7 marca 1970 |
Kraina uśmiechu
Franz Lehár
postać: Koko reżyseria: Artemska Beata teatr: Operetka, Lublin
|
19 czerwca 1970 |
Apetyt na czereśnie
Agnieszka Osiecka
postać: Dziewczyna reżyseria: Czeski Zbigniew teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
3 czerwca 1972 |
Kram z piosenkami
Leon Schiller
forma twórczości: role reżyseria: Fijewska Barbara teatr: Bałtycki Teatr Dramatyczny im. Juliusza Słowackiego, Koszalin-Słupsk
|
4 listopada 1972 |
Matka
Maksym Gorki
postać: Ludmiła reżyseria: Wieszczycki Stanisław teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
13 stycznia 1973 |
Syn słońca
Stanisław Weremczuk
postać: Wanda, Agata reżyseria: Jasielski Józef teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
15 czerwca 1973 |
Stara kobieta wysiaduje
Tadeusz Różewicz
forma twórczości: role reżyseria: Braun Kazimierz teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
6 stycznia 1974 |
Wieczór Trzech Króli, czyli Wszystko co chcecie
William Shakespeare
postać: Oliwia reżyseria: Słotwiński Józef teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
19 lipca 1974 |
Barbara Radziwiłłówna
Alojzy Feliński
postać: Izabella reżyseria: Jasielski Józef teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
10 kwietnia 1975 |
Dom otwarty
Michał Bałucki
postać: Lola reżyseria: Słotwiński Józef teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
6 marca 1976 |
Baba-Dziwo
Maria Pawlikowska-Jasnorzewska
postać: Ninika reżyseria: Skołuda Celestyn teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
14 maja 1976 |
Wariat i zakonnica, czyli nie ma złego, co by na jeszcze gorsze nie wyszło
Stanisław Ignacy Witkiewicz
postać: Siostra Anna reżyseria: Jasielski Józef teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
5 czerwca 1977 |
Książę i żebrak
Mark Twain
postać: Paź reżyseria: Słotwiński Józef teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
29 stycznia 1978 |
Wieczór Trzech Króli, czyli wszystko co chcecie
William Shakespeare
postać: Maria reżyseria: Kuszewski Jarosław teatr: Teatr Płocki, Płock
|
16 kwietnia 1978 |
Szewcy
Stanisław Ignacy Witkiewicz
postać: Dziwka reżyseria: Skotnicki Jan teatr: Teatr Płocki, Płock
|
18 maja 1978 |
Wesele pana Balzaca
Iwaszkiewicz Jarosław
postać: Dyzia Weleżyńska reżyseria: Wojdan Zygmunt teatr: Teatr Płocki, Płock
|
24 września 1978 |
Czarodziejskie krzesiwo
Krystyna Wodnicka
postać: Księżniczka reżyseria: Zespół teatr: Teatr Płocki, Płock
|
14 stycznia 1979 |
Słowik
Bryll Ernest
postać: Pomywaczka reżyseria: Skotnicki Jan teatr: Teatr Płocki, Płock
|
10 lutego 1979 |
Nikt mnie nie zna
Aleksander Fredro
postać: Klara reżyseria: Barchudarian Aleksander teatr: Teatr Płocki, Płock
|
10 lutego 1979 |
Pierwsza lepsza
Aleksander Fredro
postać: Elwira reżyseria: Skibiński Wojciech teatr: Teatr Płocki, Płock
|
21 lipca 1979 |
Oszukać ogień
Domański Maciej
postać: Hanka reżyseria: Domański Maciej teatr: Teatr Płocki, Płock
|
15 grudnia 1979 |
Rzecz listopadowa
Ernest Bryll
postać: Dziewczyna III reżyseria: Skotnicki Jan teatr: Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego, Płock
|
15 grudnia 1979 |
Rzecz listopadowa
Ernest Bryll
postać: Kuplecista V reżyseria: Skotnicki Jan teatr: Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego, Płock
|
19 stycznia 1980 |
Białe noce
Fiodor Dostojewski
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Wortman Marek teatr: Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego, Płock
|
19 stycznia 1980 |
Białe noce
Fiodor Dostojewski
postać: Nastusia reżyseria: Wortman Marek teatr: Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego, Płock
|
27 marca 1980 |
Burzliwa noc
Ion Luca Caragiale
postać: Zica reżyseria: Florian Calin teatr: Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego, Płock
|
13 lipca 1980 |
Ich czworo
Gabriela Zapolska
postać: Szwaczka reżyseria: Mak Zbigniew teatr: Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego, Płock
|
16 listopada 1980 |
Sługa dwóch panów
Carlo Goldoni
postać: Smeraldina reżyseria: Skibiński Wojciech teatr: Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego, Płock
