23 lipca 2006 |
Wtorkowy dyżurny
Piotr Wojciechowski
postać: Chochlik drukarski reżyseria: Warenycia Jan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
18 października 2006 |
Przysięga
Leonid Andrejew
postać: Karasiew reżyseria: Rozen Henryk teatr: Teatr Polskiego Radia
|
31 października 2006 |
W dniu urodzin
Maria Ewa Letki
postać: Zbójca reżyseria: Bałazy Dobrosława teatr: Teatr Polskiego Radia
|
23 listopada 2006 |
Misja Freston
Andrzej Zakrzewski
postać: Partyzant III reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
3 grudnia 2006 |
RPTR Spółka z o.o.
Paweł Beręsewicz
forma twórczości: role reżyseria: Bałazy Dobrosława teatr: Teatr Polskiego Radia
|
2 marca 2008 |
Podstęp
Grzegorz Kasdepke
postać: Policjant reżyseria: Bałazy Dobrosława teatr: Teatr Polskiego Radia
|
22 czerwca 2008 |
Tajemnice wiejskiego podwórka
Sonia Denys
postać: Niby echo reżyseria: Bałazy Dobrosława teatr: Teatr Polskiego Radia
|
29 listopada 2008 |
Afi dziwi się światu
Mariusz Niemycki
postać: Kapitan reżyseria: Bałazy Dobrosława teatr: Teatr Polskiego Radia
|
24 stycznia 2009 |
Ptaszkieterowie
Mariusz Niemycki
postać: Dajziarnian reżyseria: Bałazy Dobrosława teatr: Teatr Polskiego Radia
|
1 stycznia 2010 |
Calineczka
Hans Christian Andersen
postać: Ropuch reżyseria: Kukuła Janusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
5 maja 2010 |
Gorące uczucie
Ilia Ilf, Eugeniusz Pietrow
postać: Mister Pip reżyseria: Bałazy Dobrosława teatr: Teatr Polskiego Radia
|
13 marca 2011 |
Piwnica
Krzysztof Choiński
postać: Kolega/Listonosz reżyseria: Bałazy Dobrosława teatr: Teatr Polskiego Radia
|
20 kwietnia 2013 |
Kotka Brygidy
Joanna Rudniańska
postać: Niemiec 2 reżyseria: Modestowicz Waldemar teatr: Teatr Polskiego Radia
|
21 kwietnia 2013 |
Kotka Brygidy
Joanna Rudniańska
postać: Niemiec 2 reżyseria: Modestowicz Waldemar teatr: Teatr Polskiego Radia
|
15 listopada 2015 |
Kordian
Juliusz Słowacki
postać: jeden z chóru diabłów reżyseria: Malec Mariusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
19 lutego 2017 |
Anka i Blanka
Wojciech Dróżdż, Sławomir Rogowski
postać: Azis/ Głos reżyseria: Bałazy Dobrosława teatr: Teatr Polskiego Radia
|
9 czerwca 2018 |
Wnętrza ograbione
Anna Jagodzińska, Tomasz Lerski
postać: Żołnierz 2 reżyseria: Bałazy Dobrosława teatr: Teatr Polskiego Radia
|
25 listopada 2018 |
Świadek
Sebastian Reńca
postać: Kelner/Chris/Agent reżyseria: Bałazy Dobrosława teatr: Teatr Polskiego Radia
|
22 grudnia 2019 |
Wilimowski
Miljenko Jergović
forma twórczości: role reżyseria: Korytkowska-Mazur Agnieszka teatr: Teatr Polskiego Radia
|
5 grudnia 2020 |
Legenda II
Stanisław Wyspiański
postać: Guślarz reżyseria: Małecki Ewa teatr: Teatr Polskiego Radia
|
11 kwietnia 2021 |
Wszystko w rodzinie
Paweł Mossakowski
forma twórczości: role reżyseria: Skotnicki Piotr teatr: Teatr Polskiego Radia
|
17 kwietnia 2021 |
Myśli i uczucia dozwolone
Ewa Małecki
forma twórczości: role reżyseria: Małecki Ewa teatr: Teatr Polskiego Radia
|
18 kwietnia 2021 |
Korczak
Agnieszka Holland
forma twórczości: role reżyseria: Łazarkiewicz Magdalena teatr: Teatr Polskiego Radia
|
28 listopada 2021 |
Roman i Julia, czyli historia romansu mojej babci
Konrad Szołajski
forma twórczości: role reżyseria: Szołajski Konrad teatr: Teatr Polskiego Radia
|
24 lutego 2022 |
A kartkę zniszcz
Jerzy Janusz Fąfara
forma twórczości: role reżyseria: Wojtyszko Adam teatr: Teatr Polskiego Radia
|
13 listopada 2022 |
Koncert
Paweł Huelle
forma twórczości: role reżyseria: Rozen Henryk teatr: Teatr Polskiego Radia
|
30 grudnia 2022 |
Babcocha
Justyna Bednarek
forma twórczości: role reżyseria: Wojtyszko Maciej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
25 marca 2023 |
Gałęzie jednego drzewa
Tomasz Skiler
forma twórczości: role reżyseria: Bałazy Dobrosława teatr: Teatr Polskiego Radia
|
3 czerwca 2023 |
Góra Kościuszki
Marek Ławrynowicz
forma twórczości: role reżyseria: Wojtyszko Adam teatr: Teatr Polskiego Radia
|