16 grudnia 2002 |
Po deszczu
Sergi Belbel
postać: Komputerowiec reżyseria: Peszek Jan teatr: PWST, Kraków
|
8 marca 2003 |
Kształt rzeczy
LaBute Neil
postać: Adam (PWST) reżyseria: Sass Barbara teatr: Teatr im. Juliusza Słowackiego, Kraków
|
23 października 2003 |
Kaligula
Albert Camus
postać: Mucjusz (gościnnie) reżyseria: Duda-Gracz Agata teatr: Teatr im. Juliusza Słowackiego, Kraków
|
29 lutego 2004 |
Tango
Sławomir Mrożek
postać: Młody Człowiek, czyli Artur (gościnnie) reżyseria: Bajon Filip teatr: Teatr Śląski im. Stanisława Wyspiańskiego, Katowice
|
5 listopada 2004 |
Królowa Śniegu
Hans Christian Andersen
postać: Chłopiec reżyseria: Nurkowski Włodzimierz teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
5 listopada 2004 |
Królowa Śniegu
Hans Christian Andersen
postać: Kay reżyseria: Nurkowski Włodzimierz teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
5 listopada 2004 |
Królowa Śniegu
Hans Christian Andersen
postać: Zbójca reżyseria: Nurkowski Włodzimierz teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
5 listopada 2004 |
Królowa Śniegu
Hans Christian Andersen
forma twórczości: role reżyseria: Nurkowski Włodzimierz teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
18 lutego 2005 |
Proces
Franz Kafka
postać: Bertold reżyseria: Obara Tomasz teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
24 marca 2005 |
Obrażanie widzów
Peter Handke
forma twórczości: role reżyseria: Zadara Michał teatr: Scena Fundacji Starego Teatru, Kraków
|
15 października 2005 |
Apokalipsa homara
Moira Buffini
postać: Mike reżyseria: Nurkowski Włodzimierz teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
20 listopada 2005 |
Ksiądz Marek
Juliusz Słowacki
postać: Bojwił (gościnnie) reżyseria: Zadara Michał teatr: Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
10 grudnia 2005 |
Ryszard III
William Shakespeare
postać: Kamerdyner reżyseria: Stuhr Jerzy teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
10 maja 2006 |
Bajzel
Krzysztof Czeczot
postać: Cezary reżyseria: Jędrzejas Piotr teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
7 marca 2008 |
Kupiec wenecki
William Shakespeare
postać: Bassanio reżyseria: Svoboda Tomáš teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
12 grudnia 2008 |
Pół żartem, pół sercem
Ken Ludwig
postać: Bobby reżyseria: Nurkowski Włodzimierz teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
9 maja 2009 |
Symfonia lokatoris
Adam Sroka
postać: Ja reżyseria: Sroka Adam teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
21 listopada 2009 |
Disneyland
Stanisław Dygat
postać: Michał, Uncle reżyseria: Tumidajski Jarosław teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
27 marca 2010 |
Skrzydlak
David Almond
postać: Coot, Chińczyk reżyseria: Nurkowski Włodzimierz teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
30 października 2014 |
Miód albo jak chciałam się bzykać z Tomaszem Schimscheinerem
Tomáš Svoboda
postać: On reżyseria: Svoboda Tomáš teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
27 lutego 2016 |
Tartuffe albo Szalbierz
Molière
postać: Tartuffe reżyseria: Svoboda Tomáš teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
4 czerwca 2016 |
Miarka za miarkę
William Shakespeare
postać: Mnich Tomasz reżyseria: Grabowski Mikołaj teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
22 stycznia 2017 |
Rewizor. Będzie wojna!
Artur Pałyga
postać: Kupiec reżyseria: Bogajewska Małgorzata teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|