|
31 grudnia 1980 |
Hej, kolęda, kolęda
Leon Schiller
forma twórczości: role reżyseria: Kłosiński Janusz, Skotnicki Jan teatr: Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego, Płock
|
19 września 1981 |
Przed sklepem jubilera
Karol Wojtyła - Jan Paweł II
postać: Anna reżyseria: Marczewski Andrzej Maria teatr: Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego, Płock
|
6 listopada 1981 |
Mistrz i Małgorzata
Michaił Bułhakow
postać: Natasza reżyseria: Marczewski Andrzej Maria teatr: Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego, Płock
|
6 listopada 1981 |
Mistrz i Małgorzata
Michaił Bułhakow
forma twórczości: role reżyseria: Marczewski Andrzej Maria teatr: Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego, Płock
|
4 lutego 1982 |
Moralność pani Dulskiej
Gabriela Zapolska
postać: Juliasiewiczowa reżyseria: Marczewski Andrzej Maria teatr: Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego, Płock
|
27 marca 1982 |
Iwona, księżniczka Burgunda
Witold Gombrowicz
postać: Dama dworu reżyseria: Pliszkiewicz Tadeusz teatr: Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego, Płock
|
18 września 1982 |
Brat naszego Boga
Karol Wojtyła - Jan Paweł II
forma twórczości: role reżyseria: Marczewski Andrzej Maria teatr: Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego, Płock
|
10 lutego 1983 |
Spowiedź
Broniewski Władysław
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Banaszyńska Mirosława teatr: Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego, Płock
|
10 lutego 1983 |
Spowiedź
Broniewski Władysław
forma twórczości: role reżyseria: Banaszyńska Mirosława teatr: Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego, Płock
|
21 maja 1983 |
W czepku urodzona
Zdzisław Skowroński
postać: Olga reżyseria: Stępniak Jerzy teatr: Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego, Płock
|
29 grudnia 1983 |
Sama przychodzę i sama odejdę
Dimitrowa Błaga
postać: (monodram) reżyseria: Mrowińska Bożena teatr: Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego, Płock
|
29 grudnia 1983 |
Sama przychodzę i sama odejdę
Dimitrowa Błaga wg
forma twórczości: reżyseria i adaptacja teatr: Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego, Płock
|
21 stycznia 1984 |
Królowa Śniegu
Hans Christian Andersen
postać: Wrona-narzeczona reżyseria: Stępniak Jerzy teatr: Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego, Płock
|
21 stycznia 1984 |
Królowa Śniegu
Hans Christian Andersen
forma twórczości: role reżyseria: Stępniak Jerzy teatr: Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego, Płock
|
15 września 1984 |
Freuda teoria snów
Antoni Cwojdziński
postać: Ona reżyseria: Kapliński Cezary teatr: Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego, Płock
|
1 grudnia 1984 |
Dwa teatry
Jerzy Szaniawski
forma twórczości: role reżyseria: Stępniak Jerzy teatr: Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego, Płock
|
11 lutego 1985 |
Nie-Boska komedia
Zygmunt Krasiński
postać: Anioł Stróż reżyseria: Kordziński Roman teatr: Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego, Płock
|
11 lutego 1985 |
Nie-Boska komedia
Zygmunt Krasiński
postać: Anioł Stróż - Matka Chrzestna reżyseria: Kordziński Roman teatr: Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego, Płock
|
11 lutego 1985 |
Nie-Boska komedia
Zygmunt Krasiński
postać: Anioł Stróż - Żona Doktora reżyseria: Kordziński Roman teatr: Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego, Płock
|
11 lutego 1985 |
Nie-Boska komedia
Zygmunt Krasiński
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Kordziński Roman teatr: Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego, Płock
|
11 lutego 1985 |
Nie-Boska komedia
Zygmunt Krasiński
forma twórczości: role reżyseria: Kordziński Roman teatr: Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego, Płock
|
1 lutego 1986 |
Nowe przygody kota w butach
Chomętowski Stanisław
postać: Czarownica Weronika reżyseria: Pliszkiewicz Tadeusz teatr: Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego, Wałbrzych
