31 grudnia 1975 |
Historia cała o niebieskich migdałach
Lucyna Krzemieniecka
postać: Chłopiec z saneczkami reżyseria: Ukleja Jerzy teatr: Teatr im. Adama Mickiewicza, Częstochowa
|
24 kwietnia 1976 |
Paryska eskapada
Labiche Eugene
postać: Benjamin; Kelner z bistro reżyseria: Ukleja Jerzy teatr: Teatr im. Adama Mickiewicza, Częstochowa
|
30 października 1976 |
Wojna i pokój
Lew Tołstoj
postać: Mikołaj Rostow reżyseria: Babel Irena teatr: Teatr im. Adama Mickiewicza, Częstochowa
|
7 listopada 1976 |
Od wieczora do południa
Rozow Wiktor
postać: Albert reżyseria: Pliszkiewicz Tadeusz teatr: Teatr im. Adama Mickiewicza, Częstochowa
|
29 stycznia 1977 |
Wieczór Trzech Króli albo co chcecie
William Shakespeare
postać: Valentino reżyseria: Aleksandrowicz Tadeusz teatr: Teatr im. Adama Mickiewicza, Częstochowa
|
12 listopada 1978 |
Róża
Stefan Żeromski
postać: Piąty reżyseria: Giżycki Henryk teatr: Teatr im. Stefana Żeromskiego, Kielce
|
12 listopada 1978 |
Róża
Stefan Żeromski
postać: Robotnik VII reżyseria: Giżycki Henryk teatr: Teatr im. Stefana Żeromskiego, Kielce
|
15 grudnia 1979 |
Pastorałka
Leon Schiller
postać: Chruściel reżyseria: Ukleja Jerzy teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Gorzów Wielkopolski
|
15 grudnia 1979 |
Pastorałka
Leon Schiller
postać: Kasper reżyseria: Ukleja Jerzy teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Gorzów Wielkopolski
|
15 marca 1980 |
Proces o cień osła
Durrenmatt Friedrich
postać: Miltias; Thykidides reżyseria: Mikuć Bohdan teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Gorzów Wielkopolski
|
30 czerwca 1980 |
Wańkowicz krzepi
Kąkolewski K., Wańkowicz M.
postać: Dziennikarz II reżyseria: Nowicki Wiesław teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Gorzów Wielkopolski
|
20 września 1980 |
Obrona Ksantypy
Ludwik Hieronim Morstin
postać: Niewolnik I reżyseria: Domańska Stefania teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Gorzów Wielkopolski
|
8 listopada 1980 |
Procedura
Gawlik Jan Paweł
postać: Konik reżyseria: Hoffmann Jerzy teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Gorzów Wielkopolski
|
20 grudnia 1980 |
Laleczka z saskiej porcelany
Gerson-Dąbrowska Maria
postać: Ułan I reżyseria: Zarewicz Ryszard teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Gorzów Wielkopolski
|
21 marca 1981 |
Śluby panieńskie
Aleksander Fredro
postać: Jan reżyseria: Domańska Stefania teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Gorzów Wielkopolski
|
5 grudnia 1981 |
Kwiaty polskie
Julian Tuwim
forma twórczości: role reżyseria: Jesionka Wojciech teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Gorzów Wielkopolski
|
6 marca 1982 |
Barbara Radziwiłłówna
Alojzy Feliński
postać: Straż królewska reżyseria: Mikuć Bohdan teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Gorzów Wielkopolski
|
9 maja 1982 |
Cnota skarb wieczny
Jan Kochanowski
postać: Stanisław reżyseria: Krzyszycha Ryszard teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Gorzów Wielkopolski
