teatralna |  filmowa | telewizyjna | radiowa | zawodowa | nagrody | odznaczenia | multimedia

Piotr Sieklucki

Nagrody

1.

nagroda:Łódź - Festiwal Szkół Teatralnych - Nagroda Mediów (wyróżnienie dla aktora o silnej scenicznej osobowości) oraz nagroda 100 euro od sponsora za rolę Ojca Laurentego w przedstawieniu "Romeo i Julia" Williama Shakespeare'a w PWST w Krakowie
rok otrzymania:2005

2.

nagroda:Tarnów - X Ogólnopolski Festiwal Komedii "Talia" - nagroda "za inicjatywę" dla Teatru Nowego z Krakowa, któy pokazał się w przedstawieniach "Historie Petra Zelenki" i "Griga obchodzi imieniny"
rok otrzymania:2006

3.

nagroda:Kielce - Dzika Róża - dla najlepszego spektaklu sezonu 2007/2008 "Trans-Atlantyk" w Teatrze im. Żeromskiego w Kielcach
rok otrzymania:2008

4.

nagroda:Kielce - Dzika Róża dla najlepszego przedstawienia sezonu 2008/2009 - "Nocą na pewnym osiedlu"
rok otrzymania:2009

5.

nagroda:Bydgoszcz - XI Festiwal Prapremier - Grand Prix dla przedstawienia "Lubiewo" w Teatrze Nowym w Krakowie
rok otrzymania:2012

Baza danych zawiera informacje o karierach artystycznych, zatrudnieniu zawodowym i nagrodach wszystkich osób związanych twórczo z polskimi teatrami dramatycznymi, muzycznymi, lalkowymi i polskim filmem od roku 1991 do chwili obecnej. Dane wcześniejsze są sukcesywnie uzupełnianie i docelowo w bazie znajdą się wszystkie szczegóły dotyczące życia teatralnego w Polsce.

Od kwietnia 2004 roku baza codziennie wzbogacana jest o artykuły, które ukazują się w polskiej prasie. Artykuły archiwalne pojawiają się stopniowo.

Od września 2014 roku uruchomiliśmy możliwość zamawiania szczegółowej, elektronicznej kwerendy na temat archiwaliów znajdujących się w zbiorach Pracowni Dokumentacji Teatru.

Wiosną 2015 rozpoczęliśmy współpracę z fundacją sedina.pl tworzącą Internetową Encyklopedię Szczecina oraz Państwową Wyższą Szkołą Teatralną im. Ludwika Solskiego w Krakowie.