teatr im. Leona Kruczkowskiego, Zielona Góra
|
6 lutego 1966 |
Nocna opowieść
Choiński Krzysztof
postać: Cwaniak reżyseria: Stok Zbigniew teatr: Lubuski Teatr im. Leona Kruczkowskiego, Zielona Góra
|
20 lutego 1966 |
Łysa śpiewaczka
Eugène Ionesco
postać: Pan Martin reżyseria: Makarewicz Andrzej teatr: Lubuski Teatr im. Leona Kruczkowskiego, Zielona Góra
|
23 kwietnia 1966 |
Otello
William Shakespeare
postać: Błazen reżyseria: Makarewicz Andrzej teatr: Lubuski Teatr im. Leona Kruczkowskiego, Zielona Góra
|
23 kwietnia 1966 |
Otello
William Shakespeare
postać: Rodrygo reżyseria: Makarewicz Andrzej teatr: Lubuski Teatr im. Leona Kruczkowskiego, Zielona Góra
|
8 lipca 1966 |
W małym dworku
Stanisław Ignacy Witkiewicz
postać: Amelka reżyseria: Makarewicz Andrzej teatr: Lubuski Teatr im. Leona Kruczkowskiego, Zielona Góra
|
8 października 1966 |
Trzy białe strzały
Jan Makarius
postać: Śpiący Niedźwiedź reżyseria: Bebak Zbigniew teatr: Teatr Nowy (filia Teatru Polskiego), Poznań
|
17 czerwca 1967 |
Wesele Figara
Beaumarchais Pierre de
postać: Cherubin reżyseria: Okopiński Marek teatr: Teatr Polski, Poznań
|
8 września 1967 |
W mrokach złotego pałacu, czyli Bazylissa Teofanu
Tadeusz Miciński
postać: Kubikularios reżyseria: Okopiński Marek teatr: Teatr Polski, Poznań
|
23 lutego 1968 |
Kariera Artura Ui
Bertolt Brecht
postać: Inna reżyseria: Zegalski Jerzy teatr: Teatr Polski, Poznań
|
27 kwietnia 1968 |
Achilleis
Stanisław Wyspiański
postać: Patroklos reżyseria: Zegalski Jerzy teatr: Teatr Polski, Poznań
|
20 września 1968 |
Antygona
Sofokles
postać: Haimon reżyseria: Okopiński Marek teatr: Teatry Dramatyczne (Teatr Współczesny), Szczecin
|
9 listopada 1968 |
Brzeg
Ryszard Liskowacki
postać: Strzelec Pająk reżyseria: Maciejowski Jan teatr: Teatry Dramatyczne (Teatr Współczesny), Szczecin
|
11 lutego 1969 |
Mirandolina
Goldoni Carlo
postać: Służący kawalera reżyseria: Pieńkiewicz Jowita teatr: Teatry Dramatyczne (Teatr Polski), Szczecin
|
20 kwietnia 1969 |
Rzecz listopadowa
Ernest Bryll
postać: Chłopak reżyseria: Skuszanka Krystyna, Krasowski Jerzy teatr: Teatry Dramatyczne (Teatr Współczesny), Szczecin
|
12 czerwca 1969 |
Henryk IV
Shakespeare William
postać: Poins reżyseria: Maciejowski Jan teatr: Teatry Dramatyczne (Teatr Współczesny), Szczecin
|
21 listopada 1969 |
Maskarada
Iwaszkiewicz Jarosław
postać: Lokaj u Razumowskich reżyseria: Staszewski Czesław teatr: Teatry Dramatyczne (Teatr Polski), Szczecin
|
8 lutego 1970 |
Po górach, po chmurach
Bryll Ernest
postać: Marek reżyseria: Pieńkiewicz Jowita teatr: Teatry Dramatyczne (Teatr Polski), Szczecin
|
10 maja 1970 |
Wesele
Stanisław Wyspiański
