teatralna |  filmowa | telewizyjna | radiowa | zawodowa | nagrody | odznaczenia | multimedia

Piotr Dziubek

kierownik muzyczny

Nagrody

1.

nagroda:Nagroda Gopo przyznana przez Stowarzyszenie Promocji Rumuńskiego Filmu za muzykę do filmu "Droga na drugą stronę"
rok otrzymania:2012

2.

nagroda:Gdynia - Gdynia Film Festival - nagroda za muzykę do filmu "Droga na drugą stronę"
rok otrzymania:2012

3.

nagroda:Wrocław - Przegląd Piosenki Aktorskiej - Nagroda im. Aleksandra Bardniniego
rok otrzymania:2013

4.

nagroda:Kraków - 6. Boska Komedia - nagroda za najlepszą muzykę - za muzykę do przedstawienia "Ja, Piotr Rivere..." z Teatru Muzycznego Capitol we Wrocławiu
rok otrzymania:2013

5.

nagroda:Wrocław - Wrocławska Nagroda Muzyczna w kategorii muzyka rozrywkowa "za obfity i wyjątkowo udany sezon artystyczny 2013/14"
rok otrzymania:2014

6.

nagroda:Wrocław - Nagroda im. Aleksandra Bardiniego za całokształt pracy artystycznej
rok otrzymania:2015

Baza danych zawiera informacje o karierach artystycznych, zatrudnieniu zawodowym i nagrodach wszystkich osób związanych twórczo z polskimi teatrami dramatycznymi, muzycznymi, lalkowymi i polskim filmem od roku 1991 do chwili obecnej. Dane wcześniejsze są sukcesywnie uzupełnianie i docelowo w bazie znajdą się wszystkie szczegóły dotyczące życia teatralnego w Polsce.

Od kwietnia 2004 roku baza codziennie wzbogacana jest o artykuły, które ukazują się w polskiej prasie. Artykuły archiwalne pojawiają się stopniowo.

Od września 2014 roku uruchomiliśmy możliwość zamawiania szczegółowej, elektronicznej kwerendy na temat archiwaliów znajdujących się w zbiorach Pracowni Dokumentacji Teatru.

Wiosną 2015 rozpoczęliśmy współpracę z fundacją sedina.pl tworzącą Internetową Encyklopedię Szczecina oraz Państwową Wyższą Szkołą Teatralną im. Ludwika Solskiego w Krakowie.