|
10 czerwca 1982 |
Szkoła kobiet
Bogusławski Wojciech
postać: Bartek reżyseria: Skibiński Wojciech teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Gorzów Wielkopolski
|
27 listopada 1982 |
Wielka tajemnica
Fischbach Ryszard Maria
postać: Wal reżyseria: Fischbach Ryszard Maria teatr: Teatr Dramatyczny, Gdynia
|
12 marca 1983 |
Historyja o chwalebnym Zmartwychwstaniu Pańskim
Mikołaj z Wilkowiecka
postać: Łukasz reżyseria: Bogdański Zbigniew teatr: Teatr Dramatyczny, Gdynia
|
12 marca 1983 |
Historyja o chwalebnym Zmartwychwstaniu Pańskim
Mikołaj z Wilkowiecka
postać: Pilaks reżyseria: Bogdański Zbigniew teatr: Teatr Dramatyczny, Gdynia
|
11 czerwca 1983 |
Bezimienne dzieło
Stanisław Ignacy Witkiewicz
postać: Porucznik Flowers reżyseria: Markowicz Andrzej teatr: Teatr Dramatyczny, Gdynia
|
10 grudnia 1983 |
Ten nieznajomy
Krzysztoń Jerzy
postać: Woźny i Barman reżyseria: Okopiński Marek teatr: Teatr Dramatyczny, Gdynia
|
29 kwietnia 1984 |
Odprawa posłów greckich
Jan Kochanowski
postać: Wojownik i pan z rady reżyseria: Rakowiecki Jerzy teatr: Teatr Dramatyczny, Gdynia
|
9 listopada 1984 |
Brytan Bryś
Aleksander Fredro
postać: Tchórz, Jeleń reżyseria: Markowicz Andrzej teatr: Teatr Dramatyczny, Gdynia
|
24 stycznia 1985 |
Święto Winkelrida
Andrzejewski J., Zagórski J.
postać: Policjant I; Aktor chóru reżyseria: Bogdański Zbigniew teatr: Teatr Dramatyczny, Gdynia
|
22 czerwca 1985 |
Niech no tylko zakwitną jabłonie
Agnieszka Osiecka
postać: Kolega Starszy reżyseria: Kamiński Zygmunt teatr: Teatr Dramatyczny, Gdynia
|
23 listopada 1985 |
Antygona
Sofokles
postać: Posłaniec reżyseria: Jaśniewicz Ryszard teatr: Słupski Teatr Dramatyczny, Słupsk
|
15 lutego 1986 |
Księżniczka na opak wywrócona
Pedro Calderon de la Barca
postać: Fabio reżyseria: Pieńkiewicz Jowita teatr: Słupski Teatr Dramatyczny, Słupsk
|
12 kwietnia 1986 |
Kajko i Kokosz
Bogusława Czosnowska
postać: Mściwoj reżyseria: Czosnowska Bogusława teatr: Słupski Teatr Dramatyczny, Słupsk
|
21 czerwca 1986 |
Aktor
Program składany/kabaretowy/rewiowy
forma twórczości: role teatr: Słupski Teatr Dramatyczny, Słupsk
|
22 listopada 1986 |
Zemsta
Aleksander Fredro
forma twórczości: role reżyseria: Bonacka Ewa teatr: Słupski Teatr Dramatyczny, Słupsk
|
21 lutego 1987 |
Ubu Król, czyli Polacy
Alfred Jarry
postać: Ubica reżyseria: Abramowicz Mieczysław teatr: Słupski Teatr Dramatyczny, Słupsk
|
27 marca 1987 |
Iwona, księżniczka Burgunda
Witold Gombrowicz
postać: Cyprian reżyseria: Jaśniewicz Ryszard teatr: Słupski Teatr Dramatyczny, Słupsk
|
4 lipca 1987 |
Sługa dwóch panów
Carlo Goldoni
postać: Sylwiusz reżyseria: Dąbrowski Andrzej Józef teatr: Słupski Teatr Dramatyczny, Słupsk
|
12 grudnia 1987 |
Flisak i Przydróżka
Hanna Januszewska
forma twórczości: role reżyseria: Miklińska Zofia teatr: Słupski Teatr Dramatyczny, Słupsk
|
12 grudnia 1987 |
Flisak i Przydróżka
Hanna Januszewska
