26 maja 1973 |
Niech no tylko zakwitną jabłonie
Agnieszka Osiecka
postać: Chłopiec reżyseria: Olszewski Henryk teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
26 maja 1973 |
Niech no tylko zakwitną jabłonie
Agnieszka Osiecka
postać: "Rewelers" reżyseria: Olszewski Henryk teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
26 maja 1973 |
Niech no tylko zakwitną jabłonie
Agnieszka Osiecka
postać: Ubogi zakochany reżyseria: Olszewski Henryk teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
25 listopada 1973 |
Don Juan
Molière
postać: Pioterek reżyseria: Boratyński Wojciech teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
15 marca 1974 |
Fircyk w zalotach
Franciszek Zabłocki
postać: Fircyk reżyseria: Ford Hanaoka Bernard teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
1 czerwca 1974 |
Taka to historia
Groński Ryszard Marek
postać: Chłopiec I; ZMP-owiec reżyseria: Radecka Barbara teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
23 października 1974 |
Bolek i Lolek
Wojciech Boratyński
postać: Bolek reżyseria: Boratyński Wojciech teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
11 października 1975 |
Burza
William Shakespeare
postać: Ferdynand reżyseria: Boratyński Wojciech teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
12 grudnia 1975 |
Śluby panieńskie, czyli Magnetyzm serca
Aleksander Fredro
postać: Gustaw reżyseria: Czechak Bohdan teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
3 lipca 1976 |
Sługa dwóch panów
Carlo Goldoni
postać: Sylwiusz reżyseria: Skibiński Wojciech teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
16 października 1976 |
Noc tysiączna druga
Cyprian Kamil Norwid
postać: Roger z Czarnolesia reżyseria: Nowakowski Piotr teatr: Teatr Dramatyczny, Wałbrzych
|
5 listopada 1976 |
Protokół pewnego zebrania partyjnego
Aleksander Gelman
postać: Lew Sołomachin reżyseria: Walden Andrzej teatr: Teatr Dramatyczny, Wałbrzych
|
23 kwietnia 1977 |
Ciotunia
Aleksander Fredro
postać: Zdzisław reżyseria: Radecka Barbara K. teatr: Lubuski Teatr im. Leona Kruczkowskiego, Zielona Góra
|
28 października 1977 |
Zapomnieć o Herostratesie
Gorin Grigorij
postać: Herostrates reżyseria: Koper Andrzej teatr: Lubuski Teatr im. Leona Kruczkowskiego, Zielona Góra
|
11 marca 1978 |
Tango
Sławomir Mrożek
postać: Artur reżyseria: Pliszkiewicz Tadeusz teatr: Lubuski Teatr im. Leona Kruczkowskiego, Zielona Góra
|
16 grudnia 1978 |
Warszawianka
Stanisław Wyspiański
postać: Młody oficer reżyseria: Pliszkiewicz Tadeusz teatr: Lubuski Teatr im. Leona Kruczkowskiego, Zielona Góra
|
28 stycznia 1979 |
Wariat i zakonnica, czyli nie ma złego, co by na jeszcze gorsze nie wyszło
Stanisław Ignacy Witkiewicz
postać: Alfred reżyseria: Pliszkiewicz Tadeusz teatr: Lubuski Teatr im. Leona Kruczkowskiego, Zielona Góra
|
21 kwietnia 1979 |
Maskarada
Iwaszkiewicz Jarosław
postać: Łanskoj reżyseria: Straszewska Maria teatr: Lubuski Teatr im. Leona Kruczkowskiego, Zielona Góra
|
30 października 1979 |
Damy i huzary
Aleksander Fredro
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Burczyk Stefan teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
30 października 1979 |
Damy i huzary
Aleksander Fredro
postać: Edmund reżyseria: Burczyk Stefan teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
20 stycznia 1980 |
Czyżby?
Jacek Janczarski
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Czaplikowska Barbara teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
20 stycznia 1980 |
Czyżby?