|
14 grudnia 1986 |
Sama przychodzę i sama odejdę
Dimitrowa Błaga wg
postać: (monodram) reżyseria: Mrowińska Bożena teatr: Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego, Wałbrzych
|
14 grudnia 1986 |
Sama przychodzę i sama odejdę
Dimitrowa Błaga wg
forma twórczości: reżyseria i adaptacja teatr: Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego, Wałbrzych
|
10 marca 1987 |
Ich czworo
Gabriela Zapolska
postać: Żona reżyseria: Chrzanowski Zbigniew teatr: Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego, Wałbrzych
|
19 grudnia 1987 |
Betlejem polskie
Lucjan Rydel
postać: Anioł reżyseria: Strokowski Aleksander teatr: Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego, Wałbrzych
|
13 czerwca 1989 |
Bezsenność
Lucille Fletcher
postać: Blanche Cooke reżyseria: Boczkowski Robert teatr: Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego, Wałbrzych
|
12 stycznia 1990 |
Róża jest różą jest różą
Mira Michałowska
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Bielicki Wowo teatr: Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego, Wałbrzych
|
12 stycznia 1990 |
Róża jest różą jest różą
Mira Michałowska
forma twórczości: role reżyseria: Bielicki Wowo teatr: Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego, Wałbrzych
|
7 kwietnia 1990 |
Wariat i zakonnica, czyli nie ma złego, co by na jeszcze gorsze nie wyszło
Stanisław Ignacy Witkiewicz
postać: Siostra Barbara reżyseria: Boczkowski Robert teatr: Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego, Wałbrzych
|
8 czerwca 1990 |
Iwona, księżniczka Burgunda
Witold Gombrowicz
postać: Ciotka II reżyseria: Bielicki Wowo teatr: Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego, Wałbrzych
|
27 listopada 1990 |
Intermedia rybałtowskie
Anonim
postać: Baba reżyseria: Szymański Tomasz teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
27 listopada 1990 |
Intermedia rybałtowskie
Anonim
postać: Gretka reżyseria: Szymański Tomasz teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
27 listopada 1990 |
Intermedia rybałtowskie
Anonim
forma twórczości: role reżyseria: Szymański Tomasz teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
5 stycznia 1991 |
Pastorałka
Leon Schiller
postać: Anioł reżyseria: Szymański Tomasz teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
5 stycznia 1991 |
Pastorałka
Leon Schiller
postać: Diabeł reżyseria: Szymański Tomasz teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
17 maja 1991 |
Rapsod o świętym Wojciechu
Tomasz Szymański
postać: Mlada reżyseria: Szymański Tomasz teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
10 stycznia 1992 |
Czupurek
Benedykt Hertz
postać: Kaczka reżyseria: Szymański Tomasz teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
30 kwietnia 1992 |
Piosenki z zapomnianego albumu
Szymański Tomasz (scenariusz
forma twórczości: role reżyseria: Szymański Tomasz teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
12 września 1992 |
Sen nocy letniej
William Shakespeare
postać: Hipolita reżyseria: Tomaszewski Henryk teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
12 września 1992 |
Sen nocy letniej
William Shakespeare
postać: Tytania reżyseria: Tomaszewski Henryk teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
28 listopada 1992 |
Świętoszek
Moliere
postać: Pani Pernel;le reżyseria: Wardejn Zdzisław teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
8 stycznia 1993 |
Hej! Na kolędę
Program składany/kabaretowy/rewiowy
forma twórczości: role reżyseria: Szymański Tomasz teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
3 kwietnia 1993 |
Śluby panieńskie, czyli Magnetyzm serca
Aleksander Fredro
postać: Pani Dobrójska reżyseria: Krzyszycha Ryszard teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
11 września 1993 |
Rzeźnia
Sławomir Mrożek
postać: Matka reżyseria: Jasielski Józef teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
8 stycznia 1994 |
Dziadek do orzechów
Hoffmann Ernst Teodor Amadeusz
postać: Mysz-Królowa reżyseria: Szymański Tomasz teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