postać: Flis IV, Kawaler III reżyseria: Miklińska Zofia teatr: Słupski Teatr Dramatyczny, Słupsk
|
12 grudnia 1987 |
Flisak i Przydróżka
Hanna Januszewska
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Miklińska Zofia teatr: Słupski Teatr Dramatyczny, Słupsk
|
12 grudnia 1987 |
Flisak i Przydróżka
Hanna Januszewska
forma twórczości: role reżyseria: Miklińska Zofia teatr: Słupski Teatr Dramatyczny, Słupsk
|
27 lutego 1988 |
Świętoszek
Molière
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Radecka Barbara Katarzyna teatr: Słupski Teatr Dramatyczny, Słupsk
|
27 lutego 1988 |
Świętoszek
Molière
postać: Kleant reżyseria: Radecka Barbara Katarzyna teatr: Słupski Teatr Dramatyczny, Słupsk
|
22 maja 1988 |
W małym dworku
Stanisław Ignacy Witkiewicz
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Jaśniewicz Ryszard teatr: Słupski Teatr Dramatyczny, Słupsk
|
22 maja 1988 |
W małym dworku
Stanisław Ignacy Witkiewicz
postać: Jęzory Pasiukowski reżyseria: Jaśniewicz Ryszard teatr: Słupski Teatr Dramatyczny, Słupsk
|
6 października 1988 |
Panowie i obywatele
Hadżić Fadil
postać: Obywatel Dżuro reżyseria: Obradović Ahmet teatr: Bałtycki Teatr Dramatyczny im. Juliusza Słowackiego, Koszalin
|
27 stycznia 1989 |
Warszawianka
Stanisław Wyspiański
postać: Michał Mycielski reżyseria: Nowosielski Wiesław teatr: Bałtycki Teatr Dramatyczny im. Juliusza Słowackiego, Koszalin
|
2 kwietnia 1989 |
Ożenek
Mikołaj Gogol
postać: Anuczkin reżyseria: Kuszewski Jarosław teatr: Bałtycki Teatr Dramatyczny im. Juliusza Słowackiego, Koszalin
|
14 października 1989 |
Wielki człowiek do małych interesów
Aleksander Fredro
postać: Dolski reżyseria: Pliszkiewicz Tadeusz teatr: Teatr Dramatyczny, Elbląg
|
6 kwietnia 1990 |
Iwona, księżniczka Burgunda
Witold Gombrowicz
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Sopoćko Jerzy teatr: Teatr Dramatyczny, Elbląg
|
6 kwietnia 1990 |
Iwona, księżniczka Burgunda
Witold Gombrowicz
postać: Król Ignacy reżyseria: Sopoćko Jerzy teatr: Teatr Dramatyczny, Elbląg
|
14 września 1990 |
Mistrz Twardowski
Jeżewska Kazimiera
postać: Mistrz Twardowski reżyseria: Próchnicki Jerzy teatr: Teatr Dramatyczny, Elbląg
|
15 listopada 1990 |
Zemsta
Aleksander Fredro
postać: Mularz reżyseria: Walden Andrzej teatr: Teatr Dramatyczny, Elbląg
|
18 stycznia 1991 |
Don Juan
Molière
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Jasielski Józef teatr: Teatr Dramatyczny, Elbląg
|
18 stycznia 1991 |
Don Juan
Molière
postać: Pietrek reżyseria: Jasielski Józef teatr: Teatr Dramatyczny, Elbląg
|
11 stycznia 1992 |
Kolędnicy
Skotnicki Jan
postać: Aktor,Diabeł,Prorok,Król reżyseria: Skotnicki jan teatr: Teatr Dramatyczny, Elbląg
|
10 maja 1992 |
Balladyna
Juliusz Słowacki
postać: Filon reżyseria: Jasielski Józef teatr: Teatr Dramatyczny, Elbląg
|
5 września 1992 |
Król IV
Grochowiak Stanisław
postać: Minister wewnętrzny reżyseria: Walden Andrzej teatr: Teatr Dramatyczny, Elbląg
|
25 października 1992 |