postać: Chochoł reżyseria: Gruda Józef teatr: Teatry Dramatyczne (Teatr Polski), Szczecin
|
21 lipca 1970 |
Wkrótce nadejdą bracia
Krasiński Janusz
postać: Gość II reżyseria: Pieńkiewicz Jowita teatr: Teatry Dramatyczne (Teatr Polski), Szczecin
|
15 stycznia 1971 |
Hamlet
William Shakespeare
postać: Aktor IV reżyseria: Gruda Józef teatr: Teatry Dramatyczne (Sala im.Księcia Bogusława), Szczecin
|
15 stycznia 1971 |
Hamlet
William Shakespeare
postać: Grabarz II reżyseria: Gruda Józef teatr: Teatry Dramatyczne (Sala im.Księcia Bogusława), Szczecin
|
28 marca 1971 |
Dialogus de Passione abo Żałosna Tragedyja o Męce Jezusa
Anonim
postać: Dworzanin II reżyseria: Stokalska Jitka teatr: Teatry Dramatyczne (Teatr Polski), Szczecin
|
28 marca 1971 |
Dialogus de Passione abo Żałosna Tragedyja o Męce Jezusa
Anonim
postać: Miles IV reżyseria: Stokalska Jitka teatr: Teatry Dramatyczne (Teatr Polski), Szczecin
|
27 czerwca 1971 |
Księżniczka na opak wywrócona
Pedro Calderon de la Barca
postać: Lisardo reżyseria: Kołogórska Ewa teatr: Teatry Dramatyczne (Teatr Polski), Szczecin
|
16 kwietnia 1972 |
Pan Puntila i jego sługa Matti
Brecht Bertolt
postać: Rudy reżyseria: Staszewski Czesław teatr: Teatry Dramatyczne (Teatr Polski), Szczecin
|
9 września 1972 |
Gra miłości i przypadku
Pierre de Marivaux
postać: Lokaj reżyseria: Marso Jadwiga teatr: Teatr Wybrzeże, Gdańsk
|
16 maja 1973 |
Nie-Boska komedia
Zygmunt Krasiński
postać: Duch dobry reżyseria: Okopiński Marek teatr: Teatr Wybrzeże, Gdańsk
|
16 maja 1973 |
Nie-Boska komedia
Zygmunt Krasiński
postać: Lokaj IV reżyseria: Okopiński Marek teatr: Teatr Wybrzeże, Gdańsk
|
23 sierpnia 1973 |
Otello - Maur Wenecki
William Shakespeare
postać: Kasjusz reżyseria: Okopiński Marek teatr: Teatr Wybrzeże, Gdańsk
|
6 listopada 1973 |
Bracia Karamazow
Fiodor Dostojewski
postać: Członek kapeli II reżyseria: Hellwig-Górzyński Lech teatr: Teatr Wybrzeże, Gdańsk
|
20 lutego 1974 |
Odbudowa Błędomierza
Iwaszkiewicz Jarosław
postać: Rysio reżyseria: Okopiński Marek teatr: Teatr Wybrzeże, Gdańsk
|
4 maja 1974 |
Arlekin z Zielonego Przylądka
Evaristo Gherardi
postać: Oktaw reżyseria: Drissi Abdellah teatr: Teatr Wybrzeże, Gdańsk
|
23 listopada 1974 |
Hamlet
William Shakespeare
postać: Ozryk reżyseria: Okopiński Marek teatr: Teatr Wybrzeże, Gdańsk
|
27 marca 1976 |
Białe małżeństwo
Tadeusz Różewicz
forma twórczości: role reżyseria: Major Ryszard teatr: Teatr Wybrzeże, Gdańsk
|
20 listopada 1976 |
Wesele
Stanisław Wyspiański
postać: Wojtek reżyseria: Hebanowski Stanisław teatr: Teatr Wybrzeże, Gdańsk
|
12 lutego 1977 |
Iwona, księżniczka Burgunda
Witold Gombrowicz
postać: Marszałek reżyseria: Major Ryszard teatr: Teatr Wybrzeże, Gdańsk