Jacek Janczarski
postać: Młody reżyseria: Czaplikowska Barbara teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
7 czerwca 1980 |
Zielony Gil
Tirso Molina de
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Wróblewski Jerzy teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
7 czerwca 1980 |
Zielony Gil
Tirso Molina de
postać: Don Martin reżyseria: Wróblewski Jerzy teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
11 kwietnia 1981 |
Wróg ludu
Ibsen Henryk
postać: Hovstad reżyseria: Błeszyński Jan teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
4 lipca 1981 |
Pieśń o drodze
Ignaciuk Jerzy
postać: Urzędnik A reżyseria: Pacocha J., Rościszewski K. teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
7 lutego 1982 |
Zbrodnia i kara
Dostojewski Fiodor
postać: Zamiotow reżyseria: Rościszewski Krzysztof teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
18 kwietnia 1982 |
Rewizor
Gogol Mikołaj
postać: Iwan Kuźmicz Szpiekin reżyseria: May Andrzej, Kłosiński Janusz teatr: Teatr Dramatyczny, Elbląg
|
16 października 1982 |
Zwariować można
Michał Rosiński
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Rosiński Michał teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
16 października 1982 |
Zwariować można
Michał Rosiński
postać: Sowiński reżyseria: Rosiński Michał teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
27 marca 1983 |
Hamlet
William Shakespeare
postać: Dworzanin reżyseria: Rościszewski Krzysztof teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
27 marca 1983 |
Hamlet
William Shakespeare
postać: Horacy reżyseria: Rościszewski Krzysztof teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
23 października 1983 |
Dwa teatry
Jerzy Szaniawski
postać: Chłopiec z deszczu reżyseria: Wróblewska Wanda teatr: Lubuski Teatr im. Leona Kruczkowskiego, Zielona Góra
|
24 października 1983 |
Matka
Stanisław Ignacy Witkiewicz
postać: Alfred hr. de la Trefouille reżyseria: Wierzbicki Jacek teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
20 listopada 1983 |
O tym, jak to Pchła Szachrajka urządziła sobie życie, by się poczuć znakomicie
Jan Brzechwa
forma twórczości: role teatr: Lubuski Teatr im. Leona Kruczkowskiego, Zielona Góra
|
18 grudnia 1983 |
Pastorałka
Leon Schiller
postać: Archanioł Michał reżyseria: Radecka Barbara Katarzyna teatr: Lubuski Teatr im. Leona Kruczkowskiego, Zielona Góra
|
18 grudnia 1983 |
Pastorałka
Leon Schiller
postać: Archanioł Gabriel reżyseria: Radecka Barbara Katarzyna teatr: Lubuski Teatr im. Leona Kruczkowskiego, Zielona Góra
|
19 maja 1984 |
Marta
Krzysztof Zanussi
postać: Policjant reżyseria: Lewtak-Baczyńska Bogna teatr: Lubuski Teatr im. Leona Kruczkowskiego, Zielona Góra
|
19 maja 1984 |
Marta
Krzysztof Zanussi
forma twórczości: role reżyseria: Lewtak-Baczyńska Bogna teatr: Lubuski Teatr im. Leona Kruczkowskiego, Zielona Góra
|
19 maja 1984 |
Marta
Krzysztof Zanussi
postać: Uczeń reżyseria: Lewtak-Baczyńska Bogna teatr: Lubuski Teatr im. Leona Kruczkowskiego, Zielona Góra
|
19 maja 1984 |
Marta
Krzysztof Zanussi
postać: Narkoman reżyseria: Lewtak-Baczyńska Bogna teatr: Lubuski Teatr im. Leona Kruczkowskiego, Zielona Góra
|
19 maja 1984 |
Marta
Krzysztof Zanussi
postać: Lekarz reżyseria: Lewtak-Baczyńska Bogna teatr: Lubuski Teatr im. Leona Kruczkowskiego, Zielona Góra
|
19 maja 1984 |
Marta
Krzysztof Zanussi
postać: Gość Cafe-Cabaret'u reżyseria: Lewtak-Baczyńska Bogna teatr: Lubuski Teatr im. Leona Kruczkowskiego, Zielona Góra
|
19 maja 1984 |
Marta
Krzysztof Zanussi
forma twórczości: role reżyseria: Lewtak-Baczyńska Bogna teatr: Lubuski Teatr im. Leona Kruczkowskiego, Zielona Góra
|
30 czerwca 1984 |