Cud mniemany, czyli Krakowiacy i Górale
Wojciech Bogusławski, Jan Stefani
postać: Krakowiak reżyseria: Kołogórska Ewa teatr: Teatr Dramatyczny, Elbląg
|
13 września 2004 |
Szalona lokomotywa
Stanisław Ignacy Witkiewicz
postać: Drugi Żandarm reżyseria: Peszek Jan, Zadara Michał teatr: Nowy Teatr, Słupsk
|
11 grudnia 2004 |
Ślub
Witold Gombrowicz
postać: Pijak/Zdrajca reżyseria: Śmigasiewicz Waldemar teatr: Nowy Teatr, Słupsk
|
22 grudnia 2004 |
Intercity
Leszek Malinowski
postać: Podróżny reżyseria: Malinowski Leszek, Semotiuk Bogusław teatr: Nowy Teatr, Słupsk
|
28 stycznia 2005 |
Romeo i Julia
William Shakespeare
postać: Brat Jan reżyseria: Semotiuk Bogusław teatr: Nowy Teatr, Słupsk
|
11 kwietnia 2005 |
Skrzypek na dachu
Bock Jerry
postać: Mordka reżyseria: Macias Zbigniew teatr: Nowy Teatr, Słupsk
|
17 września 2005 |
Okno na parlament
Ray Cooney
postać: Ciało reżyseria: Kaskiewicz Ireneusz, Semotiuk Bogusław teatr: Nowy Teatr, Słupsk
|
6 października 2005 |
Edyp i Antygona
Sofokles
postać: Sługa Lajosa reżyseria: Semotiuk Bogusław teatr: Nowy Teatr, Słupsk
|
6 października 2005 |
Edyp i Antygona
Sofokles
postać: Strażnik reżyseria: Semotiuk Bogusław teatr: Nowy Teatr, Słupsk
|
18 października 2005 |
Baśń w poszukiwaniu teatru
Iwona Wernikowska
postać: Biały Kruk reżyseria: Osik Albert teatr: Nowy Teatr, Słupsk
|
13 listopada 2005 |
Zbrodnia i kara
Fiodor Dostojewski
postać: Mieszczanin reżyseria: Żentara Edward teatr: Nowy Teatr, Słupsk
|
16 grudnia 2005 |
Betlejem polskie
Lucjan Rydel
postać: Żyd reżyseria: Kułagowski Zbigniew, Semotiuk Bogusław teatr: Nowy Teatr, Słupsk
|
16 grudnia 2005 |
Betlejem polskie
Lucjan Rydel
postać: Walek reżyseria: Kułagowski Zbigniew, Semotiuk Bogusław teatr: Nowy Teatr, Słupsk
|
16 grudnia 2005 |
Betlejem polskie
Lucjan Rydel
postać: Sybirak reżyseria: Kułagowski Zbigniew, Semotiuk Bogusław teatr: Nowy Teatr, Słupsk
|
25 marca 2006 |
Balladyna
Juliusz Słowacki
postać: Chochlik reżyseria: Machulski Jan, Semotiuk Bogusław teatr: Nowy Teatr, Słupsk
|
1 września 2006 |
Ferdydurke
Witold Gombrowicz
postać: Dyrektor Piórkowski, Młodziak, Wuj Konstanty reżyseria: Śmigasiewicz Waldemar teatr: Nowy Teatr, Słupsk
|
5 stycznia 2007 |
Czekając na Godota`
Samuel Beckett
postać: Lucky reżyseria: Machulski Jan teatr: Nowy Teatr, Słupsk
|
2 lutego 2007 |
Obrona Sokratesa
Platon
forma twórczości: role reżyseria: Kaskiewicz Ireneusz teatr: Nowy Teatr, Słupsk
|
1 czerwca 2007 |
Przygody Sindbada Żeglarza
Bolesław Leśmian
postać: Kapitan reżyseria: Metwaly Mohamed Hanaa teatr: Nowy Teatr, Słupsk
|
5 października 2007 |
Dziady
Adam Mickiewicz
postać: Kapral, Szambelan, Bajkow, Dyrektor Muzyki, Aniołek II reżyseria: Miedziewski Stanisław teatr: Nowy Teatr, Słupsk
|
9 lutego 2008 |
Zemsta
Aleksander Fredro
postać: Rejent Milczek reżyseria: Kaskiewicz Ireneusz teatr: Nowy Teatr, Słupsk
|
15 sierpnia 2008 |
Amadeusz
Peter Shaffer
postać: Majordomus reżyseria: Kułagowski Zbigniew teatr: Nowy Teatr, Słupsk
|