|
11 czerwca 1977 |
Samuel Zborowski
Juliusz Słowacki
postać: Frater Logicus reżyseria: Hebanowski Stanisław teatr: Teatr Wybrzeże, Gdańsk
|
2 grudnia 1978 |
Kraina 105 tajemnicy
Zbigniew Żakiewicz
postać: Niebieski Migdał reżyseria: Kochańczyk Marcel teatr: Teatr Wybrzeże, Gdańsk
|
30 listopada 1979 |
Pan Geldhab
Aleksander Fredro
postać: Piórko reżyseria: Kuszewski Jarosław teatr: Teatr Dramatyczny, Gdynia
|
30 listopada 1979 |
Pan Geldhab
Aleksander Fredro
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Kuszewski Jarosław teatr: Teatr Dramatyczny, Gdynia
|
8 maja 1980 |
Okrutne zabawy
Arbuzow Aleksiej
postać: Łowejko reżyseria: Wilkoński Zbigniew teatr: Teatr Dramatyczny, Gdynia
|
26 września 1980 |
Wiatr od morza
Stefan Żeromski
postać: Jan z Kolna reżyseria: Kuszewski Jarosław teatr: Teatr Dramatyczny, Gdynia
|
12 grudnia 1981 |
Król Jeleń II
Korzeniewski Bohdan
forma twórczości: role reżyseria: Bogdański Zbigniew teatr: Teatr Dramatyczny, Gdynia
|
27 lutego 1982 |
Dwa teatry
Jerzy Szaniawski
postać: Leśniczy reżyseria: Lachnitt Walerian teatr: Teatr Dramatyczny, Gdynia
|
24 kwietnia 1982 |
Testariada
Sławomir Mrożek
postać: Strażnik reżyseria: Bogdański Zbigniew teatr: Teatr Dramatyczny, Gdynia
|
11 września 1982 |
Rodzina
Antoni Słonimski
postać: Kolasiński reżyseria: Bogdański Zbigniew teatr: Teatr Dramatyczny, Gdynia
|
27 listopada 1982 |
Wielka tajemnica
Fischbach Ryszard Maria
postać: Śledź II reżyseria: Fischbach Ryszard Maria teatr: Teatr Dramatyczny, Gdynia
|
12 marca 1983 |
Historyja o chwalebnym Zmartwychwstaniu Pańskim
Mikołaj z Wilkowiecka
postać: Sługa I reżyseria: Bogdański Zbigniew teatr: Teatr Dramatyczny, Gdynia
|
12 marca 1983 |
Historyja o chwalebnym Zmartwychwstaniu Pańskim
Mikołaj z Wilkowiecka
postać: Smółka reżyseria: Bogdański Zbigniew teatr: Teatr Dramatyczny, Gdynia
|
12 marca 1983 |
Historyja o chwalebnym Zmartwychwstaniu Pańskim
Mikołaj z Wilkowiecka
postać: Teoron reżyseria: Bogdański Zbigniew teatr: Teatr Dramatyczny, Gdynia
|
11 czerwca 1983 |
Bezimienne dzieło
Stanisław Ignacy Witkiewicz
postać: II Grabarz - Józef Leon Girtak reżyseria: Markowicz Andrzej teatr: Teatr Dramatyczny, Gdynia
|
10 grudnia 1983 |
Ten nieznajomy
Krzysztoń Jerzy
postać: Karawaniarz reżyseria: Okopiński Marek teatr: Teatr Dramatyczny, Gdynia
|
29 kwietnia 1984 |
Odprawa posłów greckich
Jan Kochanowski
postać: Pantus reżyseria: Rakowiecki Jerzy teatr: Teatr Dramatyczny, Gdynia
|
9 listopada 1984 |
Brytan Bryś
Aleksander Fredro
postać: Borsuk reżyseria: Markowicz Andrzej teatr: Teatr Dramatyczny, Gdynia
|
24 stycznia 1985 |
Święto Winkelrida
Andrzejewski J., Zagórski J.