Odejście Głodomora
Tadeusz Różewicz
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Różewicz Jan teatr: Lubuski Teatr im. Leona Kruczkowskiego, Zielona Góra
|
30 czerwca 1984 |
Odejście Głodomora
Tadeusz Różewicz
postać: Głodomór reżyseria: Różewicz Jan teatr: Lubuski Teatr im. Leona Kruczkowskiego, Zielona Góra
|
11 października 1984 |
Jak się kochają w niższych sferach
Alan Ayckbourn
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Laskowska Wanda teatr: Lubuski Teatr im. Leona Kruczkowskiego, Zielona Góra
|
11 października 1984 |
Jak się kochają w niższych sferach
Alan Ayckbourn
postać: William Featherstone reżyseria: Laskowska Wanda teatr: Lubuski Teatr im. Leona Kruczkowskiego, Zielona Góra
|
28 maja 1985 |
Szukam pracy (Widowisko kabaretowe)
Jan Kaczmarek
postać: Konferansjer 1 reżyseria: Lesień Zbigniew teatr: Lubuski Teatr im. Leona Kruczkowskiego, Zielona Góra
|
1 czerwca 1985 |
Pierścień i róża
William Makepeace Thackeray
postać: Brodacz Pancerny reżyseria: Czeski Zbigniew teatr: Lubuski Teatr im. Leona Kruczkowskiego, Zielona Góra
|
19 stycznia 1986 |
Straszny smok
Maciej Staropolski
postać: Wieśniak reżyseria: Medwecki Jacek teatr: Teatr Dramatyczny, Legnica
|
19 stycznia 1986 |
Straszny smok
Maciej Staropolski
postać: Pan Zamku reżyseria: Medwecki Jacek teatr: Teatr Dramatyczny, Legnica
|
19 stycznia 1986 |
Straszny smok
Maciej Staropolski
postać: Agent reżyseria: Medwecki Jacek teatr: Teatr Dramatyczny, Legnica
|
9 marca 1986 |
Pchła Szachrajka
Jan Brzechwa
forma twórczości: adaptacja, reżyseria reżyseria: Karow Jan teatr: Teatr Dramatyczny, Legnica
|
9 marca 1986 |
Pchła Szachrajka
Jan Brzechwa
forma twórczości: role reżyseria: Karow Jan teatr: Teatr Dramatyczny, Legnica
|
27 kwietnia 1986 |
Głosy umarłych
Ireneusz Iredyński
postać: Eric Kiessewetter reżyseria: Choińska Alicja teatr: Teatr Dramatyczny, Legnica
|
6 lipca 1986 |
Królowa Śniegu
Hans Christian Andersen
postać: Kominiarz reżyseria: Stępniak Jerzy teatr: Teatr Dramatyczny, Legnica
|
6 lipca 1986 |
Królowa Śniegu
Hans Christian Andersen
postać: Pingwin II reżyseria: Stępniak Jerzy teatr: Teatr Dramatyczny, Legnica
|
6 lipca 1986 |
Królowa Śniegu
Hans Christian Andersen
postać: Zbój I reżyseria: Stępniak Jerzy teatr: Teatr Dramatyczny, Legnica
|
21 grudnia 1986 |
Nie-Boska komedia
Zygmunt Krasiński
postać: Leonard reżyseria: Jasielski Józef teatr: Teatr Dramatyczny, Legnica
|
8 marca 1987 |
Karczma
Krzysztof Choiński
postać: Donker reżyseria: Choińska Alicja teatr: Teatr Dramatyczny, Legnica
|
31 maja 1987 |
Kopciuszek
Grimm Jakub i Wilhelm
postać: Pies Alojzy reżyseria: Kołogórska Ewa teatr: Teatr Dramatyczny, Legnica
|
4 grudnia 1987 |
Hamlet
William Shakespeare
postać: Hamlet reżyseria: Jasielski Józef teatr: Teatr Dramatyczny, Legnica
|
10 kwietnia 1988 |
Pluskwa
Włodzimierz Majakowski
postać: Przekupień z osełkami, Młody, Robotnik, Drużba, Mówca, Lekarz, Staruszek reżyseria: Strokowski Aleksander teatr: Teatr Dramatyczny, Legnica
|
19 maja 1988 |
Pętla
Marek Hłasko
forma twórczości: adaptacja, reżyseria reżyseria: Karow Jan teatr: Teatr Dramatyczny, Legnica
|
19 maja 1988 |
Pętla
Marek Hłasko
forma twórczości: role reżyseria: Karow Jan teatr: Teatr Dramatyczny, Legnica
|
11 września 1988 |
Opera za trzy grosze
Bertolt Brecht
postać: Robert Piła reżyseria: Jasielski Józef teatr: Teatr Dramatyczny, Legnica
|
11 września 1988 |
Opera za trzy grosze
Bertolt Brecht
postać: Żebrak III reżyseria: Jasielski Józef teatr: Teatr Dramatyczny, Legnica
|
29 stycznia 2019 |
Wyzwolenie
Stanisław Wyspiański
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Augustynowicz Anna teatr: Teatr Polski im. Arnolda Szyfmana, Warszawa
|