8 stycznia 1994 |
Dziadek do orzechów
Hoffmann Ernst Theodor Amadeus
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Szymański Tomasz teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
12 czerwca 1994 |
Pan Tadeusz
Adam Mickiewicz
postać: Telimena reżyseria: Jasielski Józef teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
9 września 1994 |
Grota pełna śmiechu
Lucyna Legut
postać: Cioteczka reżyseria: Malicki Andrzej teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
15 stycznia 1995 |
Królowa Śniegu
Hans Christian Andersen
postać: Królowa śniegu reżyseria: Szymański Tomasz teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
23 kwietnia 1995 |
Ożenek
Gogol Mikołaj
postać: Arina Pantelejmonowna reżyseria: Nosowicz Stanisław teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
23 kwietnia 1995 |
Ożenek
Gogol Mikołaj
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Nosowicz Stanisław teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
17 września 1995 |
Spór
Marivaux Pierre
postać: Erminia reżyseria: Tomaszewski Henryk teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
16 marca 1996 |
Moralność pani Dulskiej
Gabriela Zapolska
postać: Pani Dulska reżyseria: Wardejn Zdzisław teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
24 maja 1996 |
Gwałtu, co się dzieje!
Aleksander Fredro
postać: Agata reżyseria: Szymański Tomasz teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
5 października 1996 |
Pinokio
Carlo Collodi
postać: Niebieska wróżka reżyseria: Wojtkowiak Jerzy teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
23 marca 1997 |
Balladyna
Juliusz Słowacki
postać: Matka reżyseria: Szymański Tomasz teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
14 września 1997 |
Igraszki z diabłem
Jan Drda
postać: Diabeł pośledni reżyseria: Jasielski Józef teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
8 listopada 1997 |
Kubuś Puchatek
Alan Alexander Milne
forma twórczości: role reżyseria: Wojtkowiak Jerzy teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
8 listopada 1997 |
Kubuś Puchatek
Alan Alexander Milne
postać: Głos Matki reżyseria: Wojtkowiak Jerzy teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
28 marca 1998 |
Mieszczanin szlachcicem
Moliere
postać: Mufti reżyseria: Szymański Tomasz teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
13 września 1998 |
Antygona
Sofokles
postać: Eurydyka reżyseria: Jasielski Józef teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
6 grudnia 1998 |
Trzewiczki szczęścia
Hertz Benedykt
postać: Śpiewaczka reżyseria: Szymański Tomasz teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
28 marca 1999 |
Kordian
Juliusz Słowacki
postać: "Duch apokalipsy" reżyseria: Jasielski Józef teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
21 listopada 1999 |
Kartoteka
Tadeusz Różewicz
postać: Matka reżyseria: Kruszczyński Piotr teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
7 maja 2000 |
Bolesław Śmiały
Stanisław Wyspiański
postać: Królowa Matka reżyseria: Szymański Tomasz teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
7 maja 2000 |
Bolesław Śmiały
Stanisław Wyspiański
postać: Niewierna Żona III reżyseria: Szymański Tomasz teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
13 stycznia 2001 |
Czarodziejska lampa Aladyna
Nina Gernet
postać: Matka reżyseria: Szymański Tomasz teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
7 kwietnia 2001 |
Trzy siostry
Antoni Czechow
postać: Masza reżyseria: Kruszczyński Piotr teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
16 września 2001 |
Pierścień i róża
Thackeray William Makepeace
postać: Pigulini reżyseria: Jasielski Józef teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
17 listopada 2001 |
Ziarno czy iskra
Pietryk Edmund
postać: Iksta reżyseria: Szymański Tomasz teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
9 marca 2002 |
Calineczka
Kazimiera Jeżewska
postać: Myszka polna reżyseria: Szachnowski Konrad teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|