postać: Komisarz policji; Aktor chóru reżyseria: Bogdański Zbigniew teatr: Teatr Dramatyczny, Gdynia
|
22 czerwca 1985 |
Niech no tylko zakwitną jabłonie
Agnieszka Osiecka
postać: Bezrobotny reżyseria: Kamiński Zygmunt teatr: Teatr Dramatyczny, Gdynia
|
22 czerwca 1985 |
Niech no tylko zakwitną jabłonie
Agnieszka Osiecka
postać: Bohater Pozytywny reżyseria: Kamiński Zygmunt teatr: Teatr Dramatyczny, Gdynia
|
22 czerwca 1985 |
Niech no tylko zakwitną jabłonie
Agnieszka Osiecka
postać: Murarz Starszy reżyseria: Kamiński Zygmunt teatr: Teatr Dramatyczny, Gdynia
|
22 czerwca 1985 |
Niech no tylko zakwitną jabłonie
Agnieszka Osiecka
forma twórczości: role reżyseria: Kamiński Zygmunt teatr: Teatr Dramatyczny, Gdynia
|
27 lipca 1985 |
Teatr pana Dropsa
Brzechwa Jan
postać: Brat III; Kupiec reżyseria: Byrska Irena teatr: Teatr Dramatyczny, Gdynia
|
18 października 1986 |
Kram z piosenkami
Leon Schiller
postać: Adorator reżyseria: Kuleszanka Zofia teatr: Teatr Dramatyczny, Gdynia
|
18 października 1986 |
Kram z piosenkami
Leon Schiller
postać: Kankanista reżyseria: Kuleszanka Zofia teatr: Teatr Dramatyczny, Gdynia
|
18 października 1986 |
Kram z piosenkami
Leon Schiller
postać: Mąż reżyseria: Kuleszanka Zofia teatr: Teatr Dramatyczny, Gdynia
|
18 października 1986 |
Kram z piosenkami
Leon Schiller
postać: Pan i mąż reżyseria: Kuleszanka Zofia teatr: Teatr Dramatyczny, Gdynia
|
18 października 1986 |
Kram z piosenkami
Leon Schiller
postać: Poeta, Malarz reżyseria: Kuleszanka Zofia teatr: Teatr Dramatyczny, Gdynia
|
18 października 1986 |
Kram z piosenkami
Leon Schiller
postać: Stary kawaler reżyseria: Kuleszanka Zofia teatr: Teatr Dramatyczny, Gdynia
|
18 października 1986 |
Kram z piosenkami
Leon Schiller
postać: Szlachcic reżyseria: Kuleszanka Zofia teatr: Teatr Dramatyczny, Gdynia
|
17 stycznia 1987 |
Popiół i diament
Jerzy Andrzejewski
postać: Pawlicki reżyseria: Poręba Bohdan teatr: Teatr Dramatyczny, Gdynia
|
17 stycznia 1987 |
Popiół i diament
Jerzy Andrzejewski
postać: Żołnierz reżyseria: Poręba Bohdan teatr: Teatr Dramatyczny, Gdynia
|
17 stycznia 1987 |
Popiół i diament
Jerzy Andrzejewski
forma twórczości: role reżyseria: Poręba Bohdan teatr: Teatr Dramatyczny, Gdynia
|
28 lutego 1987 |
Przygody Cipollina
Boruński Włodzimierz
postać: Kret reżyseria: Złotnicki Jerzy teatr: Teatr Dramatyczny, Gdynia
|
24 października 1987 |
W rozwalonym domu
Dobraczyński Jan
postać: Roman ps."Wacław" reżyseria: Ulewicz Wacław teatr: Teatr Dramatyczny, Gdynia
|
11 listopada 1988 |
Gałązka rozmarynu
Zygmunt Nowakowski
postać: Grotger reżyseria: Kuźmiński Zbigniew teatr: Teatr Dramatyczny, Gdynia
|
11 listopada 1988 |
Gałązka rozmarynu
Zygmunt Nowakowski
postać: Oficer austriacki reżyseria: Kuźmiński Zbigniew teatr: Teatr Dramatyczny, Gdynia
|
13 maja 1989 |
Largactil
Choromański Michał
postać: Dyrektor Pętelka reżyseria: Próchnicka Romana teatr: Teatr Dramatyczny, Gdynia
|
13 maja 1989 |
Largactil
Choromański Michał
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Próchnicka Romana teatr: Teatr Dramatyczny, Gdynia
