2 października 2003 |
Ubu Rex
Krzysztof Penderecki
forma twórczości: asystent dyrygenta reżyseria: Warlikowski Krzysztof teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
19 grudnia 2003 |
Potępienie Fausta
Hector Berlioz
forma twórczości: asystent dyrygenta reżyseria: Freyer Achim teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
5 marca 2004 |
Carmen
Georges Bizet
forma twórczości: asystent dyrygenta reżyseria: Majewski Lech teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
15 maja 2004 |
Bajadera
Ludwig Alois Minkus
forma twórczości: asystent dyrygenta reżyseria: Makarowa Natalia teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
25 czerwca 2004 |
Salome
Strauss Richard
forma twórczości: asystent dyrygenta reżyseria: Otava Martin teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
15 października 2004 |
Tosca
Puccini Giacomo
forma twórczości: asystent dyrygenta reżyseria: Romagnoli Gianmaria teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
19 grudnia 2004 |
Dama pikowa
Piotr Czajkowski
forma twórczości: asystent dyrygenta reżyseria: Treliński Mariusz teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
24 kwietnia 2005 |
Aida
Giuseppe Verdi
forma twórczości: asystent dyrygenta reżyseria: Manoli Roberto Lagana teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
15 października 2005 |
Andrea Chenier
Umberto Giordano
forma twórczości: asystent dyrygenta reżyseria: Treliński Mariusz teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
5 listopada 2005 |
Curlew_River
Benjamin Britten
forma twórczości: asystent dyrygenta reżyseria: Weidauer Axel teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
17 listopada 2005 |
Spartakus
Aram Chaczaturian
forma twórczości: asystent dyrygenta reżyseria: Wesołowski Emil teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
5 stycznia 2006 |
Wozzeck
Alban Berg
forma twórczości: asystent dyrygenta reżyseria: Warlikowski Krzysztof teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
30 marca 2006 |
La Bohème
Giacomo Puccini
forma twórczości: asystent dyrygenta reżyseria: Treliński Mariusz teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
7 kwietnia 2006 |
Alpha Kryonia Xe
Aleksandra Gryka
forma twórczości: asystent dyrygenta reżyseria: Przybyłowicz Jacek teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
7 kwietnia 2006 |
Fedra
Dobromiła Jaskot
forma twórczości: asystent dyrygenta reżyseria: Prus Maciej teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
16 czerwca 2006 |
Czarodziejski flet
Wolfgang Amadeusz Mozart
forma twórczości: asystent dyrygenta reżyseria: Freyer Achim teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
5 października 2006 |
Stabat Mater
Szymanowski Karol
forma twórczości: asystent dyrygenta wieczór "Szymanowski i taniec" reżyseria: Wycichowska Ewa teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
5 października 2006 |
Harnasie
Szymanowski Karol
forma twórczości: asystent dyrygenta wieczór "Szymanowski i taniec" reżyseria: Wesołowski Emil teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
5 października 2006 |
III Symfonia "Pieśń o nocy"
Szymanowski Karol
forma twórczości: asystent dyrygenta wieczór "Szymanowski i taniec" reżyseria: Przybyłowicz Jacek teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
26 stycznia 2007 |
Carmen
Georges Bizet
forma twórczości: asystent dyrygenta reżyseria: Majewski Lech teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
1 lutego 2007 |
Iwona księżniczka Burgunda
Zygmunt Krauze
forma twórczości: asystent dyrygenta reżyseria: Weiss-Grzesiński Marek teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
9 marca 2007 |
Nabucco
Giuseppe Verdi
forma twórczości: asystent dyrygenta reżyseria: Weiss-Grzesiński Marek teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
15 marca 2007 |
Halka
Stanisław Moniuszko
forma twórczości: asystent dyrygenta reżyseria: Fołtyn Maria teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
28 kwietnia 2007 |
Oniegin
Czajkowski Piotr
forma twórczości: asystent dyrygenta reżyseria: Cranko John teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
31 maja 2007 |
Cyrulik sewilski. Zabawa tancerska
Gioacchino Rossini
forma twórczości: asystent dyrygenta reżyseria: Plaza Jose Carlos teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
27 października 2007 |
Zabobon, czyli Krakowiacy i Górale
Karol Kurpiński
forma twórczości: asystent dyrygenta reżyseria: Józefowicz Janusz teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
30 listopada 2007 |
Opowieści Hoffmanna
Jacques Offenbach
forma twórczości: asystent dyrygenta reżyseria: Kupfer Harry teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
18 stycznia 2008 |
Magiczny Doremik
Marta Ptaszyńska
forma twórczości: dyrygent reżyseria: Chojnacka Hanna teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
6 kwietnia 2008 |
Dama Pikowa
Piotr Czajkowski
forma twórczości: kierownictwo muzyczne reżyseria: Nazar Krzysztof teatr: Opera Krakowska, Kraków
|
26 października 2008 |
Faust
Charles Gounod
forma twórczości: asystent dyrygenta reżyseria: Wilson Robert teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
14 lutego 2009 |
Dwa słowa
Wieczór operowy
forma twórczości: asystent dyrygenta reżyseria: Adamik Laco teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
18 kwietnia 2009 |
Napój miłosny
Gaetano Donizetti
forma twórczości: dyrygent, kierownictwo muzyczne reżyseria: Nazar Krzysztof teatr: Opera Nova, Bydgoszcz
|
7 listopada 2009 |
Zagłada domu Usherów
Philip Glass
forma twórczości: asystent dyrygenta reżyseria: Wysocka Barbara teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
11 grudnia 2009 |
Ofelie, Sonety, Alpha
Aleksandra Gryka
forma twórczości: asystent dyrygenta, asystent dyrygenta reżyseria: Tombre Jon teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
14 marca 2010 |
Oresteia
Iannis Xenakis
forma twórczości: asystent dyrygenta reżyseria: Zadara Michał teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
25 czerwca 2010 |
Tańczmy Bacha
Johann Sebastian Bach
forma twórczości: asystent dyrygenta reżyseria: Wesołowski Emil, Balanchine George, Wubbe Ed, Pastor Krzysztof teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|