12 stycznia 2002 |
Trzeci akt
Stanisław Ignacy Witkiewicz
postać: Sajetan Tempe reżyseria: Jarocki Jerzy teatr: PWST, Kraków
|
18 marca 2002 |
Wesele. Sceny
Stanisław Wyspiański
postać: Wernyhora reżyseria: Trela Jerzy teatr: PWST, Kraków
|
24 listopada 2002 |
Zima pod stołem
Roland Topor
forma twórczości: role reżyseria: Rekowski Krzysztof teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
14 grudnia 2002 |
Obudź się (Minnesota blues)
Arkadiusz Jakubik
postać: Misiek reżyseria: Fedorowicz Jerzy teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
12 kwietnia 2003 |
Wieczór Trzech Króli
William Shakespeare
postać: Antonio reżyseria: Deszcz Katarzyna teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
4 października 2003 |
Przygody Sindbada żeglarza
Bolesław Leśmian
postać: Sindbad reżyseria: Rekowski Krzysztof teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
19 grudnia 2003 |
Betlejem - misterium na Boże Narodzenie
Program składany/kabaretowy/rewiowy
postać: Melchior reżyseria: Nurkowski Włodzimierz teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
19 grudnia 2003 |
Betlejem - misterium na Boże Narodzenie
Program składany/kabaretowy/rewiowy
postać: Kuba reżyseria: Nurkowski Włodzimierz teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
8 maja 2004 |
Biznes
John Chapman, Jeremy Lloyd
postać: Kurt Hoffman reżyseria: Fedorowicz Jerzy teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
5 listopada 2004 |
Królowa Śniegu
Hans Christian Andersen
postać: Demon Śniegu reżyseria: Nurkowski Włodzimierz teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
5 listopada 2004 |
Królowa Śniegu
Hans Christian Andersen
postać: Hiacynt reżyseria: Nurkowski Włodzimierz teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
5 listopada 2004 |
Królowa Śniegu
Hans Christian Andersen
postać: Ren reżyseria: Nurkowski Włodzimierz teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
5 listopada 2004 |
Królowa Śniegu
Hans Christian Andersen
forma twórczości: role reżyseria: Nurkowski Włodzimierz teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
18 lutego 2005 |
Proces
Franz Kafka
postać: Siepacz reżyseria: Obara Tomasz teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
12 maja 2005 |
Piątka gorszej szansy
Marcin Perzanowski
forma twórczości: role reżyseria: Krzysica Małgorzata, Fedorowicz Jerzy teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
10 grudnia 2005 |
Ryszard III
William Shakespeare
postać: Pierwszy Morderca reżyseria: Stuhr Jerzy teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
24 marca 2006 |
Książę i żebrak albo zagadka cyberprzestrzeni
Czesław Sieńko
postać: Lord I, Szlifierz, Burns reżyseria: Sieńko Czesław teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
21 września 2006 |
Pyza na polskich dróżkach
Hanna Januszewska
forma twórczości: role reżyseria: Fedorowicz Jerzy teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
9 grudnia 2006 |
Stara kobieta wysiaduje
Tadeusz Różewicz
postać: Skrzypek reżyseria: Baranowski Henryk teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
9 grudnia 2006 |
Stara kobieta wysiaduje
Tadeusz Różewicz
postać: Zamiatacz reżyseria: Baranowski Henryk teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
12 lipca 2007 |
Quixotage
.
forma twórczości: role reżyseria: Zoń Jerzy teatr: Teatr KTO, Kraków
|
12 października 2007 |
Król Jeleń
Carlo Gozzi
postać: Niedźwiedź reżyseria: Pampiglione Giovanni teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
12 października 2007 |
Król Jeleń
Carlo Gozzi
postać: Straż reżyseria: Pampiglione Giovanni teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
16 listopada 2007 |
Opowieści o zwyczajnym szaleństwie
Petr Zelenka
postać: Alesz reżyseria: Celiński Andrzej teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
7 marca 2008 |
Kupiec wenecki
William Shakespeare
postać: Książę Maroka reżyseria: Svoboda Tomáš teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
16 lutego 2009 |
Skąpiec
Molière
forma twórczości: role reżyseria: Hojda Jerzy teatr:
|
3 kwietnia 2009 |
Przedstawienie "Hamleta" we wsi Głucha Dolna
Ivo Brešan
postać: Drugi chłop reżyseria: Obara Tomasz teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
9 maja 2009 |
Symfonia lokatoris
Adam Sroka
postać: Marzycielek reżyseria: Sroka Adam teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
29 maja 2010 |
Pyza za Wielką Wodą
Alicja Górny, Mirosław Klotzer
forma twórczości: role reżyseria: Fedorowicz Jerzy teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
5 grudnia 2010 |
Pomieszanie z poplątaniem
Michael Frayn
postać: Nicholas reżyseria: Obara Tomasz teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
5 grudnia 2010 |
Pomieszanie z poplątaniem
Michael Frayn
forma twórczości: role reżyseria: Obara Tomasz teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
18 lutego 2011 |
Mechaniczna pomarańcza
Antony Burgess
postać: Matoł reżyseria: Bunsch Jacek teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
20 maja 2011 |
Udając ofiarę
Oleg Presniakow, Władimir Presniakow
postać: Ktoś z dyrekcji restauracji reżyseria: Bubień Andrzej teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
9 marca 2012 |
Królik Królik
Coline Serreau
postać: Oficer reżyseria: Szumiec Paweł teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
23 lutego 2013 |
Kot w butach
Jarosław Szwec
forma twórczości: role reżyseria: Szwec Jarosław teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
1 czerwca 2013 |
Przygody Arka Noego
Michał Rusinek
postać: Słoń reżyseria: Nurkowski Włodzimierz teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
25 lutego 2017 |
Stroiciel grzebieni
Krzysztof Niedźwiedzki
forma twórczości: role reżyseria: Niedźwiedzki Krzysztof teatr: Teatr KTO, Kraków
|