|
16 września 1989 |
Prezesowa
Hennequin Maurice,Veber Pierre
postać: La Moulaine; Franciszek reżyseria: Tartyłło Janusz teatr: Teatr Dramatyczny, Gdynia
|
21 stycznia 1990 |
Sen nocy letniej
William Shakespeare
postać: Lejek reżyseria: Markowicz Andrzej teatr: Teatr Dramatyczny, Gdynia
|
31 marca 1990 |
Wieczernik
Bryll Ernest
postać: Piotr reżyseria: Baniukiewicz Antoni teatr: Teatr Dramatyczny, Gdynia
|
7 lipca 1990 |
Oni
Stanisław Ignacy Witkiewicz
postać: Hrabia Maciej Chraposkrzecki reżyseria: Skotnicki Jan teatr: Teatr Dramatyczny, Gdynia
|
18 listopada 1990 |
Dracula
Bram Stoker
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Mokrowiecki Marek teatr: Teatr Dramatyczny, Gdynia
|
18 listopada 1990 |
Dracula
Bram Stoker
postać: Sanitariusz, Olgarden, Posługacz reżyseria: Mokrowiecki Marek teatr: Teatr Dramatyczny, Gdynia
|
9 lutego 1991 |
Księżniczka na opak wywrócona
Pedro Calderon de la Barca
postać: Mayordomus reżyseria: Baniukiewicz Antoni teatr: Teatr Dramatyczny, Gdynia
|
30 listopada 1991 |
Pan Tadeusz
Adam Mickiewicz
postać: Buchman reżyseria: Hanuszkiewicz Adam teatr: Teatr Miejski, Gdynia
|
30 listopada 1991 |
Pan Tadeusz
Adam Mickiewicz
postać: Protazy reżyseria: Hanuszkiewicz Adam teatr: Teatr Miejski, Gdynia
|
12 stycznia 1992 |
Play Boy
Kabaret
forma twórczości: role reżyseria: Pacuła Marek teatr: Teatr Miejski, Gdynia
|
31 lipca 1994 |
Weisman i Czerwona Twarz
Tabori George
postać: (gościnnie) reżyseria: Hubner Andre teatr: Teatr Atelier, Sopot
|
22 października 1994 |
Kartoteka
Tadeusz Różewicz
postać: Gość w Kapeluszu reżyseria: Kilian Jarosław teatr: Teatr Miejski, Gdynia
|
15 października 1995 |
Miłość do trzech pomarańczy
Carlo Gozzi
postać: Pantalone, Wrota reżyseria: Kowalski Tomasz teatr: Teatr Miejski, Gdynia
|
12 lipca 1996 |
Awantura w Chioggi
Carlo Goldoni
postać: Padron Fortunato reżyseria: Śmigasiewicz Waldemar teatr: Teatr Miejski, Gdynia
|
21 grudnia 1996 |
Chrystus z Betowa czyli Zabijanie Starego Roku
Jarosław Ostaszkiewicz
postać: Narrator reżyseria: Ostaszkiewicz Jarosław teatr: Teatr Miejski, Gdynia
|
12 lipca 1997 |
Sen nocy letniej
William Shakespeare
postać: Tomasz Dzióbek - Naprawiacz Garnków, Ściana reżyseria: Wernio Julia teatr: Teatr Miejski, Gdynia
|
5 kwietnia 1998 |
Dżuma
Albert Camus
postać: Dozorca Michel reżyseria: Wernio Julia teatr: Teatr Miejski, Gdynia
|
12 lipca 1998 |
Iwona, księżniczka Burgunda
Witold Gombrowicz
postać: Walenty, Żebrak reżyseria: Śmigasiewicz Waldemar teatr: Teatr Miejski, Gdynia
|
27 marca 1999 |
Antygona
Sofokles
postać: Jeden z chóru reżyseria: Kocur Mirosław teatr: Teatr Miejski, Gdynia
|
27 marca 1999 |
Antygona
Sofokles
postać: Posłaniec reżyseria: Kocur Mirosław teatr: Teatr Miejski, Gdynia
|
9 października 1999 |
Tango
Sławomir Mrożek
postać: Eugeniusz reżyseria: Kruszczyński Piotr teatr: Teatr Miejski, Gdynia
|
11 marca 2000 |
Operetka
Witold Gombrowicz
postać: Lokaj Władysław reżyseria: Śmigasiewicz Waldemar teatr: Teatr Miejski im. Witolda Gombrowicza, Gdynia
