24 kwietnia 2002 |
Czarujący korowód
Werner Schwab
postać: Pan Domu reżyseria: Hynek Tomasz teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
12 października 2002 |
Alicja w krainie czarów
Lewis Carroll
postać: Gąsienica, Karta, Przysięgły reżyseria: Wiśniewski Tadeusz teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
21 grudnia 2002 |
Igraszki z diabłem
Jan Drda
postać: Teofil reżyseria: Deszcz Katarzyna teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
10 lutego 2003 |
Chłopi (część II - Zima)
Władysław Reymont
postać: Jasio reżyseria: Czernik Andrzej teatr: Eko-Studio, Opole
|
27 marca 2003 |
Podział południa
Claudel Paul
postać: De Ciz reżyseria: Pasieczny Marek teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
3 maja 2003 |
Chłopi (część III - Wiosna)
Władysław Reymont
postać: Jasio reżyseria: Czernik Andrzej teatr: Eko-Studio, Opole
|
26 czerwca 2003 |
Format: Rewizor
Mikołaj Gogol
postać: Chlestakow reżyseria: Fiedor Marek teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
7 września 2003 |
Chłopi (część IV - Lato)
Władysław Reymont
postać: Jasio reżyseria: Czernik Andrzej teatr: Eko-Studio, Opole
|
7 listopada 2003 |
Emilia Galotti
Gothold Ephraim Lessing
postać: Angelo reżyseria: Zaczykiewicz Bartosz teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
31 stycznia 2004 |
Noże w kurach
David Harrower
postać: Gilbert Horn reżyseria: Tosza Bogdan teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
4 grudnia 2004 |
Makbet
William Shakespeare
postać: Malcolm reżyseria: Kleczewska Maja teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
19 lutego 2005 |
Żabia królowa
Kerstin Specht
postać: Herbert reżyseria: Rekowski Krzysztof teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
11 kwietnia 2005 |
Dożywocie
Aleksander Fredro
postać: Leon Birbancki reżyseria: Zaczykiewicz Bartosz teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
10 września 2005 |
3 siostry
Antoni Czechow
postać: Aleksy Fiedotik reżyseria: Bubień Andrzej teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
11 listopada 2005 |
Ifigenia w Aulidzie
Eurypides
postać: Menelaos reżyseria: Passini Paweł teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
24 kwietnia 2006 |
Odys
Stanisław Wyspiański
postać: Amfinomos reżyseria: Zaczykiewicz Bartosz teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
12 stycznia 2008 |
Bitwa pod Grunwaldem
Tadeusz Borowski
postać: Cygan reżyseria: Fiedor Marek teatr: Teatr Studio im. Stanisława Ignacego Witkiewicza, Warszawa
|
27 lutego 2010 |
Kobieta z wydm
Kobo Abe
forma twórczości: role reżyseria: Wojewódzki Piotr teatr: Teatr na Bielanach, Warszawa
|
25 września 2010 |
Księżna d’Amalfi
John Webster
postać: Dworzanin I/Żołnierz (gościnnie) reżyseria: Głomb Jacek teatr: Teatr Studio im. Stanisława Ignacego Witkiewicza, Warszawa
|
30 października 2010 |
Jesteś Bogiem: Paktofonika - Bohaterowie czasów transformacji
.
forma twórczości: role reżyseria: Skonieczny Krzysztof, Dobrowolski Paweł teatr: Komuna//Warszawa, Warszawa
|
13 grudnia 2012 |
Pępowina
Krystyna Kofta
postać: Leon/Dawid reżyseria: Cygler Katarzyna teatr: EkoTeatr, Warszawa
|
8 maja 2015 |
Słownik Ptaszków Polskich
Jakub Morawski
postać: Sebo (Jurek) reżyseria: Krzysztof Materna teatr: Teatr IMKA, Warszawa
|
8 maja 2016 |
Słownik Ptaszków Polskich
Jakub Morawski
postać: Sebo (Jurek) reżyseria: Materna Krzysztof teatr: Teatr IMKA, Warszawa
|
15 lipca 2016 |
Jak wam się podoba
William Shakespeare
postać: Karol/Ambroży/Hymen reżyseria: John Weisgerber teatr: Teatr IMKA, Warszawa
|
15 lipca 2016 |
Jak wam się podoba
William Shakespeare
postać: Karol/Ambroży/Hymen reżyseria: Weisgerber John teatr: Teatr IMKA, Warszawa
|
6 marca 2021 |
Inwigiliacja
Daniel Kehlmann
postać: Thomas reżyseria: Krawczuk Adam teatr: Teatr WARSawy, Warszawa
|