|
7 lipca 2000 |
Anioł zstąpił do Babilonu
Friedrich Dürrenmatt
postać: Gimmil reżyseria: Wernio Julia teatr: Teatr Miejski im. Witolda Gombrowicza, Gdynia
|
28 października 2000 |
Ogród Rogaczy
Kocot Marek
postać: Stanisław Bałanda reżyseria: Kocot Marek teatr: Nadbałtyckie Centrum Kultury, Gdańsk
|
7 października 2001 |
Kariera Artura Ui
Bertolt Brecht
postać: Emanuele Giri reżyseria: Adamczyk Wojciech teatr: Teatr Miejski im. Witolda Gombrowicza, Gdynia
|
10 marca 2002 |
Romeo i Julia
William Shakespeare
postać: Abraham reżyseria: Wernio Julia teatr: Teatr Miejski im. Witolda Gombrowicza, Gdynia
|
11 marca 2003 |
Narodzeni z obłędu. Tryptyk romantyczny
Juliusz Słowacki
postać: Anioł Stróż reżyseria: Bartnikowski Andrzej, Gietzky Gabriel, Wiśniewski Łukasz teatr: Teatr Miejski im. Witolda Gombrowicza, Gdynia
|
11 marca 2003 |
Narodzeni z obłędu. Tryptyk romantyczny
Zygmunt Krasiński
postać: Baron Godalberg reżyseria: Bartnikowski Andrzej, Gietzky Gabriel, Wiśniewski Łukasz teatr: Teatr Miejski im. Witolda Gombrowicza, Gdynia
|
11 marca 2004 |
Uczta u hrabiny K.
Witold Gombrowicz
postać: Żebrak reżyseria: Gogolewski Tadeusz teatr: Teatr Miejski im. Witolda Gombrowicza, Gdynia
|
11 marca 2004 |
Zbrodnia z premedytacją
Gombrowicz Witold
postać: Służący Szczepan reżyseria: Passini Paweł teatr: Teatr Miejski im. Witolda Gombrowicza, Gdynia
|
29 lipca 2004 |
Trans-Atlantyk
Witold Gombrowicz
postać: Rachmistrz reżyseria: Śmigasiewicz Waldemar teatr: Teatr Miejski im. Witolda Gombrowicza, Gdynia
|
26 listopada 2004 |
Wizyta starszej pani
Friedrich Dürrenmatt
postać: Ochmistrz reżyseria: Bunsch Jacek teatr: Teatr Miejski im. Witolda Gombrowicza, Gdynia
|
6 maja 2005 |
Kartoteka
Tadeusz Różewicz
postać: Nauczyciel (gościnnie) reżyseria: Łazarkiewicz Piotr teatr: Teatr Miejski im. Witolda Gombrowicza, Gdynia
|
16 lipca 2005 |
Don Kichote
Miguel de Cervantes
postać: Służący, Woźnica, Galernik III (Gines). Diabeł, Urzędnik (gościnnie) reżyseria: Bunsch Jacek teatr: Teatr Miejski im. Witolda Gombrowicza, Gdynia
|
30 września 2005 |
Piaf
Gems Pam
postać: Pusher, Eddie, Louis reżyseria: Szurmiej Jan teatr: Teatr Miejski im. Witolda Gombrowicza, Gdynia
|
29 września 2006 |
Zorba
John Kander
postać: Dziadek (gościnnie) reżyseria: Szurmiej Jan teatr: Teatr Miejski im. Witolda Gombrowicza, Gdynia
|
20 lipca 2007 |
Casanova
Giovanni Giacomo Casanova
postać: Sędzia Trybunału, Sędzia z Newgate, Mistrz Ceremonii ((gościnnie)) reżyseria: Bunsch Jacek teatr: Teatr Miejski im. Witolda Gombrowicza, Gdynia
|
5 października 2007 |
Dyzma
Włodzimierz Korcz
postać: Właściciel lokalu, Hrabia Roztocki ((gościnnie)) reżyseria: Szurmiej Jan teatr: Teatr Miejski im. Witolda Gombrowicza, Gdynia
|
14 marca 2008 |
Szewcy
Stanisław Ignacy Witkiewicz
postać: Stary Kmieć ((gościnnie)) reżyseria: Bunsch Jacek teatr: Teatr Miejski im. Witolda Gombrowicza, Gdynia
|
3 lipca 2009 |
Proces
Franz Kafka
postać: Block (gościnnie) reżyseria: Śmigasiewicz Waldemar teatr: Teatr Miejski im. Witolda Gombrowicza, Gdynia
|